YAOI A SLASH!! BYLI JSTE VAROVÁNÍ! Pzn. RUBRIKY SE NACHÁZÍ POD REKLAMAMI!

Minulost bolí 14

23. února 2015 v 18:28 | Ady-Chan |  Minulost Bolí /w. Misha (InuYasha & OC)
Páni ,už nám to zase klape :D Přináším Vám další kapitolku minulosti....
Můžeze se těšit na: InuYashův gang,Sesshomara se Shippem,na Kuramu ,který se konečně rozhoupal a na představení našeho úhlavního záporáka ;)

Shippo byl ze slov psího lorda viditelně zmatený. Nevěděl, co si o tom má myslet. Ale nebyl to ten typ, který by si neuměl dát pět a pět dohromady. Cítil, že se mezi ním a Sesshomarem cosi podivného odehrává. Měl strach z toho, co by se mohlo jednoho dne stát, co když nikdy nezruší tu kletbu a zůstanou takhle navěky, co pak? Shippovi se v hlavě honily ty nejčernější myšlenky. Musel za každou cenu zjistit, jak tu kletbu ukončit a to co nejdřív.
MEZITÍM VE VESNICI KITSUNE
Kurama byl ve svém pokoji, kde kontroloval a podepisoval nějaké papíry, ohledně fungování vesnice. Po pár hodinách to konečně dokončil. Cítil se opravdu unaveně a měl chuť jít si lehnout, ale předtím ještě musel vidět Shirovu tvář. Nechal si ho tedy zavolat. Po pár minutách se pomalu otevřely dveře a Kurama se mile podíval na osobu, co právě vcházela.
"Pěkný den vám přeju Kuramo-sama. Přejete si něco?" poklonil se a zeptal se na obvyklou otázku
"Proč si tak formální Shiro…no to je jedno, už tě asi nezměním." liščí lord se jenom pousmál a hned na to řekl "Je tu vlastně jedna věc, kterou bych si přál." Zvedl se s tatami, na které zaujímal pozici tureckého sedu a mířil si to k Shirovi
"A copak to bude?" zajímal se, ale to ještě nevěděl, co ho čeká
"Tebe."
Shiro zůstal jen kamenně stát a vyděšeně se koukat na svého lorda.
"A-ale Kurama-sama…"Zašeptal a přitisknul se ke stěně za sebou.
"Proč se mně bojíš Shiro?Nikdy bych ti přece neublížil"Přiblížil se k němu Kurama ještě blíž a lehce ho pohladil po tváři.Shiro semknul víčka k sobě.
"Já se nebojím Vás.J-já jen-"Shira umlčel lordův prst na rtech.
"Tak co je špatně ?Prosím odpověz mi popravdě"Podíval se mu Kurama hluboko do očí a vzdálil svůj prst od jeho rtů.Shiro stydlivě sklopil hlavu.
"Jsme oba muži"Zašeptal strašně potichu ,že Kurama musel našpicovat uši, aby ho vůbec slyšel.
"A tobě to vadí?" Usmál se na něj mile.
"Ne"Pípnul Shiro.
"Tak proč hledáš nesmyslné důvody?"Zeptal se Kurama.
"Nejde jen o to….já jsem spodina a vy-"Kurama s hrůzostrašně zatvářil ,až Shiro zkoprněl hrůzou.
"Tohle už nikdy neříkej Shiro!Nejsi žádná spodina!Jakmile se sestra uráčí vrátit domů dám vyhlásit, že jsi můj partner"Zabručel Kurama.Shiro na něj zůstal zírat.
"Ale to nejde!"Snažil se tiše o protest.
"Shiro ,už žádné ale!Pokud mě nechceš řekni to ,půjdu si po svých, ale jestli cítíš to samé co já ,když na tebe jen pomyslím….nebraň se mi Shiro prosím"Podíval se mu Kurama hluboko do očí ,kde chtěl najít odpověď.Kocourovy oči říkaly jediné: Ano!
Kurama se usmál ,vzal ho do náručí a položil ho do nadýchaných peřin svého lože.
"Kurama-sama je tu ještě jedna věc"Zamumlal Shiro nesměle.
"A to?"Pohladil ho Kurama po vlasech.
"Já ještě nikdy s nikým nebyl"Přiznal se Shiro rudý až za svýma kočičíma ušima.Kurama se cinkavě rozesmál.
"Tak to musíme napravit….neboj budu něžný"
INUYASHA A SPOL.
Celá naše skupinka pomalu sesbírávala střípky Shikon no Tama, už měli víc než půlku poskládanou. Dalším cílem byl severo-východ, tak se na tom shodli úplně všichni. Protože si v posledních dnech vedli opravdu dobře, tak si dali menší odpočinek. Jediným protestujícím zůstal Inuyaha, kterého hnala chtivost po střípcích a samozřejmě i po větší moci, ale tím si v poslední době nebyl už tak úplně jistý, důvodem byla Kagome, lidská dívka, která ho vyprostila z jeho prokletí. Také Haruka se choval velice divně, protože se Sorou tak velmi sblížili.
"Hej Haruko…došel bych prosím tě pro dřevo?" zeptala se ho Kagome, které začínala být docela zima. Konec konců byl skoro večer, takže nebylo divu.
Haruka si jenom vzdychnul. A šel hledat nějaké to klestí. Ale to nečekal, že při své zadané misi narazí na Soru. Zpívala velice smutnou a zároveň krásnou píseň. Polo-démon jen nehybně stál na místě a kochal se pohledem na tu, která ho tak uchvátila.
Po té, co Sora dozpívala, všimla si přítomnosti, která jí byla velice známá. Hned začala vyvádět.
"Božže…Haru-chan…nemohl jsi mě upozornit, že jsi tu? Kdybych tu věděla, tak bych se nemusela tak ztrapnit a tys nemusel slyšet moje falešné zpívání." Načež Haruka jenom pokýval hlavou a šel k Soře, rychlostí blesku si jí k sobě přitáhl a řekl:"Ty hlupáčku…právě proto jsem tě nevyrušoval, když si tak krásně zpívala."
"Proč vlastně zpíváš tak smutné písně?Doufám ,že nejsi nešťastná"Zhrozil se Haruka.Sora se rozesmála.
"Nejsem…..tuhle písničku znám už od malička.Zpívala mi ji chůva ,kterou jsem měla moc ráda a Kurama taky"Řekla Sora.
"A co se s ní stalo?"
"Odešla a už jsme ji neviděla"Pokrčila Sora rameny a přitom se podívala na Harukovu náruč plnou dříví a klacků.
"Pomůžu ti Haru-chan"Usmála se na něj.
SHIPPO A SESSHOMARU
"Sesshomaru -sama!!!Sesshomaru-sama!!"Vletěl do tábora celý udýchaný Jakkem.Sesshomaru se na něj zadíval.I Shippo přestal Rin do vlasů zaplétat kytky a začal mu věnovat pozornost.
"Co se děje Jakkene?"Otázal se psí lord nevrle.
"Našel jsem někoho ,kdo by Vás mohl zbavit té kletby!!"Vykřikl Jakken.Sesshomaru povytáhl obočí vzhůru a Shippo byl ihned u něj.
"Kdo?"Vybafl na Jakkena.
"Potkal jsem ho cestou zpět do tábora.Je velice mocný!"Řekl Jakken hrdě.
"Jak se jmenuje?"Chtěl vědět Sesshomaru.Jakken se podrbal na hlavě.
"Naraku"Sesshomaru zapřemýšlel.To jméno mu nic neříkalo.
"Co chtěl na oplátku?"Zeptal se Jakkena.
"Nic můj lorde.Řekl že Vás té kletby zbaví rád…"Sesshomaru se zamračil.To nebude jen tak.Ten démon má určitě něco za lubem ,musí….
Zbytek jeho myšlenek přetrhl Shippův hlas.
"Tak na co čekáme??Jdeme!Nechci už s vámi zůstávat!" Jeho slova Sesshomara zasáhla víc než by čekal.
"Pane?"Obrátil k němu Jakken oči.
"Zaveď nás za ním"Přikázal lord po chvíli.
Sakra …ten malý lišák se mi dostal pod kůži. A proč mi zabylo tak divně, když to řekl. Není přece možné, abych si ho tak oblíbil za tak krátkou dobu.
Takhle Sesshomaru rozjímal skoro celou cestu. Když přišli na místo, kam je Jakken dovedl, ucítil psí lord auru černější a děsivější, než kteroukoli jinou, s takovým druhem démona se určitě ještě nesetkal. Z toho nemůže vzejít nic dobrého. Opakoval si pořád dokola. Shippo nevěděl proč, ale začínal se ho zmocňovat jakýsi pocit úzkosti. Byl velmi neklidný.
"Oh Sesshomaru-sama…čekal jsem na vás." Ozval se zlý, neznámý hlas a po té se objevil tvor, který vypadal, jako pavián, přes sebe měl přehozený plášť, takže to mohlo být i tak, že je to jen kostým, aby dotyčný skryl svou identitu
"To je Naraku…pane." Ukázal Jakken jedním ze svých zelených pařátů na podezřelého démona
"To mi došlo. Hej ty…Naraku…co jsi zač?" měřil se ho Sesshomaru podezřívavým pohledem. A přitom pomyslel na to,že zrušení kletby u takového démona, jako je tento určitě nebude jen tak.
"Jenom tvůj oddaný služebník můj pane." Odpověděl zdvořile, ale v obličeji, který byl zakryt pláštěm se mu rýsoval nehezký úsměv.
"Sesshomaru…mám z tohohle chlápka fakt divnej pocit." Zacítil Shippo nebezpečí a taky si nešlo nevšimnout té zlé aury, kterou Naraku jen překypoval.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama