YAOI A SLASH!! BYLI JSTE VAROVÁNÍ! Pzn. RUBRIKY SE NACHÁZÍ POD REKLAMAMI!

Kapitola 8. Zkoušky Jouninů 2/2

22. února 2015 v 22:38 | Ady-Chan |  ANBU(dokončeno)


Naruto s Naruko byli nadšení průběhem druhého kola jouninské zkoušky.Nejen že to zvládly najedničku ,ale podařilo se jim i posbírat pár důležitých informací o jejich protivnících do 3.části zkoušek ,zápasů.
Kurama byl též rád ,že si jeho sourozenci vedou tak dobře ,ale ani zaboha nemohl z mysli vyhnat ty temné oříškové oči ,které mu nedávaly spát.
Další den začaly zápasová kola.Jako první šla do arény Naruko ,což Naruta dokonale vytočilo, že to není fér.Naruko na něj jen vyplázla jazyk a postavila se svému protivníkovi ,kterým se stal jeden ninja ze skryté vodopádové.Za chvíli b ylo po všem.Diváci valili oči.Tedy až na Kuramu,Minata,Kushinu,Naruta a pár chunninů ze skryté listové se kterými se Naruko důvěrně znala ,takže věděli o jejích schopnostech.
Medikové odnesli ninju na nosítkách a Naruko se vydala zpátky za bratry.Kurama jí poblahopřál k vítězství ,stejně tak jako Naruto ,který k tomu ale přidal ,že ji překoná.
Po několika dalších zápasech ve kterých zápasili například: Hinata,Shino nebo Kiba ,přišel na řadu Sasuke.Kurama se začal dívat pozorněji.Chtěl vědět jak moc dobrý ten Itachiho bratr je.
Proti Sasukemu nastoupil jeden chunnin z písečné.Kurama se zarazil.Vždyť proti tomuhle bojoval na zkouškách jouninů i on!Zná jeho pohyby i techniky ,takže může úžasně posoudit Sasukeho v porovnání se sebou samým.
Sasuke aktivoval svůj již vyvinutý sharingan a zápas započal v taijutsu.Po chvíli se k němu přidalo i ninjutsu a pak už to šlo ráz na ráz.Kurama jen třeštil oči.
Ten Uchiha byl děsivý....ninja s písečné připomínal fackovacího panáka.Takže po čtvrt hodině ,když už se písečný ninja už nemohl skoro hýbat ,vyvěsil bílou vlajku.Sasuke se jen ušklíbnul a zamířil pohledem mezi diváky.Po jeho tváři proběhlo překvapení ,asi někoho hedal a ten někdo tam nebyl.Smůůůla.
"Páni...ten Uchiha mně celkem děsí"Zasyčel Kurama tiše.
"Opravdu?To je výsledek mého náročného tréninku.Líbí?"Ozvala se nečekaná odpověď až sebou Kurama trhnul a rychle se otočil.
O zeď se opíral Uchiha starší a pobaveně se usmíval.
" To jste celí vy...Uchihové.Bezcitní jako stroje"Odfrkl si Kurama a zamračil se.
"Ale notak Kuramo...nesuď nás jen podle zevnějšku"Usmál se Itachi a popošel blíž.
"Nemůžu a možná ani nechci.Už svůj názor mám a věř že ho nezměním"Vyprskl na něj Kurama a couvnul o krok dozadu.Itachi pozvedl obočí.
"A je něco co by tě donutilo tvůj názor změnit?"Kurama narazil zády do zdi a Itachi se opřel dlaněmi hned vedle něj.
"Ne"Zavrčel Kurama a podíval se mu do očí.V tom znovu pocítil ten zvláštní pocit ,co zažíval na misi.Mravenčení v podbříšku a jemný třas těla.Avšak ikdyž moc chtěl od těch očí se odtrhnout nemohl.Ztrácel se v nich.
Itachi si toho pochopitelně všimnul.On sám se cítil podobně.Vidět Kuramu takhle bezmocného v něm vyvolávalo podivné pocity.Proto se raději jen usmál a řekl.
"Donutím tě změnit názor a teď běž zpátky na své místo.Jde zápasit tvůj bratr"A vypařil se v obláčku kouře.Kurama chvíli nepobíral ,co mu řekl ,ale pak se rozběhl ke svému místu ,odkud viděl do arény.A opravdu.Naruto zápasil s Leem, který nemohl používat svou chakru a proto zápasil jen pomocí taijutsu.
Nakonec to Naruto vyhrál ,ale byl to hodně těsné.Oba byli velice strhaní, takže si je oba odvedli na ošetřovnu.
Naruko,Naruto i Sasuke....všichni postoupili do finálových kol.To je dobře.
Kurama šel domů i se svými sourozenci, kteří byli strašně nadšení ,že to zvládli.Doma se najedli a zapadli do pokojů.Ale Kurama spát nemohl.Stále mu vrtalo hlavou Itachiho chování.Nikdy dřív se takhle nechoval...co to s ním je??!
Měl takový pocit ,že mu stále něco uniká, ale nemohl přijít na to co.Havně se mu v hlavě neustále promítal ten okamžik kdy byl natlačený ke zdi a cítil Itachiho dech na své tváři.Jakoby se v tu chvíli nemohl ani pohnout....co se to s ním děje??!Co?!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama