YAOI A SLASH!! BYLI JSTE VAROVÁNÍ! Pzn. RUBRIKY SE NACHÁZÍ POD REKLAMAMI!

Kapitola 3: Návrat

23. února 2015 v 19:16 | Ady-Chan |  HTTYD/HTTYD 2 (How to train your dragon)
Kapitola 3.


Bolestně zakňučel a pootevřel oči.Nad ním se rozprostíraly téměř srostlé koruny stromů.S vypětím všech sil a kousnutím do jazyka se posadil.Celé tělo ho bolelo.Snažil se vzpomenout jak se tu vlastně ocit a co se stalo.
Letěli vzduchem a hledali toho draka.Když tu najednou velká rána.Pojistka na ocase se mu uvolnila a on se střemhlav zřítil dolů i se....
Strnul a rozhlédnul se kolem sebe.Srdce se mu skoro zastavilo ,když ho uviděl ležet několik metrů od sebe.Zatnul zuby a s velikým sebe zapřením se přeměnil do lidské podoby.Po čtyřech k němu přilezl a otočil ho na záda.Škyťák dýchal přerývaně a byl už od pohledu hodně domlácený.
Orion se znovu rozhlédl kolem sebe.Uviděl nedaleko malé jezero.Postavil se na své vratké nohy a vydal se tam.Pak si uvědomil ,že to takhle asi nepůjde ,proto se otočil a vrátil se ke svému jezdci ,kterého vzal opatrně do náruče.Jindy by skákal radostí ,že se ho takhle může dotýkat ,ale nyní na to neměl ani pomyšlení.Strach o Škyťáka byl větší.
Položil ho na břeh jezera a opatrně mu začal omývat obličej.Krčil přitom obočí.Škyťákovo čelo celé hořelo.
"Kruci!"Zaklel Orion a opatrně vikinga zbavil trička.Byl sice pohmožděný ,ale nevypadalo to až tak vážně.
Když byl hotov ,sundal si svůj plášť a přikryl ho s ním.Pak se vydal nalovit nějaké ryby.
Uběhlo několik dní a Škyťák se stále neprobouzel.Orion byl starostí bez sebe.Stále si dával za vinu ,že dopadli právě takhle.
Byl večer a Orion seděl na výstupku do jezera.Hlavu v dlaních a ty měl položené na kolenou.Měl co dělat ,aby už potolikáté udržel vzlyky na uzdě.
Možná proto neslyšel tiché kroky ,které se k němu blížily.
"K-Kdo-"Orion sebou trhnul a otočil se.Vyvalil oči.Před ním stál jeho malý viking a koukal se na něj.Orion neváhal.Otočil se zpět k jezeru a skočil.Zmizel pod hladinou ,kde se proměnil zpět na draka.Vylezl až na druhém břehu a obešel si celé jezero.
"Bráško..."Zamumlal Škyťák a pohladil draka po hlavě.
"Ty asi nevíš kdo nás zachránil?"Orion zavrtěl hlavou.
"Viděl jsem ho...seděl tady...byl tak okouzlující"Mumlal Škyťák ,který po pár sekundách usnul.Bezzubka ho pomalu hlavou položil na zem a zadíval se na něj svýma hlubokýma očima.Už se raději neměnil ,nechtěl to zažít znovu , už věděl že je opravdu strašpytel.
Ráno Škyťákovi Bezzubka přinesl pár ryb co se mu podařilo chytit.Ten je všechny spořádal ,bylo vidět jaký hlad měl.
"Tak co ,poletíme domů bráško?"Škyťákovi už bylo o dost lépe.Bezzubka jenom nastavil hřbet.
Letěli vzduchem a mířili směrem k Blpu.Najednou však Orion zbystřil.
"Co je bráško?"Postřehnul to i Škyťák.Bezzubka najednou změnil směr.Letěl několik minut ,než se ladně snesl k zemi.Ještě chvíli se plížil ,než stromy začaly řídnout a odhalily tak velkou rokli.Oběma se téměř zastavil dech.V rokli odpočíval obrovský drak.
"To je on"Šeptnul Škyťák.Bezzubka raději zacouval.Něchtěl ho probudit ,sám na něj nestačil ,nedokázal by ochránit Škyťáka.
Proto se raději rychle vydal tam kam měl původně nemířeno.Do vesnice.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama