YAOI A SLASH!! BYLI JSTE VAROVÁNÍ! Pzn. RUBRIKY SE NACHÁZÍ POD REKLAMAMI!

GUARD YOUR DREAMS FOREVER/ Samifer

26. dubna 2015 v 20:47 | Ady-Chan |  Supernatural / Lovci duchů
Našla jsem další závoslost....lidi pomoc!!! TT_TT Dávám ochutnávku na pár Samifer ze seriálu Supernatural. Nechejte si líbit, pokud sem teda ještě někdo chodí :(GUARD YOUR DREAMS FOREVER
Sam se neklidně převaloval na posteli. Házel sebou za strany na stranu, jako by měl záchvat a víčka se mu chvěla pod tíhou noční můry.
Utíkal, utíkal o svůj život, doslovně. Přes zběsilé tempo se odvážil ohlédnout přes rameno. Šel za ním. Jeho bratr. Jeho starší bratr. Dean. Oči měl černé jako nejtemnější půlnoc a na rtech šílený v úšklebek. V ruce držel První čepel a Kaneovo znamení mu zářilo na paži.
"Sammy!" Zavolal Deanmon jedovatě sladce. Sam přidal na tempu, ale přesto věděl, že jemu utéct nemůže. Jakmile si tohle připustil, zakopnul na zdánlivě rovinné zemi a sedřel si kůži na loktech do krve. Zděšeně se otočil. A zahleděl se přímo do černých očí. Najednou se nemohl pohnout. Deanmon se pobavěně ušklíbnul. "A mám tě Sammy, snad sis nemyslel, že mi můžeš utéct?" Sam ucítil, jak mu po tvářích stékají slzy. Ne! Ne! Tohle není Dean! Není! Jeho bratr by mu nikdy neublížil! Deanmon mu přiložil První čepel pod bradu a naklonil hlavu na stranu, až Samovi nenápadně připomněl Castiela. "Možná je načase, aby ses vrátil do klece Samíku. Tvůj bratr tě nepotřebuje. Má mě"
Krutý úsměv a prudké trhnutí. Rudá krev stékala po čepeli dolů a Samovi se začalo zatmívat před očima. "Sammy…. Probuď se…je to jen noční můra"
Tahle slova ho donutila vytřeštit oči a začít vydýchávat sen, který se vracel stále častěji a stále více se promítal do reality.
Sam zklidnil svůj dech a uvolnil se. "Deane?" Podíval se po směru hlasu, kde v šeru tmavého pokoje rozeznal mužskou siluetu. Dotyčný se uchechtnul a pohladil ho po tváři. San nakrčit obočí. Co to do jeho bratra vjelo?!
"Připadám si teď hloupě Sammy…že si mě pleteš se svým bratrem" Zaleskly se v temnotě rudé oči. Sam vyděšeně zatěkal očima a pokusil se odsunout, nemohl se však posunout ani o píď.
Postava se k němu přiblížila, takže Sam i přes všudypřítomnou temnotu dokázal rozeznat tvář. Zajíkl se strachy, když ji poznal, stejně jako hlas, který předtím v té rychlosti nedokázal zařadit.
"T-Ty-" Zakoktal se a polknul. Lucifer mu věnoval uličnický úsměv a palcem mu provokativně přejel po spodním rtu.
"Já a jenom já, Sammy" Sam už se neodvažoval znovu promluvit. Jen se bázlivě rozechvěl, když se Ďábel naklonil blíž a zadíval se mu do očí. "Jsme spojeni Sammy, nikdy neodejdu. Budu čekat. Klidně i věky, než mi řekneš své ano"
"To se nestane" Zašeptal Sam. Lucifer se s úšklebkem odtáhnul zpátky a založil si ruce na prsou. "Uvidíme, co řekneš později Sammy. Možností ubývá a tvůj bratr se stává neovladatelným. Myslíš, že ho dokážeš přivést zpátky?" Sam se zamračil a věnoval Luciferovi zlý pohled. Ten jen pozvednul obočí. "Zkoušej to dál Sammy, ale ta poslední cesta tě zase zavede ke mně. Čekám jen na to ano…"
"To.Se.Nikdy.Nestane" Zavrčel Sam skrz zaťaté zuby. Lucifer pokrčil rameny. "Stane. Jednou ano. A do té doby…ti budu hlídat každý sen. Nejsem ten padouch, za kterého mě máš Sammy" Než se Sam nadál, Lucifer hrubě přitisknul rty na ty jeho a uloupil si polibek, který Sammymu vzal dech. Když se po dlouhých sekundách Lucifer odtáhnul, usmál se. "Tak zase příště, až budeš mít noční můru" Lusknul Lucifer prsty…..a byl pryč. Pokoj zel prázdnotou a Sammy nevěděl, jestli bdí, nebo sní.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ai Ai | 10. května 2015 v 18:57 | Reagovat

Wow,tak tohle se mi líbilo :D

2 Ady-chan Ady-chan | 10. května 2015 v 23:48 | Reagovat

[1]: :D

3 Aki Aki | Web | 15. května 2015 v 20:36 | Reagovat

wau skvelá poviedočka.

4 Misha Misha | E-mail | Web | 30. května 2015 v 19:58 | Reagovat

tak to je božské :-)

5 Miki Miki | Web | 18. července 2015 v 20:36 | Reagovat

spam

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama