YAOI A SLASH!! BYLI JSTE VAROVÁNÍ! Pzn. RUBRIKY SE NACHÁZÍ POD REKLAMAMI!

Kapitola 4. Trénink začíná!

22. února 2015 v 23:14 | Ady-Chan |  Sayonara Konoho!


Kyuubi se vrátil do Naruta a tomu byl přidělen plášť a slamák Akatsuki.Pak mu ukázali jeho pokoj ,kde měl bydlet.Lehl si na postel a zadíval se do stropu.Konečně se jim může pomstít...konečně!Tady ho všichni budou brát jako hrozbu možná se ho pak pokusí zabít.Bylo mu to jedno.Možná je pak zajibe taky...nebylo by špatné o tom uvažovat.Přecijen už dávno nebyl ten Naruto Uzumaki ze skryté listové.
Nakonec zavřel oči a usnul.
Ráno ho vzbudil téměř neslyšitelný šramot v jeho pokoji.Rozlepil rozespalá víčka a rozhlédl se po pokoji.O rám dveří se opíral Uchiha starší a měřil si ho pohledem.
"Co je?"Štěknul po něm Naruto a protřel si oči.
"Vstávej začíná ti tréning"Řekl Itachi jen ,než odešel a zavřel za sebou dveře.Naruto pozvedl obočí.
"Tréning?"Ale moc se tím nezaobíral.Jeho nově nabitá síla byla neuvěřitelná a chakry měl na rozdávání ,takže nějaké tréningy ho nemusely děsit.
"Jen aby ses napřepočítal Naruto"Ozval se mu v podvědomí Kyuubi.
"Neboj se parťáku to opravdu nemám v plánu"Uchechtnul se Naruto nahlas a začal se soukat do svého nového úboru.
Když byl celý v tom ,nedalo mu to a tak se podíval do zrcadla.Musel se zašklebit.Tolik se změnil...avšak k horšímu nebo k lepšímu?
Nakonec to nechal plavat a vydal se za chakrovou stopou Itachiho.Našel ho v obrovské tréningové hale ,stejně tak jako zbytek Akatsuki.
"Vy všichni?"Pronesl Naruto mírně překvapeně a i s trochou posměchu.
"Jsi jinchuuriki a tvá chakra je téměř neomezená ,ale neboj se ,nepůjdeme na tebe všichni na jednou.Bude to po kolech.Může se všechno co se vejde do haly a nějak výrazně jí nepoškodí jo a byl bych rád ,kdyby u toho netekla krev a nikdo nezemřel ,ano?"Řekl Pein s ledovým klidem v hlase.
Naruto jen lhostejně pokrčil rameny a stoupnul si naproti Itachimu.
"Takže Uchiha půjde na gril jako první?"Itachi se nejdříve zatvářil nechápavě ,pak trochu zděšeně ,ale nakonec si nasadil svou kamennou masku.Naruto se usmál.Ano sám je sice silný a s Kyuubim na jeho straně téměř nepřemožitelný ,ale i tak bude celá Akatsuki celkem těžký oříšek.
Boj s Itachim trval překvapivě krátce, Uchiha totiž vypadal dost zle ,už když začali.Narutovi to přišlo divné ,tak poprosil Kyuubiho zda by nemohl zjistit co mu je a Kyuubi přišel s děsivým zjištěním.Uchiha Itachi je již dlouho velice nemocný a pomalu umírá.Naruta ta zpráva trochu chytla za srdce.Takže on nechá Sasukeho aby....
Raději zaplašil vzpomínky na starého týmového kolegu a kamaráda a raději požádal o výměnu protivníků.Pein se nejdříve zeptal proč ,ale když i on uviděl ,že se Itachiho stav prudce zhoršil přikývnul a Itachiho poslal pryč.Jako další proti Narutovi šel Tobi ,takže stačilo jen pár ran chakrovým ocasem a Tobi ležel v díře a brečel ,že už nechce.Tak se proti Narutovi postavil Deidara.Bojovali o trochu déle než když bojoval Itachi ,ale Deidara se poté také raději s vrčením vzdal.Pak přišli na řadu : Sasori,Kakuzu,Hidan,Kisame a nakonec i Konan s Peinem.U toho už Naruto nemohl a konečně si uvědomil ,jak moc dobří musí ninjové být ,aby se dostali k Akatsuki.Pein poznal ,že i na Kyuubiho je jich moc a tak ukončil tréning a všem dal volno.Naruto si zalezl do svého pokoje pod sprchu a jeho myšlenky zapluly k Itachimu a Sasukemu.
Viděl jak moc Sasuke prahne po pomstě na bratrovi a myslel si ,že je Itachi dost bystrý a silný ,aby s ním vytřel podlahu ,ale jak vidno v tomhle stavu nevydrží moc dlouho.Naruto pomalu začínal vidět do pocitů staršího Uchihy a jeho za těch několik měsíců už zmrzlé srdce začalo roztávat.Asi se v Itachim spletl....není nemilosrdný, ani nelítostný jak Sasuke tvrdil.A Naruta napadla jedna ztřeštěná myšlenka ,kterou zkoušel z hlavy vyhnat ještě hodně dlouho ,ale nepovedlo se.Nakonec se podvolil ,jelikož mu dal Kyuubi za pravdu a slíbil mu pomoc.A nejen jemu ,ale i Itachimu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama