YAOI A SLASH!! BYLI JSTE VAROVÁNÍ! Pzn. RUBRIKY SE NACHÁZÍ POD REKLAMAMI!

Kapitola 2.Změny

22. února 2015 v 23:08 | Ady-Chan |  Sayonara Konoho!

Naruto se toulal divočinou a pomalu ,ale jistě se měnil.Teď nemyslím jenom psychicky,ale i fyzicky.Jeho nálady mnohdy klesaly k bodu mrazu a on začal být trošku agresivní.Kyuubi mu řekl,že je normální ,že teď nemůže efektivně ovládat své emoce.
Vlasy mu výrazně porostly,rýhy na tvářích se zvětšily a jeho oči vypadaly nebezpečněji.On celý vypadal nebezpečněji.
Bála se ho dokonce i divoká lesní zvířata.
Když potřeboval jíst,něco si ukradl,nebo našel v lese.Nejednou mu myšlenky zabloudily k jeho bývalému domovu ,Konoze.Myslel na všechny své "přátele" a pak se musel přesvědčovat ,že udělal správně.
Šel po klikaté lesní pěšince a najednou zaslechl křik a řinčení zbraní.Zvědavost mu nedala a tak se za zvukem vydal.Uviděl jakousi karavanu a několik maskovaných ninjů,kteří na ni zaútočili.Slyšel křik.Jen se ušklíbnul,otočil se na patě ,ale něco z toho starého Naruta mu nakázalo zůstat a pomoct jim.Udělal tak.Jeho rychlost byla neuvěřitelná a přesnost jeho útoků stoprocentní.Za pár minut srazil i posledního ninju.
Když bohatý kupec,kterému karavana patřila shlédl ,že ho někdo zachránil od jisté smrti nabízel mu mnohé dary,ale Naruto nic z toho nechěl.Tak se ho kupec alespoň zeptal na jméno a co je zač.
Naruto se mu představil jako liščí ninja a do oka mu padla jedna z katan co měl kupec u pasu,ikdyž nebyl ninja.Asi tak chtěl vypadat důstojně.Kupec mu ji s radostí dal a tak byl jeho dluh splacen a Naruto odešel zpět do lesů.
Cestou zachraňoval přepadlé karavany a odrážel najaté ninji u kterých se rozšířila zpráva o liščím ninjovi,který hravě poráží jejich oddíly.A tato správa se nesla dlouho,předlouho až zastavila u uší jednoho rostlinného černobílého ninji,který patřil k nebezpečné zločinecké organizaci jménem Akatsuki.Tato zpráva ho zaujala natolik,že si usmyslel ji předložit i na schůzi Akatsuki před svým šéfem Peinem.
Toho ta zpráva též zaujala a na konci porady se rozhodlo,že Itachi a Kisame přivedou toho ninju k nim a oni podle jeho schopností uvidí,jestli by jim byl užitečný.
Tak se Itachi spolu s Kisamem dali na cestu.Uchihovi ten ninja vrtal hlavou.Podle jejich informátora by ho měli zastihnout v zemi vln u slavného Narutova mostu.
Když tam dorazili byla mlha hustá jako mléko a k tomu ještě trochu mrholilo.Itachi pro jistotu aktivoval sharigan.Nechtěl nic ponechat v náhodě.Oba najednou ucítili mocnou chakru.Dostali docela strach,ale jako členové Akatsuki to nesměli dát najevo.
Mlha blokovala zorné pole sharinganu,proto byli proti liščímu ninjovi v docela velké nevýhodě.
"Hledáte tu snad někoho?"Ozval se najednou hlas a Kisame nechtěně povyskočil.Itachi si však zanechal chladnou hlavu.
"Pokud jsi liščí ninja ,tak jsme přišli za tebou"Řekl Itachi do mlhy.
"Hmmm…a můžu znát důvod tak vzácné návštěvy jako je Itachi Uchiha a Kisame Hoshigaki?"V obou ninjích zatrnulo.Odkud je zná?
Ninja ukrytý v mlze se rozesmál.
"Přišli jsme ti navrhnout,aby ses přidal k nám.Náš šéf to už odsouhlasil.Jen mu a zbytku akatsuki musíš předvést co umíš"Odvětil Itachi.
"Stejně nemám co jiného na práci,takže se k vám přidám pod jednou podmínkou"Ozvala se odpověď.
"A to je?"Povytáhl Itachi obočí.
"Až se dozvíte co jsem zač o nic se nepokusíte"Ninjové z Akatsuki se po sobě podívali a oba souhlasili.
Z mlhy se vynořil stín muže v černé kápi.
"Veďte mně"Usmál se na ně ninja nebezpečným úsměvem a následoval je pryč z vesnice vln.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama