YAOI A SLASH!! BYLI JSTE VAROVÁNÍ! Pzn. RUBRIKY SE NACHÁZÍ POD REKLAMAMI!

Ryu Akisa

23. února 2015 v 17:12 | Ady-Chan |  Dohazovači S.R.O. (spolupráce & vlastní)
Takže Ai je má spolupracovnice a zaměstnanec v dohazovačích s.r.o. Chtěl by ještě někdo? Stačí mi na mail napsat úryvek nebo jednorázovečku z toho jak jste se k dohazovačům dostali, popsat váš vzhled po proměně a přidat obrázek a pár informací ;)
můj e-mail: loveindarkparadise@email.cz
Takže a tady vám představuji Ai......
P.S.to všechno pod perexem je její práce ;)

Dohazovači s. r. o.
Vycházím zrovna školní bránou, když si všimnu blonďatého týpka stojícího u lampy. Nenápadně si ho prohlédnu. Tak, abych nebyla nápadná… pěkně v klidu. Mé vnitřní já, ale řádí o sto šest. Je tak sexy…
Vyndám si z tašky mobil a začnu si sepisovat plány na příští týden. Chvíli mi trvá, než si všimnu, že za mnou někdo jde. Trochu mě to znervózní. Přidám do kroku a v zatáčce se podívám do ulice, ze které zabočuji. Ten blonďák s brýlemi jde za mnou!!! Klid jen klid…NEPANIKAŘ!! Třeba tu bydlí někde poblíž. Není to tak, že by šel za tebou. Za dalším rohem se dám do sprintu. V běhu se otočím za sebe. On běží také!! Maminko…úchyl! Připravím si tašku, ve které tahám rádoby malou knihovnu. Vyštrachám tu největší knihu, co tam najdu a mrštím ji po něm. " Běž pryč, ty úchyle!" Mladík ji obratně chytne a já se zhrozím. " Počkej! Jsi Ai Akisa?" Překvapeně zamrkám. " Ano to jsem.."
" Potřebuji s tebou mluvit. Mám pro tebe nabídku k práci." Nedůvěřivě se na něj podívám. " Já žádnou práci nechci." Mladík se uchechtl. Zřejmě měl už dost času, aby se vydýchal. " Opravdu?! A to si říkáš yaoi fanynka?!" Okamžitě jsem mu přikryla rukou ústa. Rozhlédla jsem se kolem sebe, zda to nikdo neslyšel. Bohužel, v tomhle moc chápavé okolí nemám. " Jak ses to sakra dozvěděl? Jsi stalker nebo co?"
" Asi tak něco.." Zažertoval.
,, Volám policii!" Řekla jsem rozhodně a vyťukala jsem číslo. Mírně jsem sebou trhla, když mi přirazil papír k obličeji. "Co je to?" Vyštěkla jsem rozladěně. " Smlouva." Odpověděl ledabyle. Přejela jsem po řádcích až ke konci. V mobilu se mi ozvala policejní stanice. Váhala jsem a nakonec jsem to típla.
,, Jestli se o něco divného pokusíš, tak jsi mrtvý. Je ti to jasný?! Jsem dobrá v sebeobraně." Ten divný týpek se rozesmál. " Jo, to už jsem mohl vidět." Našpulila jsem naštvaně rty.
……..
" Mám to podepsat tady že?"
" Přesně tak"
,,A co teď?" Podívala jsem se na něj. On jen luskl prsty a celé okolí kolem nás zmizelo a objevilo se úplně nové. ,, Teď mi vlez do tohohle…."
............
Jméno: Ryu Akisa
Věk: 16
Vzhled: drobná postava, výška 175 cm, vlasy blond až stříbrné,zelené oči
O něm: Má rád jak seme tak i uke. Ale většinou hraje roli ukeho, protože má rád, když ho někdo může hýčkat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama