YAOI A SLASH!! BYLI JSTE VAROVÁNÍ! Pzn. RUBRIKY SE NACHÁZÍ POD REKLAMAMI!

O Vánocích se má odpouštět...(Itachi x Kurama)

22. února 2015 v 23:31 | Ady-Chan |  Naruto/ Naruto Shippuden(Není prázdná ;))


Itachi seděl u zamrzlého okna a koukal se ven do husté chumelenice.Hlavu si podpíral rukou a jeho obličej vypadal ztrápeně.Byly Vánoce.Den kdy se měla sejít celá rodina ,rozdat si dárky a pociťovat tu nádhernou vánoční atmosféru.On bohužel nic takového letos nechtěl a to jen z jediného důvodu.Jedna hloupá lež zavinila ,že ho opustil ten ,kterého miloval z celého svého srdce.To proto neměl o tenhle svátek zájem.
Najednou se ozvalo bušení na dveře.Bylo velice intenzivní.Zvedl se a vydal se ke dveřím ,aby dotyčnému pořádně vynadal ,že ho ruší při utápění v žalu.Otevřel dveře a otevřel pusu ,že začne ,ale zarazil se.Naprosto zamrzl na místě.Koukaly na něj dvě modrá očka napuchlá od breku ,přičemž mu tam ještě pár slz zbylo.
Přede dveřmi stál ON.Ten který ho před několika dny vykázal ze svého života.V Itachim se zvednul vztek.
"Co tu chceš?!"Zasyčel na něj jednovatě.Rudovlásek jen sklopil hlavu a nic neříkal.
"Tak odpovíš mi?!"Došla Itachimu trpělivost ,kterou on jindy překypoval.
"Itachi já-"Kuramovi se zlomil hlas a z jeho hrdla se ozvalo první ze série vzlyknutí.Itachiho pohled roztál.
"Pojď dovnitř"Slitoval se nad ním.Kurama jako stroj vešel do jeho bytu.Itachi zavřel dveře a podíval se na Kuramu ,který jen tak stál v chodbě a měl stále sklopený pohled.
"Tak odpovíš mi?Proč jsi tady?"Dožadoval se Itachi odpovědi.Kuramovi se rozklepaly kolena a on s pláčem padnul na kolena.Podíval se na Itachiho uslzenýma očima.
"O-Omlouvám se ti Itachi.....už....už v-vím pravdu....já....tak moc jsem t-ti ublížil...to vědomí mě zabíjí zevnitř....prosím Itachi....jestli je způsob jak....co mám udělat ,abys mi odpustil?"Vydal ze sebe Kurama tiše.Zavládlo ticho.
"T-Takže mi neodpustíš...dobře...j-jen chci abys věděl ,jak moc mě to mrzí...."Vstal Kurama z kobece a vydal se vrávoravým krokem ke dveřím ,které mu však Itachi okamžitě přibouchnul před nosem.
"Co to děláš?"Obrátil se k němu Kurama.
"Ty hlupáku!"Zavrčel na něj Itachi temně ,až se Kurama strachy přitisknul ke stěně.V tu chvíli se Itachiho hrůzostrašný pohled rozplynul a nahradil jej takový měkký ,přátelský ,milující pohled.Pohladil Kuramu po vlasech.
"Jak je možné ,že tě nedokážu nenávidět?Že tě pořád i po tom všem....toužím sevřít v náruči a chránit tě?"Podíval se mu Itachi zpříma do očí ,kde se už se znovu zrcadlily slzy.
"A-Ale to...."Kurama byl umlčen jemným polibkem na rty.
"Nemluv ,jen si vysleč to mokrý oblečení a pojď dál"Pobídnul ho Itachi a propustil ho od stěny.Kurama nechápavě zamrkal.Po chvíli jeho mozek zpracoval příkazy a on se udělal co po něm Itachi chtěl.Své promočené věci nechal na radiátoru a šel do obýváku ,kde už na něj čekal vařící čaj.
Jen tak bezeslova seděli na jednom gauči.Kurama upíjel čaje a Itachi ho pozoroval.Kuramovi oči zběžně prohlédly celou místnost.
"Itachi?"Začal opatrně.
"No?"
"Kde máš výzdobu?"Zeptal se Kurama.Itachi nakrčil obočí.
"Už je to stejně jedno"Pokrčil po chvíli rameny.Kurama položil hrnek s čajem na stoleček a vztyčil se nad ním jako bůh pomsty.
"Bez světýlek ,ozdob a bez stromečku nejsou Vánoce"Zaprskal na něj a Itachi se v tu chvíli cítil jako dítě ,které jeho matka napomíná ,že se nůž drží v pravé ruce.
"Vstávej a nechej zbytek za sebou Itachi prosím....já chci....aby tohle byly naše první společné Vánoce...dopřeješ mi to ,nebo-"Kurama byl přerušen.Itachi vstal chytnul ho za ruku a táhnul ho ke skříňkám v rohu pokoje ,odkud sebral ozdoby a světýlka.Kurama mu je vytrhnul z rukou a začal se činit.
.....
"Už jsi spokojený?"Pozvedl Itachi obočí ,když byl celý jeho byt ověšen světýlky a ozdobami.
"Ne"Zazněla překvapivá odpověď.
"Co ti tady ještě ch-"Itachi se zarazil a ťuknul se do čela.
"Stroměček"Kurama si povzdechnul.
"To je to hlavní"Řekl mrzutě ,avšak Itachi dostal nápad.
"Myslím ,že mám jeden umělý na půdě ,počkej podívám se"
.....
Štěstěna stála při něm.Opravdu ho našel.Oba ho společně nazdobili a po práci se oba natáhli pod stromeček.
"Itachi....na Vánoce se dávají dárky a já....žádný nemám"Protnul najednou ticho Kuramův ustaraný hlas.Itachi se usmál a sedl si.Překvapený Kurama taky.Itachi o pohladil po vlasech.
"Pro mě jsi největším dárkem ty"Usmál se a jemně ho políbil ,načež ho opatrně znovu položil na zem a věnoval se rozbalování svého vánočního dárku.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama