YAOI A SLASH!! BYLI JSTE VAROVÁNÍ! Pzn. RUBRIKY SE NACHÁZÍ POD REKLAMAMI!

Kapitola 5. Co dokáže saké?

22. února 2015 v 22:34 | Ady-Chan |  ANBU(dokončeno)

Ve vesnici byl z toho ,že dva ANBU zajali Yamatu no Orochi poprask.Všichni v čele se starostou jim děkovali a nabízeli ,aby zde zůstali do večera ,že uspořádají na jejich počest oslavu.No taková nabídka se přeci neodmítá ,že?
Vesničané po vesnici vyvěsily lampióny a začali připravovat hodovní stůl ,takže to tam vypadalo ,jako o nějakém svátku.Na temném nebi zářily hvězdy v čele s neúplnou lunou a oslava nabírala na obrátkách.Zpívalo se,jedlo,tancovalo a pilo.Itachi se nikdy neopíjel ,ale jak sledoval svého týmového kolegu tak ten byl asi mistr oslav ,protože do sebe lil jedno saké za druhým a starostovi to zřejmě dělalo obrovskou radost ,protože mu neustále doléval.
Asi někdy kolem půlnoci Itachi zpozoroval ,že se liška začíná kimácet jako strom ve větru a z toho usoudil ,že je naprosto na mol.Jen tak tak ho stihnul zachytil ,aby se nesvezl na zem.Pak řekl už též poloopilému starostovi ,že už půjou na kutě ,že je zítra čeká zpáteční cesta do Konohy a odvlekl Kuramu do jejich pokoje.
Vyslekl mu jeho ANBU zbroj ,takže tam Kurama zůstal jen v uplých černých kalhotách a stejnobarevném uplém tričku.
"Pojď si lehnout liško.."Řekl Itachi ,ale Kurama ho ignoroval a stále pochodoval po místnosti s rukama předsebou ,takže vypadal jako zombie.
"Tak pojď do postele!"Zavrčel více nahlas.Kurama se na něj otočil a přichytil se stěny, aby nespadl.
"Tak....tak mně tam dostaň..lasice"Zaškytal.Itachimu zacukalo obočí.Jo, byl úúúplně na mol.
Vstal tedy z postele a chtěl chytit Kuramu za ruku ,ale ten se všem jeho pokusům vyhnul a ještě se mu opilecky smál.A to už jindy klidného Itachiho vytočilo, takže po Kuramovi skočil styl alá puma a přitiskl ho vahou svého těla k zemi.
"A mám tě, tak půjdeš do tý postele ,nebo ne?!"Zaprskal na lišku vytočeně.
"Hmmm...já mám lepší nápad lasičko"Usmál se Kurama a v očích se mu usadil chtivý výraz ,čož ,ale Itach nemohl přes masku vidět ,ale pocítil to o čem Kurama uvažoval.
Trhnul sebou ,když ucítil jeho ruku ,jak mu zajíždí do kalhot.
"Co to sakra-" Vydechnul Itachi prudce a zděšeně se podíval na Kuramu ,který se pod svou maskou jen úchylně šklebil.
"Nelíbí se ti to?"Zavrněl Kurama chtivě a chtěl svou rukou pokračovat i pod jeho spodní prádlo ,ale Itachi jeho ruku chytil a spolu s druhou mu je uvěznil nad hlavou.
"Do tý postele tě dostanu třeba násilím a přestaň s tím!Jsi úplně na mol!"Vyštěkl po něm a vyhodil si ho na záda a pak ho shodil na postel.Itachi po chvíli zjistil ,že Kurama v té jedné chvilce usnul.Přikryl ho proto a sám se šel provětrat ven.V hlavě mu vířily myšlenky jako šílené a všem jim imponovala ta situace do keré se dostal v jejich pokoji.Nakonec z toho všeho vyvodil, že to liška udělal jen proto ,že byl opilý a že už to nemá a ani nechce řešit.Tak se vrátil do pokoje a ulehl na svou postel ,načež po chvíli usnul jako nemluvně.
RÁNO
Probudil se se strašnou bolestí hlavy, navíc měl mžitky před očima a motal se jak řetízkáč na pouti.Itachi mu řekl že se včera večer opil.Nic víc ,nic míň ,ale i přes tu kocovinu co měl mu neušlo ,jakým tónem to lasička řekl.Stalo se snad včera večer ještě něco?
Podle plánu se rozloučili se starostou a vydali se zpět do Konohy ,což byl ale pro Kuramu nečekaný problém ,už díky těm mžitkám.Nakonec si ho Itachi rezignovaně vyhodil na záda a pokračoval dál i s ním.
Kurama se ho překvapeně chytil kolem krku a hlavu mu zabořil do zad ,aby se nemusel dívat na tu výšku ze které mu bylo mdlo.Jakoby nestačilo že měl pocit že se pozvrací.Když se k večeru utábořili uvědomil si Kurama ještě něco jiného.Reace svého těla na přítomnost lasičky.Třásly se mu ruce a dostával takové nezvyklé křeče v podbříšku....nikdy to nezažil.Nevěděl co to znamená a popravdě se toho děsil.Nevěděl ,že to i Itachi cítí podobně ,ale snaží se to stejně tak potlačit.Ten večer usnul ponořen v myšlenkách.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama