YAOI A SLASH!! BYLI JSTE VAROVÁNÍ! Pzn. RUBRIKY SE NACHÁZÍ POD REKLAMAMI!

Kapitola 8. Být přítelem

22. února 2015 v 23:20 | Ady-Chan |  Sayonara Konoho!

Pršelo.Kapky deště chladily do půli těla nahé rozpálené tělo. Naruto provedl ještě pár salt a jedním úderem prorazil mohutný strom.Měl zavřené oči, tohle dokázal jen s pomocí soustředění.Avšak protivníka měl. Zem jemně zavibrovala a Naruto uskočil před mohutnou chakrovou tlapou ,která nechytila víc než vzduch.Ještě ve vzduchu si přivolal jednoho svého klona, na víc se jich nezmohl kvůli poutu s Kyuubim.V ruce se mu začal tvořit rasengan, klon ihned potom zmizel a Naruto vystartoval po svém protivníkovi. Rudovlásek mu však jen s úsměvem uhnul.
"Silné ,ale pomalé! Na to že jsi syn žlutého blesku jsi strašně pomalý Naruto! S takovou bude brzy po tobě ,když už nemůžeš využívat klony na které jsi byl zvyklý!" Varoval ho Kyuubi a souboj pokračoval v taijutsu. V tom byli celkem vyrovnaní. Nakonec však Naruto skončil na zadku na rozbahněné zemi.Kyuubi mu nabídnul ruku a Naruto ji přijal.
"Měli bychom se vrátit než nám tu nachladneš Naruto" Řekl mu Kyuubi.
"Ale copak copak? Sám velký Kyuubi si o mně dělá starosti?" Pozvedl Naruto pobaveně obočí.
"Z tohohle se sranda nedělá Naruto!" Napomenul ho Kyuubi přísně.
"Nějak jsi zapomněl že jsem pořád součástí tvého těla…" Hodil Narutovi jeho Akatsuki věci.
"No tak gomen partnere" Mrknul Naruto povzbudivě a Kyuubi se s odfrknutím vrátil zpátky do jeho těla.
"Trápí tě TO s Uchihou?" Zeptal se ho Kyuubi telepaticky.
"Hm…možná trochu" Připustil Naruto.
"Hele Naruto….má ještě dost času…vymyslíme něco"
"Hm…jenom mi opravdu nejde do hlavy proč to Sasukeho nechá udělat"
"To je jen jeho věc Naruto…můžeš mu to zkusit vymluvit ,ale myslím že tě pošle k šípku"
"No jo no…" Prošel Naruto skrz bariéru.Před sídlem ho vyhlížela Konan.Docela si rozuměli. Kdyby mu Pein nedal tvrdou lekci o tom že je Konan jeho holka ,klidně by s ní i začal chodit.Ale ona by s tím asi nesouhlasila. Není její typ.
"Ahoj…děje se něco?" Zeptal se Naruto.
"Jen jsme se po tobě všichni sháněli ,kde jsi byl?"
"Nedaleko v lese.Trénoval jsem tam s Kyuubim.To mi Pein pořád ještě nevěří?"
"Je to pro něj prostě nezvyk mít jinchuurikiho jako součást Akatsuki.Pro nás všechny je to nezvyk ,ale už je večeře…tu určitě nechceš zmeškat"
"Od tebe nikdy" Usmál se Naruto a spolu s Konan vešli do sídla.Jídelna už byla plná ,čekalo se jen na něj.
"Gomen bando, trošku se to protáhlo" Usmál se na ně Naruto ,ale pak se zarazil ,když spatřil prázdnou židli.
"Kde je Uchiha?" Zaptal se Konan.
"Itachimu nebylo dobře…je nahoře v pokoji ,večeři mu pak donesu" Řekla Konan.Naruto si tedy sedl na své místo. Tohle se mu nechtělo líbit.Začal pomalu jíst, dojedl jako poslední a dal prázdnou misku do kádě s vodou.
"Odnesu mu to jo?" Vzal do ruky Itachiho plnou misku.
"To bys byl hodný, mám tu ještě fůru práce" Usmála se Konan. Naruto kývnul a šel nahoru k pokojům.Zamířil si to k tomu Itachiho,Zastavil se přede dveřmi ,slyšel tlumené sténání.Že by-
Zatrnulo mu.Má tam někoho?
"Naruto to asi nebude ono…poslouchej pořádně" Napomenul ho Kyuubi napjatě.Naruto se tedy zaposlouchal pořádně a vytřeštil oči. To nebyly steny rozkoše to byly bolestné steny! Vrazil do Itachiho pokoje.Ten byl schoulený na posteli, zakouslý do vlastního trička ,které bylo jemně pocákáno krví.Naruto upustil misku s polévkou na zem ,ta se roztříštila ,ale to Naruto ani v nejmenším neřešil.Ihned byl u Itachiho.Ten trhaně dýchal a vrčel bolestí.Mezi steny se mu podařilo říct:
"Vypadni odsud…Uzumaki!"
"Ani mě nehne Uchiho" Vyskočil k němu Naruto na postel a vytáhl ho do sedu. Itachi se třásl, měl zimnici ,téměř nedokázal sedět vzpřímeně.Naruto si ho přitáhnul do náruče.Ani nekomentoval to ,že už jsou téměř stejně vysocí.
"Jen se uklidni Itachi…zhluboka dýchej"Zašeptal mu Naruto do ucha a začal se s ním pohupovat dopředu a dozadu.Itachi mu křečovitě chytil jeho ruce ,kterými ho držel kolem pasu.
"P-Proč to děláš Uzumaki?!" Zasténal.
"Protože jsem tvůj přítel Itachi" Řekl Naruto s mírným upřímným úsměvem a jaksi nevědomky ho začal hladit po vlasech.Itachi se po pár minutách přestal třást, jeho dech se uklidnil a on za stálého kolébání usnul. Naruta ponořeného v myšlenkách na to upozornil až Kyuubi.
"Naruto??"
"Hmmm?"Brouknul Uzumaki tiše.Bylo mu v téhle pozici strašně dobře.
"Víš že je komické vidět tě v rauši zrovna s Itachim ,který právě prodělal záchvat a usnul? Víš že by se dalo říct ,že vypadáte jako milenci po výkonu??" S tímto Naruto vytřeštil oči. Co to sakra bylo?!! Kyuubi měl pravdu.Byl v rauši.A to jen díky přítomnosti někoho jiného.Někteří by tomuto jevu mohli říkat zamilovanost.A do háje…on něco cítí k Itachimu??!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama