YAOI A SLASH!! BYLI JSTE VAROVÁNÍ! Pzn. RUBRIKY SE NACHÁZÍ POD REKLAMAMI!

Minulost bolí 12

23. února 2015 v 18:26 | Ady-Chan |  Minulost Bolí /w. Misha (InuYasha & OC)
Tákže ohayo mina! Po dlouuuuuhé odmlce jsme se s Mishou rozhodly pokračovat v Minulosti!Jásejte ,protože tady máte 12.kapitolku!
V ní se podíváme za Shirem a Kuramou do vesnice Kitsune,podíváme se také za Sorou ,Harukou a spol. a nezapomeneme ani na naše dva démony spojené kletbou.
Přeji hezké čtení ;)
Kapitola 12.

VE VESNICI KITSUNE
Ozvalo se zaklepání na dveře Kuramova pokoje.Kurama řekl dále a zpoza dceří vykoukla fialková roztřepená kštice.
"Lorde Kuramo...Vaši rodiče už se opravdu zlobí ,že nechodíte na rodinné akce.Gomenasai ,ale už Vás nestíhám obhajovat"Poklonil se Shiro.
"Nevadí...dělal jsi co jsi mohl.Navíc mé rány už jsou téměř zhojené.Myslím že s menším krytím už to nepůjde poznat"Usmál se Kurama a odložil svitek ze kterého si četl.
"Ale lorde Kuramo...jsem tady přece od toho ,abych Vás chránil a přitom..achjo.Ani pořádně potěšit Vás neumím"Povzdechl si Shiro a sklopil svá chlupatá ouška.Kurama si povzdechl a přišel ke kocourovi ,načež ho pohladil po vlasech.
"Shiro...neplácej nesmysly.Jsem naprosto spokojený s tvým službami"Pohladil ho i po sklopených ouškách.To ale nečekal ,že Shiro ztuhne jako socha.
Kurama se nejdříve leknul ,že mu nějak ublížil ,ale když se po chviličce Shiro uvolnit a začal vrnět , usmál se.Dostal se dokonce do takového stádia ,že na jeho oušo přitiskl i své rty.Najednou vrnění ustalo a Kurama ucítil jak se Shiro napjal, načež se vymanil z jeho objetí.
"Gomene...mám ještě něco na práci.Gomenasai Kurama-sama"A byl pryč.Kurama zůstal nehybně stát na místě.Co udělal špatně?
SESSHOMARU A SHIPPO
"Nemůžu tomu uvěřit!Říkám ti ty vypelichanej lorde vraťme se k nim!"Ječel na Sesshomara Shippo.Sesshomaru po něm střelil pohledem a jen trhnul řetězem jenž spojoval jejich zápěstí ,takže se Shippo poroučel na zem.
"Přestaň se mnou tak smýkat, nebo uvidíš." Naštval se Shippo, ale v jeho tváři už nebyl ten dětský výraz, byl to spíše výraz dospělého muže
"Docela si troufáš mi vyhrožovat. Měl bych to pochopit tak, že mě vyzíváš?" ušklíbnul se Sesshomaru a náhle zastavil
"Co-co to plácáš za nesmysly? Nemusíš z toho vyvozovat hned takové závěry." Snažil se Shippo omlouvat
"Seš otravnej…budeš mi na mých cestách překážet." Zaklel Sesshomaru
"Chm…tak promiň mi za to. Ale já se chci vrátit, takže se okamžitě otoč a hoď zpátečku, jestli takhle nechceš být prokletý až do konce svého směšného lordského života."
"Máš kuráž to se musí nechat, kromě InuYashi, té divné lidské dívky, princezny lišek a liščího lorda se mnou ještě nikdy nikdo takhle nemluvil." A zamyšleně se na něj podíval "A vracet se nehodlám." Řekl po té jednoznačně
"Ty si ale paličák, ty si neuvědomuješ, že by nám třeba Haruka a ostatní dokázali pomoct, navíc Haruka vypadal, že o těch kletbách něco ví." Objasnil mu Shippo
"Myslíš si, že klesnu až tak hluboko, abych si nechal pomáhat od nějakého hanyo. Si na omylu, to tak radši zůstanu do konce života."
MEZITÍM U HARUKY A OSTATNÍCH
"Hej Haru-chan myslíš, že to byl dobrý nápad, pouštět Shippa se Sesshomarem?" posmutněla z té představy Sora
"Jako kdyby mě ten prcek zajímal, to má za to, jak se tady všem posmíval." Nasadil zcela bezcitný obličej Haruka
"Nebuď na něj tak hrubý Haru-chan!"Vyprskla Sora a probodla Haruku zlým pohledem.Ten jen pokrčil rameny a řekl:
"Jeho osud je zcela v jeho rukou.Sesshomaru mu nemůže ublížit do té doby ,než se zbaví kletby, takže si myslím ,že alespoň týden přežije"Sora si povzdechla.Haruka uměl být tedy chladný..
"Měli bychom jít…kousek odtud je lidská osada.Mohli bysme tam doplnit zásoby, navíc už jsem hodně dlouho neviděla lidi"Přišla k nim Kagome s batohem na zádech.Sora kývla a Haruka jen znovu pokrčil rameny.
Tak se vydali na cestu ,která jim trvala několik hodin ,než se dostali k té osadě ,která byla obehnaná obrovskou dřevěnou zdí.Kagome zaklepala na bránu ,ve které se odsunul otvor na oči.
"Kdo jste a co chcete?"Ozval se z druhé strany hrubý hlas.
"Jmenuji se Kagome.Jenom tudy procházíme a chtěli bychom doplnit zásoby"Řekla Kagome.Muž na druhé straně se zamračil.
"Tamto jsou démoni ,nebo ne?"
"Ano jsou ,ale neublíží Vám ,ani nikomu jinému.Cestujeme spolu"Vysvětlila Kagome.Muž jim tedy otevřel obránu a před našimi hrdiny se rozprostřely ulice obrovské osady.
"Hej Kagome…možná to nebyl moc dobrý nápad…jejich pohledy mi říkají, že tu nejsem vítaní." Nahodil dost nejistý pohled InuYasha
"Výjimečně s ním souhlasím." Přidal se k němu Haruka
"Vy dva se přece nemáte čeho bát." Snažila se Kagome trochu zahnat tu pochmurnou náladu, které tu bylo na míru a po té poplácala InuYashovi s Harukou přátelsky po zádech.
"Pche…" síkl ublíženě InuYasha a Haruka ho napodobil
"No tak chlapci Kagome-chan má pravdu. Pokud jsme tady přišli s čistým svědomím, tak se není opravdu čeho bát." Usmála se Sora, aby je nějak povzbudila
Najednou tam přišel muž v divném rouchu s holí, od pohledu šlo poznat, že je to mnich. Přišel ke Kagome a řekl jí opravdu něco, co by v žádném případě nečekala.
"Ahoj jsi opravdu krásná, nechtěla bys mi porodit dítě?" řekl. Kagome se začervenala na nahodila dosti překvapený výraz. InuYasha se ani nerozmýšlel a postavil se před Kagome v plné zbroji.
"Ty jak jak se opovažuješ jí tohle říkat." Zavrčel na něj InuYasha
"Hm? Ty si démon, že co bych měl udělat, abych zachránil tuhle dívku z tvých spárů?" přiložil si zamyšleně palec s ukazováčkem na bradu
"Naný…vypadá snad na to, že jí vězním. Umíš mluvit dobře, zajímalo by mě jestli umíš i dobře bojovat, ty chlípný mnichu." Postavil se InuYasha do bojové pozice
MEZITÍM U SHIPPA A SESSHOMARA
Už šli hodně dlouho a Shippo se nudil.
"Kam to vlastně jdeme?"Zeptal se Shippo znuděně.
"To ti může být jedno.Je tam bezpečno"Zavrčel na něj Sesshomaru přes rameno a pokračoval dál v cestě.
"To si říkáš psí lord ,že se musíš na noc ukrývat do bezpečí?"Štěkl po něm Shippo posměvačně ,ale úsměv mu z tváře zmizel ,když se na něj psí lord otočil s hrůzostrašným výrazem.
"Jsem mnohonásobně silnější než ty kdy budeš ,ale najdou se i tací ,kteří jsou silnější než já a proto chci mít ,alespoň v noci trochu klidu!"Zavrčel Shippovi zle do obličeje ,načež se otočil na patě a kráčel dál
"Páni je docela děsivý"Mumlal si pro sebe Shippo.
Někdy k večeru dorazili do malého tábora.
"He?Tak tohle je to bezpečné místo?"Povytáhl Shippo udiveně obočí.Sesshomaru jeho otázku přešel mlčením.Najednou do tábora vběhl zelený žabí démon s holí.
"Sesshomaru-sama!Sesshomaru-sama! Jsem rád že se Vám nic nestalo! Eh- kdo je tohle?"Zarazil se Jakken.
"Nevím neptal jsem se na jméno"Odfrkl si Sesshomaru a Shippo se na něj šokovaně podíval.Takže on ho táhne celou cestu až sem a přitom to častuje tituly jako prcek,nebo slaboch a ani s eneobtěžuje si zjistit jméno?!
"A proč jste ho sem přivedl Sesshomaru -sama?"Zeptal se Jakken na hlavní otázku.
"Poutá nás k sobě jakási směšná kletba"Odfrkl si Sesshomaru a zacinkal řetězy ,kterými k sobě byli připoutaní.
"Sesshomaru-sama..já najdu způsob jak Vás a toho ubožáka toho prokletí zbavit!"Vystartoval ihned Jakken a než stačil Sesshomaru něco říct ,byl pryč.
P.S.Pro ty co neviděli anime InuYasha je Miroku jeho další hlavní postavou ;) A abych nezapoměla Shippo ve své dětské formě též(To jsem vám zapoměla napsat v minulých kapitolkách),ale dospěláka ,kterého jsme z něj udělali v anime neuvidíte ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama