YAOI A SLASH!! BYLI JSTE VAROVÁNÍ! Pzn. RUBRIKY SE NACHÁZÍ POD REKLAMAMI!

Kapitola 9.Noví Jouninové

22. února 2015 v 22:40 | Ady-Chan |  ANBU(dokončeno)Nastal poslední den jouninských zkoušek.Finálové zápasy.Kurama byl nervózní jako nikdy.Samozřejmě jeho sourozenci byli naprosto vklidu.To postrádalo veškerou logiku.Divák je více napjatý ,než účinkující ,no je to normální??!
Kurama napjatě sledoval venkovní arénu a čekal co se bude dít.Ani nezaregistroval že se vedle něj, u zábradlí objevil Itachi a pozoruje ho.Na to byl až moc zamyšlený.
"To bude těžké...vyhát proti takovým protivníkům"Upozornil na sebe Itachi.Kurama se na něj bleskově otočil a zaskřípal zuby.
"To děláš všem ,nebo jsem speciální výjimka?!"Zavrčel po něm Kurama.To Itachiho rozesmálo.
"Jsi výjimka"Odpověděl ,což Kurama okomentoval jen nakrčením obočí a mírným nafouknutím tváří.
Itachi se ještě víc rozesmál.Nemohl si pomoct.Kurama vypadal strašně roztomile...jako malá lištička.V tu ránu se Itachi zarazil.Liška...ten ANBU...proč použil právě jeho jméno? Vždyť on na něj dočista zapomněl! Když byl v Kuramově přítomnosti myšlenky na toho ANBU se rozplynuly jako dým.Proč?!
Kurama si změny v Itachiho tváři samozřejmě všimnul a bylo mu to divné.Stalo se snad něco?
"Promiň musím jít"Omluvil se mu Itachi a šel pryč ,Kurama ale potřeboval znát důvod jeho chování ,takže se vydal za ním.Zastihl ho jak sedí na chladné zemi,kolena u brady,zády se opíral o chladivou zeď za ním a oči měl upřené někam do blba ,načež se podíval na Kuramu.
"Myslel jsem ,že chceš vidět bratrův zápas...co tu chceš Kuramo?"Zeptal se ho Itachi přímo.Nebylo třeba chodit kolem horké kaše.
"Chci znát důvod ,proč se takhle chováš a odpověz mi popravdě Itachi!"Odpověděl mu Kurama.Itachi vstal a v sekundě kdy použil přemisťovací jutsu stál před ním a byli ve stejné pozici jako tehdy na tribunách a to že byl Kurama zády namáčklý na stěnu za sebou a Itachi se mu opíral rukama těsně u hlavy, takže mu blokoval únikovou cestu.
Kurama úplně ztuhnul.Znovu se tak cítil...kolena se mu podlamovala a on se vůbec nemohl hnout.Jen si upřeně zírali do očí a snažili se z nich jeden druhému cokoliv vyčíst.Ale nestalo se.
Itachi pomalu vztáhnul ruku ke Kuramově tváři a jemně ho pohladil po líci.Kuramovi byl ten dotyk strašně příjemný ,takže jen přivřel oči a užíval si ho plnými doušky.
Najednou jakodyby někdo třísknul Itachiho palicí po hlavě, on se splašeně odtáhnul od druhého ninji a v sekundě zmizel v obláčku páry.Kurama tam zůstal opřený ještě chviličku ,než otevřel oči a jeho mozek zase začal normálně pracovat.Jeho první reakcí bylo vytřeštění očí a druhou lehké zrudnutí.
Vždyť oni vypadali jako milenci!Prolétlo mu hlavou splašeně.Jen prdce zatřepal hlavou a vyběhl zpátky na pódium ,aby viděl zápasy, které ale ani moc nevnímal.Vduchu byl pořád u toho incidentu ,co se před chvílí stal.
ITACHI
Objevil se před rezidencí Uchiha klanu a spěchal domů, do svého pokoje ,kde ze sebe serval oblečení a dal si hezky studenou sprchu ,aby se probral a schladil svého kamaráda.Co to mělo znamenat?Proč se ztrácel v jeho očích?!Najednou mu nic nedávalo smysl.Byl zmatený ,ale jeho myšlenky se postupně uklidňovaly.Itachi vylezl ze sprchy a podíval se na hodiny.Překvapeně pootevřel pusu.To v ní strávil tolik času?!Vždyť před pár chvílemi skončiliposlední boje!Musí stihnout vyhlášení!Rychle se oblékl do čistého oblečení a přemístil se zpátky do arény.K jeho potěšení byl na jounina "pasován"i jeho bratr.
Jouniny se nakonec stali tito ninjové z Konohy:
Neji Hyuuga,Hinata Hyuuga,Shino Aburame,Naruto Uzumaki a Naruko Uzumaki.
Takže i Kuramovi sourozenc.Sasuke šťastně přiběhl k Itachimu a skočil mu kolem krku.Někdy byl opravdu jako malý.
"Zvládnul jsem to nee-san!Jsem jounin!"Zafňukal mu dojatě Sasuke do trička.Itachi se jen mile pousmál a začal ho hladit po zádech a přitom pohledem pročesával řady ostatních ninjů.Nakonec našel toho kterého hledal.Byl se svými sourozenci a smál se.Jak je možné ,že mu teď připadá jeho smích ,jako rajská hudba?To se zbláznil nebo co?
Raději se podíval zpět na bratra a usmál se na něj.
"Pojď půjdeme to oslavit domů ,ať to můžeš rozbalit večer s ostatními novými jouniny"Sasuke souhlasil.
V NOCI
Itachi se pořád převaloval.Nemohl spát.Nedovolovali mu to dvě modré tůňky.Potichu sprostě zaklel a na hlavu si přitiskl polštář.Najednou mu možná z nedostatku vzduchu svitlo.
Zítra si zajde nerušeně za hokagem a probere svůj problém jménem liška s ním.
S touto myšlenkou se mu nakonec povedlo usnout.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama