YAOI A SLASH!! BYLI JSTE VAROVÁNÍ! Pzn. RUBRIKY SE NACHÁZÍ POD REKLAMAMI!

Kapitola 4: Přípravy (1/2)

23. února 2015 v 19:19 | Ady-Chan |  HTTYD/HTTYD 2 (How to train your dragon)
(Bezzubka-Orion, Tesák-Ari, Buřina-Nero, Blivoun a Krknoun- Ziri a Zizi a Flákotu necháme Flákotou ;) ) Užijte si to!

"To je Škyťák! Vrátil se!" Všichni se seběhli před hlavní sál, kam se Bezzubka snesl. "Kde jsi byl ty pako?! Víš, jaký jsme o tebe měli strach?!" Zaječela Astrid a jednu Škyťákovi vlepila, pak mu to ovšem oplatila objetím. "Slib, že už takovou blbost nikdy neuděláš!" "Slibuju…ale teď potřebuju mluvit s tátou a to rychle!" Vymanil se jí Škyťák a rozběhl se do domu.
"Tati!" Zakřičel. Kliďas, který vypadal, že celou noc nespal, se na něj podíval a oči se mu rozjasnily.
"Škyťáku! Synku!" Vstal a než se Škyťák nadál, vtáhnul ho do medvědího objetí. "T-Taky tě rád vidím tati, a-ale d-dusíš mě" Vydal ze sebe Škyťák. Kliďas ho okamžitě pustil. "Díky Thorovi! Co se stalo? Kdes byl?!" Začal se okamžitě vyptávat. "To je to, tati! V letu do nás vrazil ten drak, co jsme ho pronásledovali a Bezzubkovi se uvolnila pojistka na ocase, proto jsme přiletěli tak pozdě. To je ale vedlejší. Ten drak, co nás napadl je obrovský! Snad větší než královna hnízda! Musíme být připraveni se bránit, pokud se vrátí!" Kliďas se zamračil. "Už jsem nedoufal, že budeme muset použít proti drakům zbraně, ale pokud je to jediná možnost…" Škyťák kývnul.
"Už to, že nás napadl bez příčiny je divné, nechci to riskovat znova" Kliďas si povzdechnul. "Dobře, svolám radu bojovníků a opevníme vesnici" "Dobře tati, já půjdu do akademie. Potřebuju naše dračí jezdce připravit" Odešel.
"Takže to je všechno co víme? Jen že je velkej, jako ta dračí tetka, z hnízda?" Zeptal se Snoplivec. "Jo, bohužel jsem nechtěl riskovat a přibližovat se" Přikývl Škyťák. Bezzubka ležel za ním a pozoroval dění kolem sebe zpod přivřených víček. Všichni draci zase sledovali jeho. "Ale vypadal, že má tvrdou kůži, podobně jako Garvan a asi chrlí oheň" Řekl Škyťák a otočil se na Rybynohu. "Na něco jsem zapomněl?" "Ne, podle tvého popisu asi vážně půjde o neznámý druh, v lexikonu draků není. Budeme pracovat s tvými domněnkami ano?" Řekl Rybynoha. Ostatní kývli. "Kvůli jeho velikosti, bychom o něm měli uvažovat, jako o té královně hnízda. Ta měla také pevnou kůži, chrlila oheň a uměla létat, takoví draci se špatně zabíjejí, navíc tě ten trik minule málem stál život" Podotknul ke Škyťákovi. Ten nešťastně kývnul. "Máš pravdu, ale nemůžeme nechat vesnici ve štychu" "To máš pravdu" Kývla Astrid. "Takže se zaměříme na sílu našich útoků, evakuaci vesnice a záchranné manévry, souhlasíte?" Zeptal se Rybinoha. "Fajn" Dodal, když zavládlo ticho. "Teď rozchod, za pár hodin se sejdeme, kdo co vymyslel!" Draci a vikingští teenageři se začali jeden po druhém z akademie vytrácet, až tam zůstala jenom Astrid a Škyťák.
"Jsem ráda, že se ti nic nestalo" Usmála se Astrid a objala Škyťáka. Bezzubka naštvaně obrátil hlavu, když se k němu Astrid natáhla a chtěla ho políbit. Překvapením však bylo, že s Škyťák nenechal a hlavou uhnul. "Promiň Astrid, ale na tohle teď není čas" Omluvil se. Astrid chápavě přikývla a odešla i s Nero, která na překvapeného Bezzubku mrkla.
"Jsem unavený, bráško, asi se půjdu vyspat. Uvidíme se za pár hodin" Řekl Škyťák a taky odcházel. Bezzubka na něj zamrkal svýma velkýma, hlubokýma očima a zabručel něco v jazyce, kterému Škyťák nemohl rozumět.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama