YAOI A SLASH!! BYLI JSTE VAROVÁNÍ! Pzn. RUBRIKY SE NACHÁZÍ POD REKLAMAMI!

I'm not evil, but I'm not good (Billy x Spencer/ Dude, that's my ghost/ YAOI HARD!!!)

3. března 2015 v 19:14 | Ady-Chan |  FanFiction (No anime/Yes cartoons,books,movies atd.)
WARNING! HARD YAOI! (Možná i SHOTACON O_o), obrázek není můj
(Inspirováno Episodou 52 - ZDE)


"Ne! N-Ne! Billy! C-Co to děláš?!" Zakňučel vystrašeně hnědovlasý chlapec a trhnul rukama, přivázanýma k rohu postele páskem od kalhot.Ikdyž měl oči překryté jednou lehčí šálou, okamžitě poznal kdo se ho dotýká, protože jeho dotek byl studený jako led. To protože nebyl člověk ,ale duch.
"Ukazuju ti co se stane ,když mě zradíš Spencere" Ovanul jeho ucho ledový dech a studená ruka si našla cestu do jeho kalhot.
"N-Ne! Pusť mě!" Snažil se ho odstrčit, když to nevyšlo ,snažil se alespoň co nejvíc vmáčknout do matrace, aby tak zabránil duchově ruce proniknou za jeho spodní prádlo. To však pro Billyho nebyl žádný problém.
Chlapci se do očí nahrnuly slzy ,když ucítil chladná bříška prstů ,jak se kradou po jeho podbřišku níž.
"Billy prosím….prosím tam ne…nech toho"Zanaříkal. Oval se tichý smích.Zlý. Naprosto jiný než na jaký byl od něj zvyklý.
"Nekňuč" Sevření brutálně zesílilo a chladné prsty obemkly jeho penis.Spencer vytřeštil oči.Samozřejmě že už ve svém věku věděl na co se kromě vykonávání potřeby penis používá, nikdy to však nezkoušel ani sám. A teď si s ním hraje duch.
Ikdyž to byl neznámý pocit doprovázený dalším pocitem, že to není normální, Spencerovi vyklouzl tichý vzdech. Spencer se své reakce leknul. Tohle se mu nemá líbit! Nemá se mu líbit že mu to dělá muž!Duch! Jeho kamarád!
Billy se znovu tiše, hladově zasmál a sklonil se k hnědovláskově uchu.
"Ale ,ale komupak se to tady líbí?Možná to nakonec nebude tak špatné ,viď?" Zašeptal mu do ouška a přitiskl na něj své rty.
Spencer zalapal po dechu. Pod zkušenými ,studenými prsty tál.Velice rychle. Také to bylo poprvé.Duch druhou rukou obnažil jeho záda, kam mu vtisknul pár letmých polibků, ze kterých Spencera zamrazilo. Pak mu Billy stáhnul kalhoty i s trenkami.
Spencer se napjal ,když ucítil jeho prsty na velice intimním místě.
"Notak….ty asi vážně chceš aby to bolelo že?" Zavrčel na něj Billy a Spencer by přísahal ,že v tom hlase slyšel trochu kárání a strachu jeho Billyho. Toho kterého znal ,né tohohle zlého.
Spencer se kousnul do rtu ,aby nezakřičel ,když ucítil Billyho prsty v sobě.
"Billy p-prosím…." Zasténal bolestí.
"Prošení si nech napotom, ikdyž možná ani tam ti k ničemu nebude" Ušklíbnul se Billy a vyklouznul z něj prsty. Pak si povolil kalhoty ,aby tak odhalil svou, už plně probuzenou velikost. Přitisknul se ke Spencerovým zádům tak, aby se jeho penis zatím jen otíral o jeho otvůrek a Spencer se tak mohl alespoň trochu připravit.
"Billy…" Vzlykavé nadechnutí. Pak studený polibek na lopatku, protření bradavek, chycení za boky a přiražení.
Spencer chtěl vykřiknout ,ale jeho hlasivky nezvládly tak vysokou frekvenci a nevydaly ani hlásku.Billy těžce vydechnul ,když ho chlapcovo tělo přijalo celého, což vduchu i obdivoval ,protože věděl ,že chlapec je ještě panic. Tedy byl, před pár sekundami.
Spencer už neudržel slzy a dal se do tichého pláče.
"Billy.." Znovu zašeptal jeho jméno. I v chladném pohledu se při téhle situaci něco pohnulo. Duch prohrábl chlapci vlasy, otřel slzy a vzal si jeho rty. Nejdříve lehce, skoro opatrně, potom ale dravěji a surověji, málem prokousnul chlapci ret. Začal se pomalu pohybovat. Nejprve jen milimetrovými zhoupnutími ,pak však začal přidávat na tempu.
Kdyby chlapce nelíbal ,ten by si mohl vykřičet hlasivky. Napůl bolestí a opravdu napůl slastí. Něco ho na tom zvráceném výkonu vzrušovalo.
"B-Billy….Billy….Billy.."Sténal jeho jméno do chladných rtů, vnímal jak ruku na svém penisu, tak i penis druhého uvnitř sebe a vůbec celé jeho studené tělo ,které se k němu tisklo.
Šepot ducha vystřeloval do neuvěřitelných výšin od kterých nebylo daleko k té slastné hranici.
"Spenci…." Naposledy sevřel štíhlý pas, prudce sevřel i chlapcův penis a s přidušeným stenem se uvolnil. Tak dlouho už po tomhle pocitu toužil…tak dlouho….
Spencer nevydržel ani o chvilku déle a potřísnil studenou ruku i své prostěradlo svou vášní, přitom velice hlasitě zasténal, vypnul se a svalil na postel pod tíhou duchova těla.
Chlapec zhluboka oddechoval ,oči zavřené, prožívajíc doznívající pocity orgasmu. Duch z něj vystoupil a svalil se vedle něj ,přičemž mu pohled padl na pásek stále svírající zápěstí. Natáhl ruku a nechal pásek zmizet, stejně tak šálu z chlapcových očí.Pak jen upřel ty své, téměř bez života do tváře zčervenalé doznívajícím vzrušením a pousmál se. Nebyl to však úsměv toho zlého ducha, který s tím vším začal. Byl to úsměv Billyho Joa Cobry, toho který se beznadějně zamiloval do jednoho malého chlapce a nechtěl to dát najevo.
"Jen spi…." Sklonil se ten večer naposledy k chlapcovu oušku. Tomu se zachvěla víčka ,která ale neotevřel.
"Billy…" Vyšlo z jeho rtů jen roztřesené šeptání.
"Ano Spenci?" Naklonil se duch blíž. Spencer pootevřel oči a odhalil zelené duhovky lesknoucí se slzami.
"Zůstaň tu se mnou…né on…ty….prosím…" Nedokázal těm očím odolat. Proto ,když chlapec znovu zavřel víčka jej na ně políbil.
"Zůstanu…jen spi Spenci…už tu budu jenom já…tvůj Billy" Pohladil chlapce po hlavě a přitisknul k sobě.Spencerovi nevadil chlad ,stačila mu jeho přítomnost ,aby mohl klidně usnout.
V tmavě modrých očích už nebyla ani jediná stopa po námraze ,která je předtím ovládala.
Ráno rozežene stíny. Znovu zažene zlo v jeho mrtvém srdci. Je už jen na něm ,aby se zlem už nikdy nenechal ovládnout. Pro něj…pro chlapce který jako jediný viděl jeho nitro a věděl co doopravdy cítí.Pro Spencera Wrighta.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 BenyJ BenyJ | E-mail | 17. ledna 2017 v 9:19 | Reagovat

I found this page on 16th place in google's search results. You need some search engine optimization. Many webmasters think that seo is dead in 2017, but it's not true. There is sneaky method to reach google's top 5 that not many people know. Just search for:  pandatsor's tools

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama