YAOI A SLASH!! BYLI JSTE VAROVÁNÍ! Pzn. RUBRIKY SE NACHÁZÍ POD REKLAMAMI!

První a zároveň poslední polibek( PJO/HOO fandom/ Percy x Nico)

3. března 2015 v 20:15 | Ady-Chan |  PJO & HOO
První a zároveň poslední polibek (Percico)


Už zase stál ve stínu vrhaném jedním ze stanů.Už zase se nacházel v táboře polokrevných.Už zase je sledoval. Tedy o světlovlasou dívku moc zájmu nejevil, ikdyž byli dejme tomu přátelé. Mnohem víc ho zajímal hnědovlasý vysoký kluk sedící s dívkou v objetí pod jedním vzrostlým stromem. Ikdyž je neslyšel, věděl co jí chlapec šeptá. Slova ,která pro něj navždy budou tabu. A přestože to věděl, věděl že chlapec dívku miluje, bolelo to.
Ten chlapec se jmenoval Percy Jackson. Byl to polobůh, syn Poseidona ,boha moří.Ta dívka byla Annabeth Chase. Též polobohyně ,dcera Athény.Nádherná dcera Athény. Plavé vlasy, oči barvy fialek, skvělá postava. Kdo by nestál o tak nádhernou dívku? A on ,Percy….ten který figuroval snad ve všech velkých proroctvích. Ten který donesl na Olymp ukradený Diův blesk a Hádovi vrátil jeho temnou přilbici. Ten který se vypravil pro zlaté rouno pro ochranu jejich tábora a skutečně se s ním vrátil.Ten kterému patří celé jeho černé srdce. Napůl nenávistí ,napůl láskou.
To proto se mu víc jako dva měsíce neukázal.Ikdyž ho volal, zval do tábora k táborovému ohni. On se neukázal. Polobůh, syn Hádův, král duchů….Jak by někdo mohl milovat syna nejnenáviděnějšího boha? Toho který přednedávnem nebyl vítaný ani na Olympu?! Byl sám. Sám v temnotě, ve své domovině. Většinu času trávil v podsvětí, ve svém království.S nemrtvými. Jeho otec udělal fifty fifty, co je moje je i tvoje a dál se více nezajímal.Měl své království.Přesto nikdy neodolal a stále se sem vracel, sem k němu.Nikým neviděn, nikým nepoznán, přesto se vracel. Pořád a pořád dokola. Jen aby mohl pozorovat spící uvolněnou tvář.
Nikdy se k ní neodvážil vztáhnout ruku, či se Percymu svěřit. On byl jen tichým stínem.
"Nico! Hej Nico prosím, jestli jsi tady, ukaž se.Dnes máš narozeniny víš to? Přeci bys nechtěl zmeškat svou narozeninovou oslavu!" Znovu ho volali.Tentokrát Annabeth sama a tentokrát z dobrého důvodu. Měl by? Měl by se jim ukázat? Měl by dát najevo svou přítomnost?
Konečně by ho nemusel pozorovat ze stínu, konečně by s ním znovu mohl promluvit, konečně by mohl znovu pocítil lehké přátelské doteky, které pro něj v Percyho nevědomosti ,znamenaly mnohem víc.
Rozhodl se odhodit svou ostražitost a vyjít ze stínů. Annabeth ho přivítala roztáhlým úsměvem. "Ahoj Nico ,blahopřeju k patnáctinám" "Ahoj Annabeth ,díky" Oplatil jí úsměv, jen o něco ponuřeji. Ona jen zvedla ruku ,chytila ho za zápěstí a táhla k táborovému ohni. Nebránil se, jen očima těkal po známých i neznámých tvářích a snažil se zahlédnou Jeho.Ale on tam nebyl. Cítil zklamání, přesto na sobě nedal nic znát a nechal si popřát k patnáctým narozeninám. Nechal si podat několik pohárů s nektarem bohů ,smíšeným s vínem, se kterým se Dionýsos musel zřejmě rozloučit s vědomím ,že by se ho stejně nikdy nenapil. Začínalo mu být teplo, jak ho alkohol zahřál v břiše.A jak sledoval ,byl zřejmě jen on tak nějak při vědomí. Ostatním už se oči zastřely alkoholovým oparem. Zvedl se a šel se projít do lesa. Chladný vzduch se mu otřel o tělo a jemu se ulevilo. Samota.Jeho království samoty.Pletl se. Samota ne. Byl natlačen na strom a umlčen rukou. Nico okamžitě zareagoval . Pak se rychle stáhnul, když zjistil ,že hrot jeho meče míří ke krku právě Percymu.
"Neděs mě Jacksone, příště bych mohl dřív seknout ,než bych se podíval" Ušklíbnul se a po těle se mu rozlilo teplo jiného rázu než alkoholového. Byl tady. A tak blízko. Nico se přemohl a znovu si svůj meč zastrčil do pochvy na zádech. "Promiň Nico" Usmál se Percy.Nico se mu zadíval do očí. Do vln moře. Nebyl moc zdatný plavec. Alespoň v těchto vlnách ne.
"Co tu vůbec chceš Jacksone?" Zeptal se Nico.Pak překvapeně zamrkal. Zdálo se mu to nebo…se Percy začervenal?!
"Promiň že jsem nebyl na té oslavě Nico.Neuvědomil jsem si že je to už dnes, chtěl jsem se ti v soukromí omluvit ,že nemám ani dárek" Zamumlal Percy. Nico nic neříkal. Na jednu stranu měl vztek ,že si Percy nevzpomněl na jeho narozeniny, na druhou byl potěšen že se mu alespoň omluvil za to že nemá dárek, ikdyž byl Nico rád i za to že tady teď byl.
"A chtěl jsem se tě zeptat proč ses neozval?" Tato slova se mu zaryla do masa ,až se otřásl.Co má odpovědět…nemůže mu říct..pravdu!
"Neměl sem čas Percy. V podsvětí je vždy co dělat. Zvlášť když z tebe chce mít otec slibného potomka" Nebyla to ani tak docela lež. Opravdu musel trénovat. Tvrdě a dlouho ,aby otce uspokojil svou úrovní.
"Aha" Sklonil Percy hlavu a zatvářil jakoby přemýšlel.
"Je něco co bych mohl udělat ,abych ti vynahradil ten dárek?" Zeptal se pak tiše. Nico sebou trhnul. Tahle situace je….mohl by snad…
"Pokud mě za to nebudeš nenávidět" Pronesl ještě tišeji než předtím Percy.
"Cože?" Zamrkal Percy ,který nepochopil co tím Nico myslel. Ten v těch pár sekundách sebral všechnu svou odvahu a přitisknul své rty na ty Percyho.


Percy naprosto ztuhnul, Nico taky, ale ten jenom protože ucítil teplo jeho rtů. Bylo to…úžasné. Lepší než si to představoval. O mnoho lepší. Nico se odtáhnul a podíval se na vyděšeného Percyho. Ten měl v tu chvíli v očích změť emocí. Nico semknul rty. To ne…měl to vydržet. Neměl to dělat…teď ho bude nenávidět…. Nico se stáhnul a začal couval ke stromu.
"Nico!" Vyjekl Percy ,ale pozdě. Nico zmizel ve stínech….
Nico seděl ve svém pokoji a nevnímal čas. Bylo mu jedno jak dlouho už tu sedí. Hodiny? Dny? Měsíce? Nebo dokonce roky? Neřešil. Stále měl před sebou ten okamžik vrytý do své hlavy i srdce. První a zároveň poslední polibek.
Pocítil chladný dotek.
"Teď ne Bianko" Zašeptal. Duch jeho sestry se však nevzdálil.
"Bianko!" Zvýšil Nico o trochu hlas. Pak pocítil náraz až se svalil z postele. Nico zvednul své oči naplněné vztekem k průhledné postavě na jeho posteli.
"Tak co chceš?" Bianca mu oplatila zuřivý pohled a máchla rukou ke dveřím.
"A co?! Nechce se mi!" Zavrčel Nico a stáhl k sobě na zem i svou deku se vzorem kostí.
"Nico ,neštvi mě a padej!" Zazněl mu hlavou dívčí hlas.
"Jsi už mrtvá ,tak se mi nepleť do života ,jakobys tu pořád byla!" Okřikl ji Nico ,kterému už došla trpělivost , zvedl se a rázoval ke dveřím. Zprudka je otevřel ,ale to už narazil na překážku. Na pevné ,vypracované tělo v oranžovém tričku s logem tábora polokrevných. Nico polekaně zacouval. Ne, ne ,NE!
"Nico!" Dlaň s pevným stiskem ho zachytila za loket.
"Pusť!" Vyjekl Nico a pokusil se nezvaného hosta udeřit pěstí. Percy ji jen lehce zablokoval volnou dlaní a natlačil Nica ke stěně.
"Nebraň se Nico! Víš jaký jsem o tebe měl strach?!" Zavrčel mu Percy do obličeje. "Strach o mě?" Ušklíbnul se Nico. "Jo to určitě…teď už máš o důvod víc mě nenávidět!" Pokusil se Percymu vyškubnout. Marně. Syn Poseidonův byl silnější než on.
"Blbečku! Tos byl tady dole zalezlý skoro čtyři měsíce jen kvůli TOMU?!" Propálil ho Percy očima. Nico se zarazil. "Ty se…nezlobíš?" Zamrkal.
"Ne…kvůli tomuhle bych se nezlobil na nikoho. Jen jsi mě překvapil. To nebyl důvod utíkat" Řekl Percy.Nicovi se do očí nahrnuly slzy ,ale statečně je držel za víčky.
"Proč mě tak trápíš Jacksone?! Máš Annabeth ,nedávej mi zbytečné naděje!" Zavrčel ,ale hlas ho zradil, tak jen odvrátil hlavu do strany.
"Nico…možná že já jsem idiot ,ale Annabeth ne. Jí došlo už předtím proč ses odmítal ukázat. Chtěla vědět ,jestli o mě opravdu stojíš, ani nevíš jak se bála ,když jsem jí řekl co se stalo!"
"O co?! O to že o tebe přijde vinou nějakého spratka z podsvětí?!" Vyprskl Nico.
"Blbečku" Vydechl Percy a přitiskl rty na ty Nicovy.Nico už neudržel slzy. Proč Percy? Proč to děláš jen horší?! Nico se ho pokusil odstrčit ,ale u pokusu to zůstalo. Po chvíli se poddal dokonalosti této chvíle.Nechal se hýčkat Percyho rty a slzy zmáčet své tváře. Po chvíli se Percy odklonil.
"Proč to děláš Percy? Proč to děláš ještě horší?" Vzlykl Nico.
"Protože tě v tom nenechám Nico. Ikdyž jsem byl vždy s Annabeth šťastný…něco tomu chybělo.Vím že s tebou mi to nechybí Nico. Nenechám tě v lásce stát samotného" Slzy na Nicových tvářích začaly zasychat.
"Nelži mi, už tak to dost bolí"
"Na lhaní a přetvařování jsi tu expert ty Nico.Já mluvím jenom pravdu, vzpomínáš?" Usmál se Percy a vtáhnul ho do objetí.
"V tom případě doufám že tě už nikdy nenachytám s Annabeth" Zavrčel mu Nico do ramene.
"To stejné platí o tobě a Jasonovi" Oplatil mu Percy. Nico zrudnul. S plavovlasým polobohem nikdy nic neměl, ikdyž je pravda že kdyby nebyl zamilovaný do Percyho ,dal by si říct…
"Platí"
"Chci ti věřit Nico ,ale přesto tě prosím ,přísahej"
"Přísahám ,že tě miluju Percy Jacksone. Jenom tebe"
"Nápodobně Nico. I já přísahám"
Nico přivřel oči. Najednou byl svět o dost přívětivější, než před pár minutami.

"Děkuju Percy…."
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Misha Misha | E-mail | Web | 9. března 2015 v 18:24 | Reagovat

božííí o_o

2 Ady-chan Ady-chan | 9. března 2015 v 19:15 | Reagovat

[1]: Thank you Mishi :) I <3 PJO series and this pairing! Znáš tu sérii? :)

3 Misha Misha | E-mail | Web | 9. března 2015 v 22:18 | Reagovat

myslím, že ne...

4 Ai Ai | 13. března 2015 v 18:02 | Reagovat

Jooo...Percyho jsem dlouho neviděla.
Velmi příjemné osvěžení :-)

5 Ady-chan Ady-chan | 13. března 2015 v 21:35 | Reagovat

[4]: :DDD

6 *Mia* *Mia* | E-mail | Web | 18. března 2015 v 22:07 | Reagovat

Opravdu boží! Prcica mmám moc ráda, takže je super, že jsem konečně našla nějakou fajn povídku. Každopádně mě trochu děsí tvá typografie. Asi by bylo lepší to trochu nastudovat, aby se to lépe četlo. Jinak ale opravdu super. ;)

7 Aki Aki | Web | 25. března 2015 v 11:27 | Reagovat

perfektná poviedočka Ady-chan

8 Lenicka Lenicka | Web | 26. března 2015 v 16:13 | Reagovat

máš pělný blog a ještě víc úžasnější povídky :) spřátelíš? :)

9 Ady-chan Ady-chan | 27. března 2015 v 18:14 | Reagovat

[8]:Na minulém blogu jsem tě v SB měla, nemám problém si tě přidat znovu ;)

10 Kerionai Kerionai | Web | 31. března 2015 v 20:51 | Reagovat

Naprosto skvělá povídka :3

11 Lozispearp Lozispearp | E-mail | 4. listopadu 2017 v 4:27 | Reagovat

mixing yohimbe and cialis
http://pharmshop-online.org - generic cialis
  cialis trials women
<a href="http://pharmshop-online.org">generic cialis
</a> - cialis 20mg display posts from previous
cialis 20mg canada forum rules

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama