YAOI A SLASH!! BYLI JSTE VAROVÁNÍ! Pzn. RUBRIKY SE NACHÁZÍ POD REKLAMAMI!

Už mě neopouštěj! (Spectra Phantom x Gus Graw/Bakugan)

23. února 2015 v 17:25 | Ady-Chan |  Anime PovídkyAnime: Bakugan
Pár:Spectra Phantom/Keith Clay X Gus Graw
Typ: Jednorázovka,shounen-ai
Upozornění: není
Úvodem:Tohle je povídka na Anime které jsem viděla v pořadí asi jako 3.Není to ani pořádné anime(hlavně pro ty co mezi anime nepočítají pokemony), ale mně se líbí a druhá série(mimochodem ze čtyř) přetéká nádhernýma klukama co se dají spárovat a Ady-chan se toho chopila :D Má dva nejoblíběnější páry a jeden z nich vám teď představím ;) (Pro ty co bakugan viděli je to díl na konci 2.řady).Tak si to užijte ;)
"Zase se potkáme!"Poslední slova ,která vyřkl mladý bakuganský bojovník Dan Kuso ,než i se svými dvěma společníky zmizel ostatním z očí.V místnosti zůstalo jen pět osob z toho jedna jediná dívka, která byla odchodem přátel zpátky na Zemi zasažená nejvíc.
"Jsi v pořádku Miro?"Otázal se jí její bratr Keith pro Vestalany známý jako Spectra Phantom.
"Ano jsem Keithe…už bychom se asi také měli rozloučit…my máme na Vestroii ještě co vysvětlovat…"Usmála se Mira a utřela si slzy z tváří.Její bratr se usmál a objal ji.
"Jednou se znovu sejdeme…uvidíš…a budeme zase jeden tým"Povzbudil ji.
"Vždyť já vím Keithe…tak se měj!"A i ona se svými dvěma přáteli prošla portálem ,tentokrát však né na Zemi ,ale na Vestroiu.
Spectra Phantom zůstal na své lodi sám ,jen se svým věrným sluhou Gusem Grawem.
"Měl bych ti asi objasnit ,co se tady dělo ,když jsi byl pryč ,že?"Otočil se Keith na Guse.Gus byl dlouhovlasý modrovlásek menší postavy se zelenkavýma očima.
"Ano chtěl bych to vědět pane Spektro"Přitakal Gus a ucuknul pohledem.Pořád si nemohl zvyknout ,že už Spectra nenosí svou masku ,tak jako doposud.Keith si sedl na židli a přisunul Gusovi druhou.Ten poděkoval a sednul si.A Spectra mu vyprávěl jak král Zenoheld spustil B-T systém a jak bojoval s Danem ,nejdříve jako nepřítel proti nepříteli ve smrtelném zápasu ,a pak bok po boku jako člen batlebrawlers a přítel.Mluvil o tom všem tak lhostejně ,avšak jeho očí stále sledovaly modrovlasého baku-bojovníka.Ten se cítil nesvůj.Atmosféra se mezi ním a lordem Spectrou dosti změnila od té doby co uprchl z Vexoského vězení a pomohl jim v závěrečné bitvě ,kde nebylo na emoce čas.Nevěděl jak moc se Keith trápil ,když se nevrátil.Jistě..varoval ho ,že se odtamtud nemusí vrátit ,ale když se opravdu nevrátil….měl strach,že ho ztratil.Sluhu,přítele…a i víc.Gus nevěděl co pro svého lorda znamená ,také mu to Spectra nikdy nedal najevo.Kdy taky? Když probíraly jak vylepšit Heliose?Nebo když bok po boku bojovali? Ne…to nebyly ty správné chvíle a Spectra si toho byl vědom.Tolik se o něj bál a přitom vůbec nebylo proč.
"Pane Spectro, stalo se něco? Váš pohled je…."Přerušil ho Gus tichým hlasem.Otočil k němu hlavu a jejich oči se střetli.
No ano…nikdy předtím si také neuvědomil krásu svého společníka.Teď ano a viděl ji zcela jasně.
"Jsem v pořádku Gusi…jen jsem ti vlastně chtěl ještě něco…"Zvedl se Spectra ze židle.Gus z té své.Nevěděl co po něm jeho lord chce.
Jen nechápavě zamrkal a do tváří se mu jemně vkradla červeň ,když ho Spectra sevřel v náruči.
"Tohle už mi víckrát nedělej…tolik jsem se o tebe bál ty hlupáku!Že jsi tam zemřel a že už se mi nevrátíš…"Zavrčel Spectra.
"O-Omlouvám se pane Spectro…t-to jsem nevěděl…proč jste si to vyčítal?Varoval jste mě!"Kníknul Gus tichým hláskem.
"Protože jsem byl takový sobec ,že jsem tě tam vůbec nechal jít!"Zavčel Spectra znovu a trochu se odtáhnul.
"O-Omlouvám se pane Spectro.."Šeptnul Gus a podíval se do podlahy.Nenašel odvahu se podívat Spectrovi do očí.
"Už se neomlouvej…ale hlavně už mě neopouštěj!"Nadzvedl mu Spectra hlavu a jemně ho políbil.Gus přivřel oči a zachvěl se.Tak moc po tom toužil…a teď to má.Dotyk jeho rtů.
"Už nikdy pane Spectro"Zašeptal kajícně.Spectra se usmál.
"Slib mi to"
"Slibuji"Spectra jen proříznul svůj úsměv a znovu ho políbil.Už ho nikdy neopustí….
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Baku Baku | 24. srpna 2015 v 1:41 | Reagovat

Paaaani ^^
Můj nejoblíbenější pár a naprosto dokonalá povídka ^^
Bude ještě?  ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama