YAOI A SLASH!! BYLI JSTE VAROVÁNÍ! Pzn. RUBRIKY SE NACHÁZÍ POD REKLAMAMI!

Sensei PNP

23. února 2015 v 19:36 | Ady-Chan |  Od Ady
Povídka na přání(PNP) na pár ItaSaku
Předem se omlouvám Aki-chan, že jsem tam nedala ero scénu ,ale já jsem na hetero naprostý jelito.I tak přeji hezké počtení :)
Pro: Aki-chan
Od:Ady-chan

Byla zima.Z nebe se snášely sněhové vločky a dopadaly na černý asvalt.Tímto krásným nečasem si kráčela růžovlasá
studentka.Mířila si to domů.Nebydlela na koleji jako ostatní ,protože to měla blízko.Její zazobaní rodiče jí tady schválně koupili byt.Nestěžovala si, ale někdy by opravdu byla radši na koleji.
Nikdy neměla moc přátel a mohli za to právě její až nezdravě bohatí rodiče.Měla jich vlastně jen pár a to opravdu těch opravdových.
Například Naruta Uzumaki,Hinatu Hyuugu,Ino Yamanaka ,nebo Sasukeho Uchihu se kterým také předtím chodila ,ale moc dlouho jim to nevydželo ,poněvadž jí kvůli tomu začalo šikanovat mnoho jeho obdivovatelek a Sasuke nechtěl aby jí ublížily ,proto se s ní rozešel.Byl to opravdu jeden z mála ,kterým na ní opravdu záleželo.Mohla by se klidně tady zahrabat do sněhu a nikdo by jí nepostrádal.Tedy skoro nikdo...
Hlavou jí bleskly dvě onyxové oči.Prudce zatřepala hlavou.Ne nemyslela přímo na něj!Tak proč se jí vždycky ihned po Sasukem vybaví on?Proč?!
Pevněji sevřela učebnice a rozběhla se.Chtěla utéct před myšlenkami na jeho pronikavé onyxové oči za hranatými brýlemi,před tou pevnou vycvičenou postavou pod uplým profesorským oblečením...
Najednou jí na zledovatělé silnici podjela noha a ona se poroučela tvrdě na zem.Její učebnice se rozsypaly po cestě a ona se chytila za svoji holeň.Tiše sprostě zaklela a pokusila se postavit.Jakmile ,ale došlápla na bolavou nohu bolestně sykla a znovu by se poroučela na zem ,kdyby nepřistála v měkké náruči.Sakura překvapeně zamrkala.Kdo-
"Jste v pořádku Sakuro?"Ozvala se otázka.Sakura ztuhla.To snad není možné!
"H-Hai Itachi-sensei"Vydala ze sebe tiše.
"No nezdá se mi.Pojď sedni si.Ať se ti můžu podívat na tu nohu"Sakura ho poslechla ,jakoby byla zhypnotizovaná.Itachi prohmatal bolavou nohu ,ale Sakura nevydala ani hlásku.Jen se na něj upřeně dívala.
"Bude to asi zlomené.Pojďte vezmu vás sebou domů.Pochybuju že to zvládnete sama"Řekl Itachi a zvednul k ní svoji tvář na které pohrával jemný úsměv.Itachi se po chvíli zvedl a začal sbírat Sakuřiny rozházené učebnice ,které si hodil do batohu za svými.Potom vzal Sakuru i přes její protesty do náruče a nesl ji k sobě domů.
Bydel též sám ,jelikož dal Sasuke přednost životu na koleji ,než se svým věčně zadumaným bratrem.Odnesl ji do svého pokoje ,kde ji nechal a odešel.Sakura se pomalu posadila na posteli a začala si prohlížet jeho pokoj.
"Útulné"Pomyslela si.Jeho pokoj byl vymalován světle modrou barvou ,proto tady bylo příjemně.
Otevřely se dveře a do nich vpochodoval Itachi s obvazy a ledem v ruce.
"Ehm...potřebuji aby sis vyslekla kalhoty"Řekl Itachi a podíval se jí do obličeje ,který byl najednou jako zralé jablíčko.Rychle kývla a odvrátila hlavu na stranu ,aby si neutrhla ještě větší ostudu.Je to její učitel proboha!
Udělala jak po ní Itachi chtěl a nechala ho ,ať jí nohu provizorně ošetří.
"Smím se zeptat odkdy učitel ví jak na zlomenou nohu?"Zeptala se.Itachi se na ní podíval podivným pohledem a pak jí odpověděl:
"Před učitelskou jsem studoval ještě lékařskou školu.Nikdy nevíš kdy se ti to bude hodit.Hotovo"Řekl a vstal.Ani si neuvědomili ,že si začali tykat.
"Donesu ti čaj ,musíš být promrzlá"Vytratil se znovu Itachi a nechal tam Sakuru jejím myšlenkám.
Po chvíli se Itachi vrátil i s vroucím čajem, který podal Sakuře ,která z něj začala opatrně upíjet.
"Arigato Itachi-sensei"Poděkovala Sakura.
"Nevykej mi.Jsme v civilu.Jenom Itachi"Usmál se na ni Itachi a Sakura skoro oněměla.Tak nádherný úsměv...
Itachi si ihned všmnul ,že Sakura pozoruje jeho rty.Povytáhl obočí.Tak žeby přecijen....
Najednou se k Sakuře naklonil a věnoval jí něžný polibek na rty.Sakura ,málem upustila hrnek s čajem ,naštěstí ta byla připravena Itachiho ruka ,která se sevřela kolem Sakuřiny na hrnku.
Po chvíli se od sebe odtáhli.Oba byli zticha.Ani nevěděli co říct.Až se probrala Sakura.
"Proč jsi to udělal?"Zeptala se ho tiše a zvědavě se mu podívala do očí.
"Myslel jsem ,že to chceš ,když si mi pořád pohledem visela na rtech a nejenom tady a teď.Všímám si toho i v hodinách..."
Sakura zrudla jako lesní jahoda a zabodla svůj pohled po hrnku s čajem, který pak položila na noční stolek vedle postele.
"Arigato"Usmála se najednou na Itachiho ,který nechápavě pozvedl obočí.
"A za co?"
"Že jsi udělal první krok hlupáčku"Usmála se Sakura a znovu ho políbila.Itachi jí zlehka položil na postel.Jaksi pozapomněli ,že se zítra musí do školy.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 kik-chan kik-chan | E-mail | 24. srpna 2015 v 16:59 | Reagovat

ÚŽASNÝ!!!!!!Jen škoda že je to jednorázovka a nemá to pokračování...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama