YAOI A SLASH!! BYLI JSTE VAROVÁNÍ! Pzn. RUBRIKY SE NACHÁZÍ POD REKLAMAMI!

Sen (Madara x Natsume/ Natsume Yuujinchou)

22. února 2015 v 23:36 | Ady-Chan |  Anime Povídky

Běžel jsem neznámým tmavým lesem.Kolem mně se ozývaly strašidelné šeptající hlasy.Ignoroval jsem je.Tedy ,alespoň se o to snažil.Můj orientační smysl běžel na 200%.
V tom lese vládla mocná a temná magie ,která mi nedovolovala se přeměnit na mou plnou démoní formu, takže jsem měl dvě možnosti.Buď běžet jako kočka ,nebo v mé lidské pobodě.Zvolil jsem možnost číslo 2, protože jsem musel být opravdu rychlý.Strach mě hnal dál a dál ,avšak ten strach nebyl o můj život ,nýbrž o život mého malého žáčka.
V hlavě mi pořád zněl smích toho ,jež mi ho vzal.Mé kimono s mými dlouhými vlasy zavlály ve větru ,když jsem přeskočil jeden mohutný povalený strom.
Před očima jsem měl ty jeho zlaté jako dozrávající obilí a také ten jeho úsměv spolu s jeho smíchem ,který by dokázal rozehřát i to sebezmrzlejíší srdce.
Věděl jsem že je ten neznámý silný démon i proradný ,ale opravdu jsem nečekal ,že by došel až k tomuhle.Vylákat mě tím ,že mi ho sebere rovnou před nosem...
Nevěděl jsem kdo je ten démon ,ani proč mě chce takhle moc vyděsit, že by pomsta?Za co?
Vytřeštil jsem oči.Přes nos mě totiž udeřil odér krve.Natsumeho krve!Ikdyž už mě mé nohy skoro neposlouchaly ,stejně jsem zrychlil.Nesmím ho ztratit!
Vyběhl jsem z lesa ven a zastavil se.S hrůzou v očích jsem ho sledoval.
Démon stál na úplném výčněku do tmavé ,hluboké propasti.V jedné ruce držel natsumeho za límec jeho košile a v druhé knihu přátel.Zatrnulo mi.Co to na mně zkouší??!
"Jsem rád ,že jsi sem dorazil tak rychle"Promluvil *Ayakashi.
"Vrať mi co mi patří!"Zavrčel jsem na něj a podíval se na něj svým děsivým pohledem.Jen se ušklíbnul.
"Vrátím ,ale musíš mi říct co je opravdu tvoje"Nechápavě jsem pozvednul obočí.On se usmál.
"Rozhodnutí je jen na tobě Madaro!"Pokrčil rameny.Těkal jsem pohledem mezi knihou přátel v jeho pravé ruce a Natsumem ,který se na mně díval takovým smutným pohledem.
"Čas vypršel"A obě ruce uvolnil.Chtěl jsem vykřiknout ,ale mé hlasivky byly proti.Měl jsem pár sekund na rozmyšlenou.Na mysl mi přišlo jediné.
Ochránce jsem tomu klukovi začal dělat ,jen kvůli knize přátel,kterou mi slíbil po tom co zemře přirozenou smrtí.Všechnu tu šarádu jsem dělal vůli ní tak proč.....proč skáču na druhou stranu?!
To je jednoduché, protože kniha přátel byla jen záminka, proto abych mohl být s ním a chránit ho a přitom být stále za silného démona.To proto jsem si ho přitisknul k sobě a podíval se mu do očích ve kterých se leskly slzy.
"Proč nyanko-sensei?Pro jste nezachránil knihu přátel?"Zavzlykal Natsume.
Povzdechnul jsem si.Nechápe ,ale brzy pochopí.
"Protože jem si uvědomil ,že je to jen bezcenná knížka s pár jmény.."
"Ale-"Nenechal jsem ho mluvit a přitiskl jsem mu prst na rty.
"...a je zcela bezcená oproti síle ,kterou cítím ,když jsem s tebou Natsume"Světlovlásek zavřel oči a smutně se pousmál.
"Ale teď už je pozdě Nyanko-sensei"Vzlykl.
"Ne...není"Usmál jsem se na něj a pevněji ho sevřel v objetí, které mi opětoval.V tu chvíli mi bylo jedno že padáme vzduchem a dno rokle se nám stane asi hrobem.Bylo mi to jedno ,protože jsem byl s ním.Na knihu přátel už jsem ani nepomyslel....
Zamžoural jsem do tmy nad sebou, kde jsem rozeznal strop.
"Hm?"Vydal jsem ze sebe ,když jsem ucítil pevné objetí.Otočil jsem hlavou do strany a po tváři se mi rozlil úsměv.Koukal jsem totiž do rozespalé tváře mého malého Natsumeho.
"Měl jsem sen Nyanko-sensei"Zamumlal.
"ŠŠŠ....jen spi dál, byl to jenom sen.Jsem tu s tebou Natsume"Plavovlásek jen jemně kývnul hlavou a obličejem se mi zavrtal hlouběji do kimona.Usmál jsem se a začal se mu přehrabovat ve vlasech.
Jen sen....protože jen ve snu bych ho nestihnul zachránit...
*Ayakashi: Yókai,Japonské označení pro démona,
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Sam Sam | 4. června 2015 v 2:16 | Reagovat

Tak tohle mě vážně dostalo! Moc pěkně napsané. Ráda si přečtu další ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama