YAOI A SLASH!! BYLI JSTE VAROVÁNÍ! Pzn. RUBRIKY SE NACHÁZÍ POD REKLAMAMI!

Kapitola 5: Bez práce není dohoda alias Zkouška

22. února 2015 v 23:15 | Ady-Chan |  Sayonara Konoho!


Další den byl Naruto zavolán k Peinovi do kanceláře.Byl nevrlý.Kdo by také nebyl ,když vás tak brzo vytáhnou z postele?!Naruto se ani neobtěžoval s klepáním, prostě vešel.Ihned jak vešel do šéfovi kanceláře ,ucítil známo chakru.Otočil hlavu doprava.Opravdu tam stál.Uchiha Itachi.
"Potřebuješ mně?"Probodl očima Peina.Ten se jen ušklíbnul.Už ho docela vytáčelo ,jak je Naruto drzý ,ale svým způsobem to bylo oživení už zajetého stereotypu.
"Ano potřebuji ,stejně tak jako tebe Itachi..."Odmlčel se Pein.
"Mám pro vás dva misi ,která se týká ocasého démona.Máte za úkol dovést jednoocasého"S tímto se Pein pronikavě zadíval na Naruta ,který mu pohled oplatil.
"Myslíte si ,že s tím budu mít problém?"Pozvedl Naruto obočí.
"Tak nějak"Přitakal Pein a dodal:
"Ber tohle jako svou přihláškovou zkoušku"Naruto se ušklíbnul ,otočil se na patě a vydal se ke dveřím.Uchiha ho následoval a přitom si s Peinem vyměnili důvěrné pohledy.
Naruto mířil k sobě do pokoje ,stejně tak jako Uchiha ,protože je měli hned vedle sebe.Ještě než stačil Naruto vpadnout do svého pokoje ,zastavil ho Itachiho hlas.
"Dávám ti půl hodiny na sbalení.Sejdeme se před sídlem"S tímto Uchiha pokračoval dál po chodbě.Naruto se ušklíbnul a vduchu si řekl:
"Na to jak to vypadá s jeho zdravím je hodně sebevědomý"Jen nad tím zakroutil hlavou a šel si sbalit.Nebylo toho moc, prostě jen to nezbytně nutné.Nějaké zbraně ,zásoby, lékárnička a jeho Akatsuki vohoz.
Za dvacet minut už stál před sídlem.Několik sekund po něm se dostavil i Itachi ,který se bezeslova rozešel směrem písečná.Naruto ho s pobaveným úsměvem následoval.Cestu si krátil tlacháním s Kyuubim.
"Už jsi přišel na to ,proč by nás po prácičce neměli zabít?"Otázal se Naruto se smíchem.Kyuubi přivřel své rudé oči.
"No...musím uznat ,že mně zatím nic nenapadlo, je to zapeklitá situace ,ale neboj se.Ještě máme dost času ,což mně přivádí k té vaší misi.Ty opravdu dokážeš zpřetrhat pouta s tím pouštním klukem?Gaarou tuším-li správně?"Pozvedl Kyuubi tázavě obočí.Narutův smích ustal a on se podíval do Kyuubiho očí.
"Podívej se na mně a řekni...co vidíš?"Kyuubi zamrkal a pak se zamyslel.
"No vidím dlouhovlasého ,brutálně silného ,sexy ninju ,který zradil svou vesnici a spolčil se s králem bijuu"Řekl nakonec Kyuubi.Naruto se ušklíbnul a pokýval hlavou.
"Tak co myslíš?"Kyuubi pořádně vydechl a pokýval hlavou.
"Asi jsem tě pořádně podcenil nový Naruto"Řekl a poté se celý obraz rozplynul.Naruto otevřel oči a podíval se na záda Uchihy před sebou.Nakrčil obočí.Už si to slíbil.Pomůže mu ,ale jak?Je toho na něj najednou moc.Najednou se Itachi zastavil a podíval se na nebe.Naruto ho napodobil.Slunce se sklánělo za obzor.Itachi se rozhlédl a pak složil své věci na zem.
"Tady přespíme"Prohlásil a vzdálil se hledat větve na táborák.Naruto si též odložil a vytáhl si spacák, to už se Itachi vracel s plnou náručí uschlých větví ,které naházel na hromadu a postavil kolem ní hranici z kamení.Pak použil svůj katon a zapálil oheň.Naruto zaostřil na jeho chakrové obvody.Myslel si to.I tak jednoduché útoky ho vyčerpávají.Bude ho muset před jednoocasým alespoň částečně chránit ,jinak tam chcípne.Naruto si povzdechnul a zavrtěl hlavou.Až moc se stará.Je to přeci Itachi Uchiha!Ten který za jedinou noc vyvraždil "celý"klan Uchiha!Není tak slabý ,ikdyž to tak momentálně vypadá.Na své staré ,starostlivé já jednou doplatí.Tím si byl jistý.
"Ještě ne"Napomenul se vduchu a zalehl na spacák po několika minutové snaze usnout to vzdal a znovu se posadil.Zahleděl se na Uchihu ,který k němu seděl bokem.Když se ale Naruto začal soustředit ,všiml si několika věcí.
1)Kruhů pod očima
2)Mírnému náklonu jeho těla
3)Jeho smutného ,prázdného pohledu.
"Hele Uchiho...vyspi se.Já to nepotřebuju ,ale ty vypadáš ,že se za chvíli sesypeš"Promluvil Naruto.Itachi se na něj otočil a v jeho očích se nebezpečně zalesklo.Zřejmě nebyl rád ,že to na něm devítiocasý jinchuuriki poznal.Nakonec si rezignovaně povzdechnul a lehl si na svůj spacák ,přičemž se přikryl ještě svým pláštěm a otočil se k Narutovi zády.Ten se pousmál.Bavilo ho poznávat Itachiho reakce.Nakonec se zadíval do ohně a přemítal o zítřku,o jeho prvním zpřetrhaném poutu ke Konoze.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama