YAOI A SLASH!! BYLI JSTE VAROVÁNÍ! Pzn. RUBRIKY SE NACHÁZÍ POD REKLAMAMI!

Kapitola 7.Zkoušky Jouninů 1/2

22. února 2015 v 22:37 | Ady-Chan |  ANBU(dokončeno)

A bylo to tady.Do Konohy se sešli chunninové z mnoha míst.Nastaly zkoušky jouninů.Chunninové z Konohy byli jako na jehlách ,protože jejich konkurence byla veliká.Tento rok budou zkoušky zábavné.
Z vesnice ukryté v listí se zkoušky na jounina účasnili následující ninjové:
Hyuuga Neji,Rock Lee,TenTen,Naruto Uzumaki,Naruko Uzumaki,Sasuke Uchiha,Sakura Haruno,Yamanaka Ino,Chouji Akimichi,Kiba Inuzuka ,Aburame Shino a Hinata Hyuuga.
Jejich protivníci byli ninjové z písečné,zvukové,vodopádové a z mnoha dalších vesnic.
A nejen chunninové z Konohy byli nervózní.Ani Kurama s Itachim nedošli klidu za své sourozence.Jejich víra v jejich schopnosti byla sice velká,ale když viděli kdo všechno proti nim stojí.....začali trochu pochybovat.
A pak to všechno vypuklo a oni byli vysláni (ihned po písemné zkoušce) do zakázaného lesa ,aby zde chránily a sbírali čtveřici svitků.Oheň,voda,země a vítr.Všechny čtyři hlavní živly.
Řeklo by se ,že je to stejné jako zkoušky chunninů, ale trik byl v tom že už zde nebyli týmy.Každý ninja za sebe ,znělo pravidlo.
Kurama se cítil podivně napjatě.Jeho ochranářský pud ho nutil jít své sourozence hledat ,zda se jim něco nestalo ,ale jeho druhá polovina to odmítala s tím, že jsou jejich schopnosti již natolik silné ,aby to zvládi i bez větší úhony.Tak to nakonec Kurama vzdal a uklidil se za svým otcem.Letos se měl i Kurama stát "senseiem" kterého někdo vyvolá ze všech čtyřech svitků a on jim pak dá svolení na postup do 3. zápasového kola jouninských zkoušek.Byl z toho krajně nervózní.Něco takového dělal prvně a Minato si roztěkanosti svého syna všimnul.
"Děje se něco?"Zeptal se ho.Chtěl se ujistit ,že ne.
"Ale ne...jen jsem trochu nervózní"Přiznal se Kurama.
"Ach tak neboj se, oni to zvládnou.Vždyť jsou to potomci klanů Uzumaki a Namikadze a pokud jde o tvou "senseiovskou"povinnost neboj se,prostě je jen označíš tou pečetí a bude..ale pokud se na to necítíš ,můžu to přenechat Itachimu"Řekl Hokage zamyšleně.Kuramas sebou trhnul.
"Tomu arogantnímu Uchihovi?Zbláznil ses tati?!Ani za nic!"Vyjekl Kurama.
"No tak dobrá dobrá..."Rozhodil rukama hokage v kapitulačním gestu.Kurama naštvaně pohodil svou dlouhou ryšavou hřívou a vypařil se.Někdo ho volal.Je čas.
Objevil se v obláčku páry v přivolávací místnosti a podíval se na toho, co ho vyvolal.Vyvalil oči.
"Brácha??!"Vyvalili oba současně oči.
"Tys to zvládnul tak rychle?"Povytáhnul Kurama obočí.Naruto se jen zasmál.
"No jo no...nebylo to zas tak těžké"A podrbal se na hlavě.
"Feh...pojď sem...označím tě tou pečetí"Protočil Kurama očima.Označil svého bratra a poslal ho do pokoje.Pak se objevil znovu u svého tce ,který se smál.
"To je mi ,ale překvapení Kuramo...tys měl jako prvního Naruta a Itachi Sasukeho"Kuramovi zacukalo obočí.
"Co tak často mluvíš o tom Uchihovi?"Zavrčel na otce.Ten se přestal smát a podíval se na něj pronikavým pohledem, až to Kurama nevydržel a zašeptal:
"No to je jedno...co Naruko?"
"Už to taky dokončila.Můžeš za nimi jít"Kurama šel.Nečekal však ,že na chodbě narazí na svého úhlavního nepřítele a rivala.
"Ale,ale...kohopak to tady máme?Kurama Uzumaki-Namikadze"Ozval se smích.
"To máš tedy postřeh Uchiho.."Odfrkl si Kurama a chtěl pokračovat v cestě ,ale Itachi mu zatarasil cestu.
"Mám i jméno vzpomínáš?"Pozvedl pobaveně obočí.Bavilo ho rozčilovat syna hokageho.
"Jasně že vzpomínám ,ale hnusí se mi už i na jazyku...dovol...procházím"A odstrčil ho stranou,ale Itachi se nedal a chytil ho za zápěstí.
"Co-pusť mně ty arogantní Uchiho!"Zavrčel Kurama a podíval se mu naštvaně do očí.Do temných oříškových očí.Itachi ho pustil a on šel tam ,kam měl původně namířeno ,ale byl zaražený.Temné oříškové oči...proč si jich nikdy předtím nevšimnul?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama