YAOI A SLASH!! BYLI JSTE VAROVÁNÍ! Pzn. RUBRIKY SE NACHÁZÍ POD REKLAMAMI!

Minulost bolí 7

23. února 2015 v 18:19 | Ady-Chan |  Minulost Bolí /w. Misha (InuYasha & OC)

InuYasha,Kagome,Haruka,Sora a jejich nový kamarád Shippo pokračují v hledání střípku shikon no tama a Haruka si bude muset dávat lepší pozor na jazyk.
Mezitím ve vesnici Kitsune si nechává Kurama po dlouhé době zavolat Shira ,který ještě stále nechápe co se to tehdy stalo.
Přeji hezké čtení Ady-chan :)

Kapitola 7.
Sora seděla na břehu řeky a dívala se a svůj odraz do vody.Bolelo jí, co si o ní Haruka myslí.Také přemýšlela o svém domově ,rodině a Shirovi, jestli bez ní zatím přežívá ve zdraví.Povzdechla si a hodila do vody malý kamínek.Když se hladina opět trochu ulidnila ,zahlédla Sora že se na hadině odráží dva odrazy.Otočila se na Haruku ,který se díval na ni chladným pohledem.
"Co tu chceš"Hrála si Sora dále na uraženou a otočila se k němu zády.
"Chtěl jsem se ti omluvit ,ale jak vidím tak jsi doopravdy jako malé trucovité dítě"Zamrmlal Haruka a sedl si vedle ní a zadíval se do proudu řeky.Sora mlčela.Chtěla ho v tom nechat podusit.
"No tak.Nebuď uražená.Prosím"Podíval se na ni Haruka.Sora už se neudržela a vyprskla smíchy
"No páni.Tak ono to umí být i milé a poprosit"Haruka s na ni zamračil ,ale moc dlouho mu to nevydrželo a musel se usmát.
Sora se přestala smát a podívala se mu do obličeje. Zarazila se.
"Co je?"Nechápal Haruka.
"Máš krásně lesklé oči Haru-chan"Vydechla Sora.Haruka pocítil jak se mu krev valí do tváří a tak raději odvrátil hlavu.
"Tak pojď"Usmála se Sora a chytla ho za zápěstí.Haruka ji následoval zpátky do tábora ,kde se InuYasha snažil chytit Shippa ,ale ten se nenechal.
"Ty malý satane…počkej až tě chytím, nadělám z tebe liští sekanou." Vyhrožoval InuYasha
"To by si mě, ale nejdřív musel chytit ty hanyou lenochode. Bleee." A vypláznul na něj provokativně jazyk, ale to InuYashu ještě víc naštvalo
"Ty…"
"No tak chlapci, nechte toho…" pokoušela se je uklidnit Sora, která právě přišla spolu s Harukou
"Hai Hime." Shippo jí samozřejmě poslechl, ale InuYasha využil toho, že se nehýbal a dal mu pěstí ránu do hlavy, malému démonkovi vyrostla na povrchu hlavy boule skoro tak velká, jako hřib
"InuYasho osuwari!!!" naštvala se Kagome a opět InuYashu poslala tímhle primitivním rozkazem k zemi
"Jau Kagome…proč si to zase udělala?"
"Ty si snad úplně natvrdlý. Jdu domů." Naštvala se. Měla se zrovna na odchodu, když v tom InuYasha zničehonic…
"Ka-Ka-Kagome počkej…musíme hledat Shikon no Tama." Vyváděl zmatený InuYasha
Kagome k němu přišla a přímo do uší mu zakřičela:
"Hledej si to sám hlupáku!!!!! Já jdu domů!!!"
"Kagome…jsi jsi děsívá." InuYasha si z toho, co mu řekla sedl na zem a držel se za uši, protože ho bolely. On má sluch podobný psovi, takže je přirozené, že ho bolí uši z toho, jak po něm Kagome vyjekla.
"Páni…tak dívka má něco do sebe." Pomyslela si Sora
"No to teda." Potvrdil Haruka, který stál hned vedle ní
"Tahle Kagome se mi líbí. Budu se u ní držet, protože tohle agresivní psisko je fakt nebezpečné." Zamumlal si sám pro sebe Shippo.
InuYasha byl zmatený a zoufalý ,protože se Kagome doopravdy sebrala a odcházela pryč.Sora a Haruka se po sobě podívali a pokrčili rameny.
"Notáááák prosíííím Kagome!Slibuju že už budu hodný!Prosím!Jen neodcházej!"Zafňukal InuYasha.Kagome se zastavila a otočila se zpátky.
"Tak dobře ,ale ještě jednou a opravdu jdu domů!"Usmála se a všichni si oddechli.
Najednou se Haruka zarazil a začenichal ve vzduchu.InuYasha ho nechápavě napodobil.
"Cítím kousek shikon jewel!Je blízko!Pojďte!"A všichni se rozeběhli ještě více na sever.
VE VESNICI KITSUNE
Shiro šel dlouhou chodbou.Bylo to poprvé od toho incidentu ,co si ho lord zavolal k sobě.Byl z toho maličko nervózní.Přecijen plně nechápal ,proč dostal minule takový "trest".Jemně zaklepal na dveře a pak vešel.Kurama ležel na své posteli a koukal se do stropu.
"V-Volal jste mně Kurama-sama?"Zeptal se Shiro a pohled zabořil do země.Kurama se posadil na posteli a podíval se na něj.Jeho chladný pohled se rozpustil.
"Ano volal.Už nějakou dobu jsem přemýšlel o tom co se stalo minule a…..no nic nezavolal jsem si tě ,abychom to tady spolu řešili, prostě jsem ti chtěl říct ,že už se to nebude opakovat a důrazně ti přikázat ,abys o tom nikomu neříkal"Řekl Kurama ledovým hlasem.Shiro kývnul a zeptal se:
"Je to vše Kurama-sama?"Kurama zavrtěl hlavou a pokynul mu,aby šel s ním.Shiro šel.Kurama vytáhnul ze skříně shogi.
"C-Co?"Opovážil se Shiro nechápavě zvednout hlavu.
"Zahraješ si se mnou shogi"Nahodil Kurama.Tak dobrá.Povzdechl si Shiro vduchu a usadil se naproti Kuramovi ,který začal chystat základní sestavu.
U HARUKY A OSTATNÍCH
Mezitím přišli na místo, kde by se měl údajně střípek Shikon no Tama nacházet, ale nebylo po něm ani památky, což přišlo všem velice zvláštní…obzvláště Harukovi a InuYashovi, kteří neměli problém vycítit jakoukoliv špatnou auru a té tu bylo až až, vůbec se jim to nelíbilo. Pak najednou Kagome vykřikla: "Cítím střípek drahokamu."
"Cože…kde Kagome?" zajímal se nedočkavě InuYasha
"Je to divné, ale cítím ho jen malý kousek od Sory." Odpověděla. Haruka se zhrozil, Soře právě hrozilo smrtelné nebezpečí. Musel jí včas varovat.
"Soro…padej odtamtud!!!" zařval Haruka
"Co…proč?" nechápala. Haruka se rozběhl, doufal, že to stihne, ale to by nebyl on, byl u ní cobydup. Po té jí popadl za pas a utíkal z toho místa na dostatečně bezpečnou vzdálenost. Po pár sekundách přesně z toho místa vyrostla obrovská masožravá kytka.
"Jsi v pořádku Soro?" zeptal se Haruka
"J-jo…děkuju." Řekla zaskočeně, protože by od něj nic takového nečekala. Neříkal, že se o ní nehodlá starat? Tak proč právě udělal pravý opak?
"Kagome, kde je střípek?" zeptal se InuYasha, aby věděl, kde má tu masožravku seknout svou Tessaigou
"Ve stonku, kousek nad zemí." Odpověděla
"Dobře, tehle plevel nechte na mě." Řekl InuYasha a zaútočil. Jedním seknutím tu otravnou kytku porazil a tím získal i jeden střípek drahokamu. Haruka tam jen tak stál a obdivoval jeho kuráž a sílu. Možná by nemusel být tak špatný. Pomyslel si. Už je to dlouho, co viděl někoho, kdo by se mu mohl rovnat v boji.
"P-Páni InuYasho…to bylo super!"Zasmála se Sora a objala InuYashu.Haruka pocítil jakoby mu někdo vlepil facku.Ale odmítal si přiznat ,že by na to psisko mohl žárlit ,proto se ke všem jenom otočil bokem.
"Ale tobě taky moc děkuju Haru-chan"Skočila mu Sora kolem krku ,až se zapotácel a byl donucen otočit se I s ní kolem své osy.
"T-To nic nebylo….takhle rychlost nebyla nic ,oproti tomu ,co svedu na plné obrátky"Otočil hlavu na stranu ,aby se nemusel dívat Soře do obličeje ,protože by si jistě všimla ,že je červený až za ušima.
"Ale hlavní je že máme další střípek shikonu no tama"Usmála se Kagome a hodila střípek k ostatním.
Shippo je z povzdálí sledoval a žasl nad jejich schopnostmi.
"Budu si muset davit pozor na oba"Prolétlo mu hlavou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama