YAOI A SLASH!! BYLI JSTE VAROVÁNÍ! Pzn. RUBRIKY SE NACHÁZÍ POD REKLAMAMI!

Kapitola 6. Znovu doma

22. února 2015 v 22:35 | Ady-Chan |  ANBU(dokončeno)


Cesta zpět do Konohy jim trvala o něco déle ,než cesta do deštné ,ale stále dorazili dříve, než Yondaime hokage očekával ,proto byl mírně překvapený když mu přišli podat hlášení spolu s Yamatou no Orochi zapečetěnou v jednom speciálním svitku.
"Kdy se konají zkoušky jouninů?"Vypálil ze sebe Kurama otázku na Minata.
"Klid!Stihli jste to!Konají se zítra popoledni a už jděte.Mám tu kvůli vám ještě víc práce než doposud!"Povzdechl si Minato a Itachi s Kuramou odešli projednou normálně dveřmi.
Tak šli po chodbě a Itachimu to nedalo aby se nezeptal:
"Proč se tak zajímáš o zkoušky jouninů?Myslel jsem že ty už jounin jsi"Pozvedl Itachi obočí.Kurama se na něj podíval.
"Jsem ,ale budou tam bojovat mí sourozenci a já bych to rád viděl víš?Tak sbohem!"A Kurama byl v tu ránu pryč.Itachi se jen poškrábal zamyšleně ve vlasech a též se vypařil v přemisťovacím jutsu.Objevil se u sebe v pokoji ,kde se konečně osvobodil od ANBU zbroje a šel si dát sprchu.Myšlenky se mu nechtěně znovu zatoulaly k lišce.Sakra!Nemůže se zbavit té vzpomínky a toho krátkého vzrušujícího doteku!Proč?!
Itachi lehce hlavou ťuknul o zeď ves prše.Nejhorší na tom je, že jsou oba ANBU.Už se možná nidy neuvidí....
Při této myšlence se mu stáhnul žaludek a on křečovitě zavřel oči.Ne.To nepřežije.Musí ho vidět ,jinak to bude jeho smrt.Vyšel ze sprchy kolem pasu jenom ručník a natáhl se na postel.Pohled upřel do stropu.Neřešil že má mokré vlasy, však ony uschnou.Teď musel vyřešit zapeklitější situaci alias liška.
Pak mu v mysli vyvstala vzpomínka na té chodbě.No jistě!Nad hlavou se Itachimu rozsvítila žárovička.Zkoušky jouninů!Říkal že ta budou bojovat jeho sourozenci a on si to nechce nechat ujít...bude tam!Bude!
Když už tak přemýšlel nad tou zkouškou na mysl mu přišlo jméno jeho bratra.On tam bude vlastně zápasit taky.Měl by říct rodině ,že už je zpět.Tak vstal z postele a šel.
MEZITÍM LIŠKA
Též byl nucen si dát sprchu a taky přemýšlet o zkoušce jouninů a nejen o ní.Lasička.Co si má pod tím jménem vůbec představit?Nevěděl a to ho velice žralo.Vylezl ze sprchy ,osušil se a šel za svou rodinou.
Tu ,ale nikde v domě nenašel, což mu bylo napřed divné ,ale pak mu blesklo a on si to bamířil na cvičiště.Opravdu je tam našel všechny.Svou sestru Naruko s jeho bratrem Narutem ,jak si dávají tréningové zápasy a mámu jak je pozoruje se šťastným úsměvem ve tváři.Také se musel pousmát.Viděl ji rád šťastnou.
Potichu se k ní přikradl zezadu a přikryl jí dlaněmi oči.Kushina sebou nejprve cukla ,ale pa se uvolnila a usmála se.
"Kdo jsem?"Zašeptal Kurama.
"Vítej doma Kuramo"Usmála se jeho máma a on ji pustil.Kushina se na něj otočila.
"Teď se dívej mami"Usmál se Kurama a použil kage bushin a vytvořil si jednoho klona, který použil zemní jutsu a skryl se pod zemí.Pravý Kurama se skryl na stromě.Jeho klon vyskočil ze země přímo před Naruko s Narutem.Ti byli nejdříve zaskočení ,ale pak to pojali jako výzvu a snažili se bratra porazit ,ale to že je to jenom klon netušili.Kurama mezitím na stromě ukusoval z jablka co si utrhnul a musel se držet ,aby nevyprsknul smíchy.Jeho sourozenci byli sice silní ,ale strašně tvrdohlaví ,takže slovo spolupráce jim bylo z velké části cizí.Nakonec ho přecijen společným rasenganem vyřídili a když Kurama uviděl jejich výrazy nepochopení ,že se rozplynul v obláčku kouře ,už se neudržel a rozchechtal se tak moc ,že spadnul ze stromu a skoro si narazil hlavu ,naštěstí ani technika problesknutí mu nebyla španělská vesnice ,takže se v pořádku objevil u Kushiny a měl co dělat ,aby se smíchy nesložil na zem.To mu Naruto s Naruko oplatily vražednými pohledy a pak honičkou po celém cvičišti a blízkém lese.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama