YAOI A SLASH!! BYLI JSTE VAROVÁNÍ! Pzn. RUBRIKY SE NACHÁZÍ POD REKLAMAMI!

Kapitola 9. Důvěra

26. února 2015 v 12:42 | Ady-Chan |  Sayonara Konoho!


"Takže akce pro dvoučlenný tým?" Zeptal se Naruto, aby se ujistil, že to co jim tady předkládal Pein opravdu pochopil. Ten přikývnul. "Ano, pochopil jsi správně. Dřív jsem ty Orochimarovi akcičky přehlížel, nebyly nám nijak nebezpečné. Teď je to jinak. Zaplétá se s až moc vlivným lidmi, nemůžeme riskovat zradu, takže tam pošlu dva z vás" Rozhostilo se ticho.
"Půjdu já" Ozval se Naruto potom, když se k tomu nikdo jiný neměl. Pein na něj překvapeně pohlédnul. Pak ale přikývnul. "A s tebou půjde..." Naruto ho nenechal domluvit. "Řekl jsem že půjdu já" Všichni se na něj nechápavě zadívali. "Řekl jsem dvoučlenná mise Naruto" Odkašlal si Pein."To vím, nejsem blbej, jen ty asi zapomínáš, že jsem dvoučlenné balení" Řekl Naruto tiše. Pein pozvedl obočí. "Očekáváš že tam pošlu jen tebe s Kyuubim, bez dozoru? S tím nepočítej" Zamračil se na Uzumakiho. "V tom případě bys měl také počítat s tím, že mě brzo odradíš od naší dohody" Podíval se Peinovi Naruto zpříma do očí. Ani jeden neucuknul pohledem. "Já svou věrnostní zkoušku složil. Jednoocasý je váš. Prokaž mi taky trochu důvěry a nech mě tam jít samotného" Pein se zamračil a uhnul očima. Atmosféra v místnosti strašně zhoustla. Pein přemýšlel. Pak si povzdechnul. "Tak dobrá, chceš tu misi, máš ji mít" Ostatní Akatsuki po sobě švihli očima, ale neodvážili se odporovat. "Vyrážíš za dvě hodiny, rozchod!" Zavelel Pain a jeho kancelář se vyčistila. Naruto odcházel jako poslední s kamenným výrazem, přesto uvnitř spokojený, že se mu podařilo dosáhnout svého. "Co to mělo znamenat Naruto?" Uslyšel ve své hlavě Kyuubiho. "Co myslíš?" "Nehraj blbýho. Takovou chladnou masku jsem tebe ještě neviděl! Co tě trápí?" Zavrčel Kyuubi. Naruto vešel do svého pokoje, kde se svalil na postel a hlavu zabořil do polštáře. "Prostě...pořebuju jen na chvíli vypadnout, sám" Zabručel. "Chápu...ale myslím, že teď není ten pravý čas, vylívalt si dušičku a trucovat. Někdo totiž čeká přededveřmi a váhá, jestli zaklepat" Naruto se rychle posadil, zvednul se a šel otevřít. Ocitnul se tváří v tvář modrookému blonďákovi, Deidarovi. Ten byl trochu nesvůj z toho nenadálého otevření.
"A-Ahoj" Zakoktal se. "No zdar, potřebuješ něco?" Zeptal se Naruto. "No..." Poškrábal se Deidara na hlavě. "...vlastně jsem ti chtěl říct, že jsi borec. Zatím nikdo se k šéfovi nezachoval takhle a...no nic... to je asi všechno" Dostal ze sebe horko těžko. Naruto pozvedl obočí. "Eh...díky?" Deidara uhnul pohledem do boku a kývnul. "Jo..nemáš zač" Raději se rychle otočil na patě a odcházel chodbou pryč. "Nevíš co to mělo znamenat?" Zeptal se Naruto Kyuubiho, ale odpověděl mu jiný hlas. "Měl by sis toho vážit. Deidara neuzná jen tak někoho, natož, aby mu to řekl takhle zpříma do očí. Navíc si tě váží i šéf, takže...no taky blahopřeju" Naruto rychle otočil hlavu k vedlejšímu pokoji, kde se o futra dveří opíral dlouhovlasý Uchiha. Narutovi se zježily chloupky na krku. Jak to sakra dělá, že se vždycky tak tiše objeví?! "Eh...nějak nevím, co na to říct. Mě to moc, jako nějaký hrdinství nepřišlo" Řekl. Itachi se pousmál. "A právě proto jsi na úplně jiné úrovni, než ostatní tady" Naruto na to nic neřekl. Tak jen tiše stáli a koukali na sebe.
"Mimochodem...byl bych rád, kdyby ses už příště nepletl do mých věcí, ano?" Zkameněla Itachiho tvář. Naruto si vzpomněl na tu událost před několika dny, kdy mu Uchiha po prodělání záchvatu usnul v náruči. Někde u srdce ho bodlo. "Budu se ti plést do života, dokud nepochopíš, že je to tvé sebeobětování blbost!" Zavrčel Naruto a probodl Itachiho očima. Pak se otočil, vešel do pokoje a třísknul za sebou dveřmi. Proč prostě Itachi nepochopí, že je to prostě kolosální blbost?! Vztekle popadl vak a začal do něj házet věci nezbytné pro splnění mise. Přitom velmi intenzivně vnímal tu podivnou svíravou bolest v hrudi. A proč mu na tom Uchihovi tolik záleží?!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Aki Aki | Web | 3. března 2015 v 11:22 | Reagovat

kya mega super dielik Ady-chan a to , ako bol Deidara v rozpakoch nemalo chybičku.

2 Ady-chan Ady-chan | 3. března 2015 v 18:16 | Reagovat

[1]: DĚKUJU :) A ohledně Deidary...docela jsem asi sklonila jeho osobnost, že ?? :DD

3 Misha Misha | E-mail | Web | 6. března 2015 v 22:13 | Reagovat

super díl...už se moc moc těším na pokračování :-)

4 Ady-chan Ady-chan | 8. března 2015 v 0:43 | Reagovat

[3]: :) Děkuju

5 Gaara Girl Gaara Girl | 25. března 2015 v 15:26 | Reagovat

pokracovani pls je to uzasne ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama