YAOI A SLASH!! BYLI JSTE VAROVÁNÍ! Pzn. RUBRIKY SE NACHÁZÍ POD REKLAMAMI!

Kapitola 3. Nový Uzumaki Naruto u Akatsuki

22. února 2015 v 23:13 | Ady-Chan |  Sayonara Konoho!

Cesta jim měla trval něco málo přes dva dny,proto moc nespěchali.Uchiha starší i Kisame byli z toho ninji nervózní.Mohla za to hlavně ta jeho chakra.Byla děsivá.
Itachimu přišlo ,že už ji někde cítil ,ale nedovedl ji nikam zařadit.Proto se mu snažil při každé dobré příležitosti podívat do obličeje ,ale to se nevedlo ,protože ji měl ninja hodně ve tváři.Zřejmě nechtěl aby zatím znali jeho identitu.To se Itachimu líbilo ze všeho nejmíň.
Po dvou dnech dorazili za úsvitu k velkému sídlu,kolem kterého byla ohromně silná bariéra přes kterou mohli projít jen členové Akatsuki se známou chakrou.Proto oba z Akatsuki překvapila ,že ninja bariérou prostoupil stejně bezproblému jako oni,ale nechali to plavat a vešli do sídla.
Ninja se pořádně rozhlížel.Bylo to tam obrovské.Úplné bludiště pro nováčka.Asi to tak mělo být.Itachi s Kisamem ho vedli dál ,až stanuli před obrovskými dvoukřídlími zdobenými dveřmi za kterými se nacházela jednací místnost.
Vešli.Uprostřed místnosti byl obrovský oválná stůl v jehož čele seděl hlavní Pein a kolem něj seděli ostatní z Akatsuki.
"Jste zpátky a jak vidím tak byla vaše mise úspěšná"Itachi ani Kisame na to nic neřekli,jen si sedli na svá místa.
"Už jsme se viděli Peine"Usmál se křivě ninja.Pein povytáhl obočí.
"Vážně?"
"Ano"Přitakal ninja.
"Tehdy jsem tě několikrát zarazil do země"Zasmál se ninja a mezi Akatsuki to pobaveně zašumělo.Pein se zamračil a vduchu se snažil přiřadit jeho chakru k někomu s kým už bojoval,ale neshodovala se s nikým.
"Bohužel nevím s kým mám tu čest"Pronesl nakonec suše.
"Hmmm....Itachi mi řekl,že si mě chcete otestovat"Uhnul ninja od tématu jeho původu a jména.
"Ano chtěli ,ale....myslím že tvá chakra hovoří za vše a odpovíš mi na mou předchozí otázku?"Zeptal se Pein.
Ninja se rozesmál.
"Jistě,ale dříve než vám to řeknu chci aby jste mi odsouhlasili to co Uchiha a Hoshigaki"Řekl ninja.
Pein pozvedl obočí a podíval se na Itachiho s Kisamem.Ti jen pokrčili rameny.
"A to?"Zeptal se ho Pein.
"Až zjistíte kdo jsem o nic se nepokusíte.Nemuselo by to pro vás dobře dopadnout"Všichni Akatsuki se po sobě povídali a pak jeden po druhém začali přikyvovat.
"No tak dobrá"Vydechl ninja a nechal si sklouznout kapuci z hlavy.Pár Akatsuki málem dostalo infarkt,jak moc se změnil.A taky že se hodně změnil no posuďte sami....

"Většina z vás mně zná pod jménem Uzumaki Naruto.A ten zbytek pod přízviskem devítiocasý jinchuuriki" I zbytku Akatsuki klesla čelist.
"A-Ale to není možné!Tvá chakra je jiná a bypadáš jinak!Co se stalo?!"Nechápal Pein.
"Naruto a já jsme se staly partnery"Ozval se najednou ozvěnový hrubý hlas ,až Deidara nadskočil.Zbytku přinejmenším proběhl mráz po zádech.
"T-To není možné....Kyuubi"Vyvalila oči Konan.Pein seděl jako přikovaný.Devítiocasá liška je tady.Nemají moc velikou šanci ji porazit v plné síle.
"Ano jsem to já a jak řekl Naruto...nestojím o problémy, proto....."Najednou se v místnosti vytvořl vítr o rychlosti tajfunu až všichni museli zavřít oči.Když vítr ustal a oni mohli zase vklidu otevřít oči nestál tam Naruto sám.Spolu s ním tam stál dlouhovlasý, rudovlasý mladík v kimonu a s očima barvy krve.

"....jsem se ukázal v téhle podobě,protože nechci aby dneska někdo umřel.Snad chápete že mně nustálé zabíjení nebaví.Žádáme proto s Narutem o poklidné přijetí do Akatsuki.Víme ,že potřebujete nás bijuu na to ,abyste ovládly svět ,ale pokud nás tady necháte a nenapadnete nás vymyslím jak to udělat bez toho ,aby jsme jeden nebo druhý museli umřít.Dohoda je prostá.Nechejte nás tady a získáte velice cenného a silného spojence,tak co vy na to?" Tím byli všechny hlavní otázky zodpovězeny.
"Dobrá tedy.Přesvědčili jste mně,ale snad i ty chápeš že ve vás nemáme plnou důvěru.Každý den nám sem nenapochoduje jinchuuriki a nechce se stát naším členem"Řekl Pein.Kyuubi se ušklíbnul a kývnul.
P.S.Ani jeden z obrázků není můj
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama