YAOI A SLASH!! BYLI JSTE VAROVÁNÍ! Pzn. RUBRIKY SE NACHÁZÍ POD REKLAMAMI!

Kapitola 20. Oslava (Bonus)(YAOI!)

22. února 2015 v 22:57 | Ady-Chan |  ANBU(dokončeno)Párty byla v plném proudu a sešlo se na ní dost lidí.Hlavně Sasukeho a Narutových kamarádů chunninů a jouninů.Minato si přizval své bývalé žáky ,jako třeba Rin,Kakashiho ,nebo Obita.Prostě se tam sešlo hodně z Konožské elity.Všichni byli na zahradě ,bavili se ,pili a tancovali, avšak hlavní aktéři oslavy ,chyběli.Seděli totiž na střeše Uzumaki rezidence a v objetí pozorovali hvězdy.
"Konečně je po všem"Vzdechl Kurama.Itachi se na něj překvapeně podíval a pak se usmál a pokýval hlavou.
"Ano to je...prozatím"Kurama se ušklíbl.Prozatím.Nic není stálé.Ani jejich budoucnost.Jsou přeci ninjové.To je riziko povolání.
"To nebe se mi zdá stejné ,jako tehdy v deštné"Usmál se Itachi.Kurama se zamračil.
"Tys mi vlastně neřekl co se tehdy stalo"Řekl potom zamyšleně.Itachi si povzdechl a podíval se mu zhluboka do očí ve kterých se značilo očekávání.Itachi se usmál a pohladil ho po tváři.
"Nebudu ti nic říkat...chtěl bych ti to ukázat"Řekl Kuramovi ,který se trochu začervenal ,jelikož nevěděl co čekat ,protože si nic z té noci nepamatoval.Měl obrovské okno.
"Tak dobře"Pokýval hlavou a nechal Itachiho ať je přemístí do jeho pokoje.
"Víš lištičko...tehdy jsi na to šel moc rychle.."Zašklebil se Itachi a jemně ho políbil.Kurama se nechal a obmotal mu ruce kolem krku.Couvali pořád dozadu ,než se dostali ke Kuramově posteli, na kterou Itachi položil jejího vlastníka.Znovu ho políbil a rukou při tom zajel pod jeho tričko, kde ho začal jemně hladit ,nechtěl nic uspěchat.Kurama mu připadal tak moc křehký a zranitelný...
Itachi mu přes hlavu přetáhnul tričko a prohloubil jejich polibek.Zatím dál nezašel.Chtěl nechat Kuramu ,aby si řekl co chce on sám.
Kurama tedy napodobil Itachiho a zbavil ho trička ,načež se ,ale překulil nad něj a začal mu hruď mapovat jazykem.Záchytnými body se staly bradavky ,na kterých se zdržel nejdéle.Itachi se snažil moc nesténat ,ale to si odporovalo s touhou ,kterou cítil.Itachi sebou trhnul ,když ho Kurama lehce kousnul a pak se na něj podíval nevinným pohledem.
"Tak ty takhle lištičko?"Zasmál se Itachi a překulil ho pod sebe.Rty se mu přilepil na nechráněný krk ,kde si udělal svou "značku".Kurama jen zaklonil hlavu a vzdechnul.
"Bože Itachi...tohle je mučení!"Vydal ze sebe šeptem.Itachi se tiše rozesmál a podíval se mu do očí.
"To ano...krásné mučení lištičko"Usmál se Itachi a rty se sunul níž až k jeho bradavkám.Kurama se kousnul do rtu.Itachi totiž mezizím rukou pokračoval dolů ,až pod jeho kalhoty, ale né pod spodní prádlo.
"Itachi!"Vyjekl Kurama ,když tam ucítil první dotyk.Itachi jen pozvedl obočí.
"Ano lásko?"Zeptal se podbarveným hlasem.
"Ještě nikdy jsem..."Zrudl Kurama až po kořínky vlasů a odvrátil pohled do strany.Itachi se sladce usmál.A to si myslel že roztomilejší než když se zlobí být nemůže.Jak vidno ,spletl se.
"Neboj...neudělám nic coby se ti nelíbilo, hai?"Řekl Itachi s naprosto vážnou tváří.Kurama se mu podíval do očí a kývnul.Itachi se usmál a dal se do sundávání kalhot a následně spodního prádla u obou.
Kurama se zatvářil zděšeně ,když se Itachi sklonil k jeho chloubě ,ale jakýkoliv protest se ztratil ve stenu, který tím u Kuramy vyvolal.
"I-Itachi!"Zasténal Kurama jeho jméno a sevřel pevněji povlečení na posteli.Pak se napjal a Itachiho ústa se zaplnila bílou tekutinou.Itachi všechno polknul a natáhl se ke Kuramovi pro polibek.Ten byl červený jako rajče.Itachi si ho začal opatrně a pomalu připravovat.Dostal do něj dokonce tři prsty a přitom narazil na Kuramovo místečko.Kurama ze sebe vydal trhaný vzdech a sevřel jeho ruku.
"Kdyby tě to jakkoliv bolelo ,řekni mi hai?"Zeptal se ho Itachi.
"H-Hai"Dostal ze sebe Kurama tiše, načež Itachi vytáhnul své prsty a nahradil je něčím podstatně větším.Kurama vytřeštil oči a zhluboka se nadechnul.To co cítil nebyla bolest.Bylo to něco jiného.Něco co se nedalo popsat slovy.
"V pořádku?"Zeptal se ho Itachi když v něm byl celý.Kurama kývnul a pro větší stabilitu mu obmotal nohy kolem trupu.
"Takže smím pokračovat?"Optal se Itachi ještě pro jistotu.Kurama mu věnoval nazlobený pohled se slovy:
"Nekecej a pokračuj!"Itachi mu to tedy splnil.
NĚKDY K RÁNU
Kurama s Itachim leželi v posteli a tiskli se na sebe.Přes noc si to stihli ještě několikrát zopakovat.Kurama při posledním aktu skoro odpadnul ,takže se Itachi divil ,že usnul až po konci.On spát nemohl ,ikdyž byl také unavený.Pohled do uvolněné spící tváře mu to nedovoloval.Na prst si namotával pramínek Kuramových dlouhých ryšavých vlasů a culil se přitom jako měsíček na hnoji.Pak ho líbnul na vrch hlavy a následně tam zabořil svůj nos.
Už nikdy...už nikdy nedovolí ,aby mu někdo ublížil.Jejich pouto už nic nezlomí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama