YAOI A SLASH!! BYLI JSTE VAROVÁNÍ! Pzn. RUBRIKY SE NACHÁZÍ POD REKLAMAMI!

Kapitola 3. Vesnice ukrytá v dešti

22. února 2015 v 22:31 | Ady-Chan |  ANBU(dokončeno)Někdy kolem poledne třetího dne dorazili k místu určení.K vesnici ukryté v dešti.Jeden vesničan je nasměroval ke starostovi vesnice a dál si hleděl své práce.
Kurama s Itachim se tedy vypravii za starostou.Zastihli ho naštěstí v jeho kanceláři ,takže ho nemuseli nikde nahánět.
"Dobrý den.Jsem liška a tohle je lasička.Jsme tu kvůli hlášení ,že se zde vyskytuje hadí démon"Představil je.
"Ach jistě.Pár vesničanů nám už zmizelo.Jsem rád že nám hokage poslal AMBU"Pronesl starosta.
"Promiňte ,ale vyznělo to tak, že pochybujete o schopnostech ninjů ze skryté listové"Zamračil se Kurama.Nějak se už od rána necítil ve své kůži a tak byl podrážděnější než jindy.
"A-Ale to jste mě špatně pochopil....nejde o to ,že bych pochyboval o vaší síle jen..."Starosta byl přerušen Itachim.
"To je v pořádku.Liška je už od rána podrážděný,odpusťte mu jeho chování.Rádi bychom slyšeli nějaké podrobnosti bude-li to možné"Kurama po Itachim střelil pohledem ,ale nic neřekl.Schovával si to napozději ,až budou o samotě.Nechtěl zdejšímu starostovi udělat divadlo před celou dědinou.
"Dobře.Odpuštěno..pojďte se mnou"Řekl starosta.Kurama s Itachim ho následovali k jednomu z vesnických domků.Starosta zaklepal a vešel dovnitř.Vešli hned za ním.Na posteli seděla mladá žena.
"Aki...to jsou AMBU z Konohy.Zajímá je cos viděla tehdy u řeky"Žena se na ně podívala a kývla ať se posadí.Kurama s Itachim se posadili.
"Před šesti dny jsem šla prát prádlo k řece.Byl to den jako každý jiný ,nevěděla sem co tam uvidím.Ozvaly se zvuky podobné hadímu syčení ,ale byly ohromně hlasité.Slyšela jsem také tření ,jakokdyby šupin o zem.Zvedla jsem hlavu a podívala se do obrovského žlutého oka.Spanikařila jsem a utekla.No a od toho dne se z vesnice začali strácet její obyvatelé.Prosím pomozte nám"Sklopila oči do desky stolu.
"Uděláme co bude v našich silách"Odvětil Itachi a kývnul na Kuramu.Oba i se starostou vyšli z domu.
"Kdepak je to místo ,kde ho Aki-san viděla?"Zeptal se Itachi.Kurama vůbec nemluvil ,přemýšlel o tom ,co jim řekla Aki.
"Je to kousek za dědinou.Nemůžete to minout a teď mně omluvte, mám ještě práci"Řekl starosta a odešel pryč.
Kurama s Itachim se vypravili na to místo.Dorazili k řece a začali se rozhlížet.Našli dokonce i koš s prádlem ,který tam vyděšená Aki při útěku nechala.
"Lasičko pojď sem...tohle bys měl asi vidět"Ozval se znenadání liška a Itachi se k němu přemístil.V kamení byly ohromná rýha ,jak se něco plazilo po zemi a nebyla tam jenom jedna.Bylo jich tam osm.
"Tak už je to jasné.Hokageho podezření se naplnilo.Byla to Yamata no Orochi"Vzdechl Kurama a podíval se na Itachiho,ten kývnul.
"Co budeme dělat?"Zeptal se Kurama.
"Počkáme do rána a pak se vydáme sem.Aki říkala ,že šla prát hned z rána ,takže bychom to mohli zkusit"Kurama kývnul a oba se vydali zpět do vesnice ,kde si zalezli do hostince a měli chvíli klidu na prospání.Přecijen vstávali velice brzy ráno a možná budou bojovat i s velice mocným protivníkem.Proto bylo nejlepší načerpat co nejvíce sil.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama