YAOI A SLASH!! BYLI JSTE VAROVÁNÍ! Pzn. RUBRIKY SE NACHÁZÍ POD REKLAMAMI!

Minulost bolí 13

23. února 2015 v 18:27 | Ady-Chan |  Minulost Bolí /w. Misha (InuYasha & OC)
Hola hej!Jsme zpět spolu s další kapitolkou minulosti.....nechte si líbit :3
Ve vztahu Haruky a Sory se objeví první problém ,který nese jméno Harukova uzavřenost ,také se podíváme jak se daří Sesshomarovi a Shippovi s jejich kletbou a jak si liščí lord Kurama hledá cestu k Shirovu srdci.

Mezitím už uběhly dva týdny od chvíle, co byl Shippo ve společnosti Sesshomara. A psí lord si stále víc a víc uvědomoval, že cosi zvláštního k němu začíná pociťovat. Byl z toho podrážděný a připadalo mu to jakožto nejvyššímu démonovi naprosto nechutné. Přál si, aby se co nejrychleji mohl zbavit té kletby a honem od toho lišáka uprchnout. Koneckonců Sesshomaru nebyl jediný, který se tak cítil i Shippo začal pociťovat jakousi změnu, bylo mu to velice divné. Věděl, že kdyby se obávanému lordovi něco stalo, jedno by mu to určitě nebylo.
Mezitím Haruka a ostatní cestovali a hledali střípky drahokamu. Haruka se pokoušel skrývat své pocity k Soře, ale popravdě sám nevěděl, jak dlouho to ještě vydrží, už dosáhl svého limitu. Jednou v noci, když všichni dávno spali, se Haruka šel projít, ale to ani netušil, že tam narazí na Soru a taky nevěděl, že jí přistihne tak usedavě plakat. Cítil, jak mu to trhá srdce, chtěl Soru nějak podpořit, obejmout je, prostě chtěl, aby se cítila líp. Přišel k ní.
"Soro!" zavolal její jméno, které mělo význam krásné jasné oblohy (pozn. Sora=obloha)
"Ah Haruko-chan!" setřela si slzy z očích, aby nebylo vidět, že plakala a otočila se na Haruku
"Soro…nemusíš se převařovat, já moc dobře vím, že si plakala. Řekni mi, co se děje, nemusíš to v sobě držet." Promluvil na ní milým hlasem Haruka a jemně se usmál
"Ale Haru-chan…mně vůbec nic není." Řekla velice věrohodně, ale na to jí Haruka ani za mák neskočil
"To je v pořádku Soro." Přitáhl si Soru k sobě a objal jí.
Sora se znovu rozplakala.Nechtěla Haruku zranit ,proto mu neřekla o tom jak moc jí bolí ,když o ni nejeví zájem.
"Ty už o mně nestojíš ,že Haru?"Podívala se na něj uplakanýma očima.
"Kde jsi k tomu přišla Soro?"Dělal Haruka překvapeného ,ale uvnitř se jeho nitro sevřelo bolestí.On za to může.Jen on.Haruka si po několika minutách povzdechnul:
"Gomene Soro….já hlupák jsem si myslel ,že se mi ty pocity podaří potlačit ,ale tak moc jsem se mýlil…dokážeš mi to odpustit?"Pohladil ji po vlasech.
Sora jen jemně kývla a opřela se o něj.Haruka ji vískal ve vlasech a vduchu si nadával do blbečků.
Mohl svou arogancí a strachem tolik ztratit….
"Haru-chan….m-můžu tě o něco poprosit?"Podívala se na něj Sora prosebně.
"O cokoliv"Vydechl Haruka.
"Polib mně"Vyslovila Sora své přání a Haruka jí ho splnil.
VE VESNICI KITSUNE
Shiro ležel na tanami ve svém pokoji.Koukal se do stropu a přemýšlel.Už to bylo několik týdnů ,co naposledy viděl Soru-hime a co si uvědomil že jeho lord se pro něj stává více než jeho lordem.Styděl se za své city, věděl že tohle si ke vznešenému liščímu lordovi nesmí dovolovat ,ale jeho srdce mu kázalo opak.
Najednou se ozvalo jemné klepání na dveře.
"Je odemčeno"Promluvil Shiro.Dveře se otevřely a vzduchem zavlála bílá hříva dlouhých vlasů.Shiro se vyšvihnul na posteli do sedu a s růžovým obličejem se poklonil jeho výsosti co právě vešla do pokoje.
"Nač tolik úcty, ty se mi přece klanět nemusíš Shiro." Přistoupil k němu Kurama a podal mu ruku, aby se mohl klidně usadit, Shiro se pánovy ruky chytil a nejistě zaujal sedavou polohu
"Děkuju Kuramo-sama."
"Hlupáčku neděkuj…" poplácal ho Kurama po hlavě. Shiro se mírně začervenal. Na tváři liščího lorda se usadil šibalský úšklebek. Kurama dostal nápad, chtěl si něco vyzkoušet.
"Co se děje pane?" nechápal Shiro, který zaznamenal Kuramův podivný pohled, vůbec se mu to nelíbilo, bál se toho, co se stane
"Pojď ke mně blíž Shiro." Ignoroval jeho otázku a udělal rukou gesto, aby k němu přišel. Shirovi nezbývalo nic jiného, než uposlechnout rozkaz svého pána. Tak se k němu vyplašeně přiblížil. "Neboj já nekoušu." Kurama ho popadl za tričko a strnul ho k sobě no spíš na Shirovu postel
"Ne Kuramo-sama to nesmíte!!" vyděšeně vyjekl Shiro
"Pssst." Položil mu ukazováček na ústa "Já jsem tady ten, kdo určuje pravida." Začal se pomalu přibližovat k jeho rtům, Shiro se nepohnul ani o milimetr, byl jen schopen tupě sledovat. Ale Kurama udělal něco, co by od něj Shiro nečekal. Když je od sebe dělil jen malinký kousíček, tak se od Shira Kurama vzápětí oddálil. "Dělám si srandu, ale nemohl jsem si pomoct, jsi hrozně sladký, když se tak červenáš Shiro."
"To není vtipné Lorde Kuramo!"Vyjekl Shiro náhle a než stačil liščí lord cokoliv udělat ,byl pryč.
"Co sem to zas provedl?"Bouchnul se Kurama do hlavy.
"Shiro počkej!"A vyběhl za ním.
SHIPPO A SESSHOMARU
"Omlouvám se Vám Sesshomaru-sama ,ale zatím jsem nebyl schopen najít něco ,co by tu kletbu zrušilo"Sklopil pokorně hlavu Jakken.Sesshomaru jen pohodil rukou a naznačil mu tak, že na něj nemá náladu ,zvlášť když mu nese špatné zprávy.Jakken se rychle vypařil.
Sesshomaru si povzdechnul a zadíval se do uvolněné spící tváře toho liščího démonka,se kterým byl spoután kletbou.Už nějakou dobu si uvědomoval ,že se mění.Kvůli němu.Ta jeho neústupná povaha a drzost se Sesshomarem dělaly divy ,zvlášť když na takové chování nikdy nebyl zvyklý.Vztáhnul ruku ke Shippově tváři a odhrnul u pramínek ryšavých vlasů z čela.
Začínal si uvědomovat, že k tomu démonovi cítí víc než jen nenávist a pohrdání.Neuměl ten cit pojmenovat, ale něco podobného zažíval s Rin a Jakkenem, jenže to co cítil k liščímu démonkovi bylo silnější. Mnohem. Psí lord byl tak zmatený, že si ani neuvědomil, co dělá, byl jak smyslu zbavený. Nedokázal se už déle držet zpátky, byl natolik omámený z té klidné spící tváře, že nemohl odolat. Pomalu se začal přibližovat k lišákovým malým rtů….a okamžik pravdy byl tady, jejich rty se spojily v kouzelný něžný polibek. To způsobilo to, že se Shippo vzbudil, ale také to, že se opět proměnil do své dospělé podoby. Byl velice překvapený, když uviděl tak blízko sebe stát Sesshomara. Uvědomil si, že jeho proměnu nemohlo způsobit nic jiného, než polibek. V tu chvíli mu začalo srdce bušit, jako o závod, ale nevěděl proč tomu tak je. "Shippo seber se, jsi přece chlap, nesmíš být naměkko jenom z malého polibku od toho pitomého lorda." Říkal si Shippo v duchu a snažil se uklidnit
"Ty ty ty…víš, co si právě udělal?" vyletěl zlostí Shippo
"Zmlkni! Líbilo se mi to…sice tě nesnáším, ale neumím si ani dokonce vysvětlit to, proč jsem tohle udělal. Nemohl jsem to déle ovládat." Přiznal se psí lord
"Ale to ještě neznamená, že se na mě musíš ve spánku hned vrhat. Jestli si myslíš, že jsem teplej, tak to jsi na omylu." Zavrčel naštvaně Shippo, ale to Sesshomara naštvalo. Nesnášel drzost toho lišáka.
"Co si to řekl? Tak za tohle tě potrestám." Objevil se na jeho tváři nehezký škleb
MEZITÍM U HARUKY A OSTATNÍCH
"Feh ,co si to o sobě myslíš ty chlípnej mnichu!?"Zaječel InuYasha ,když Miroku již poněkolikáté za ten den sáhnul Kagome na patřičné místo.
"Jen oceňuji ženské přednosti ,což ty zřejmě nedokážeš InuYasho"Odfrknul si Miroku.
"Náný chceš bitvu?!"Rozohnil se InuYasha.
"Okamžitě toho nechte!"Okřikla je Sora ,co se právě s Harukou vrátila do tábora.Oba toho naštěstí nechali.Nechtěli rozzlobit princeznu bílých lišek.
"Chjo…Kagome-chan počkej pomůžu ti"Přišla Sora ke Kagome ,která právě připravovala oběd.
"To by si byla moc hodná Soro-chan"Usmála se na ni Kagome.Začali s přípravou oběda a kluků si nevšímaly.
"Hele Kagome-chan…co si myslíš?Je Shippo v pořádku?"Podívala se na Kagome Sora.
"Podle mě je.Stal se z něj vyspělý démon.Myslím že teď má spíš problémy Sesshomaru…"
Kéž by jen Kagome věděla jak narazila…
ZPĚT KE SHIPPOVI A SESSHOMAROVI
"Pusť mně ty úchyle!"Zaječel Shippo, avšak psí lord ho neposlouchal.Chytnul jeho ruce a přidržel mu je nad hlavou.
"Pusť mně!"Zopakoval Shippo příkaz ,ale znovu žádná odezva.
"Pusť-" Chtěl na něj Shippo zaječet po třetí ,ale bylo mu to znemožněno lordovými rty.Shippo překvapeně vytřeštil svá očka.Lord ho úplně zaskočil.
Sesshomaru by v polibku i pokračoval ,kdyby se Shippovi nepovedlo vysmeknout jednu ruku z jeho sevření a vlepit mu ukázkovou facku ,při které mu jeho drápy zanechaly oděrky na tváři.Sesshomaru ,jakoby se náhle probral z nějakého podivného tranzu a hněvivě se na zadýchaného lišáka zadíval.Chtěl říct něco strašidelného ,ale zarazil se.Mohla za to červeň ve Shippových tvářích.Psí lord se ušklíbnul a naklonil se k jeho uchu.
"A pak říkej ,že se ti to nelíbilo"S tímto se od něj odvrátil a pustil ho.Tvářil se ,jako že se nic nestalo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama