YAOI A SLASH!! BYLI JSTE VAROVÁNÍ! Pzn. RUBRIKY SE NACHÁZÍ POD REKLAMAMI!

Kapitola 2: Hranice zakázané lásky

23. února 2015 v 19:14 | Ady-Chan |  HTTYD/HTTYD 2 (How to train your dragon)

Kapitola 2.Hranice zkázané lásky
"Dneska jsi nějaký divný.Co je ti bráško?"Zajímal se Škyťák a hladil svého temného draka po hlavě.Bezzubka jen pohodil hlavou.
Celou noc musel přemýšlet o tom co mu řekla Ari.Opravdu už se téměř dostal za tu hranici.Jeho mysl byla rozpolcená na dvě poloviny.Jedna tak moc milovala Škyťáka ,že byla ochotna se před ním ukázat ve své lidské podobě ,avšak druhá byla tak moc arogantní a zaujatá svým dračím původem ,že to nepřipadalo v úvahu.
Něvěděl ,kterou má poslechnout.Už dlouho se necítil tak zmatený.Proto ta zkažená nálada.Nechtěl však škyťákovi přidělávat starosti a tak se snažil chovat normálně ,jenže ono to nešlo.
"Abych nezapomněl mám pro tebe novinku bráško.Začal jsem chodit s Astrid"
Orion sebou trhnul a odstoupil od mladého vikinga o pár kroků.V očích měl zděšení.
"C-Co se stalo bráško?"Nechápal Škyťák.Orion už to nemohl vydržet.Z velkýh očí se mu spustily slzy a on ,aby to mladý viking neviděl utekl pryč ,nedbajíc na Škyťákův křik ,aby se vrátil.Sám sobě se snažil namluvit ,že mu nevadí ,že Škyťák miluje Astrid ,ale teď....
Lesem zazářilo matné světlo ,jak drak nabyl své lidské podoby.Přecijen se mu tak běželo lépe a nezanechával za sebou takovou spoušť.Nakonec se zastavil a sesunul se k jednomu velkému kameni ,kde si začal utírat slzy.Snažil se být statečný ,ale ve skutečnosti byl strašpytel.Nedokáže to, nedokáže se proměnit a říct mu o svých pravých citech.
Po chvíli se rozhlédl kolem a rychle se postavil.Tohle místo....tady se přeci se Škyťákem potkali poprvé...když ho sprovodil z oblohy tím svým vynálezem.Orion se sehnul a prsty přejel ještě dost znatelné rýhy v zemi.Jo, kéž by se tam tu noc neukázal.
Povzdechnul si a proměnil se zpět na draka.Pomalu se vydal nazpátek.Ať už ho miluje ,nebo ne ,ochrání ho.Především a předevšemi.
Ve vesnici ho čekalo pokárání ,kam to zmizel.Ve Škyťákově hlase byla hodně znatelná obava.A Orionovi z toho bylo dobře.Má ho rád ,ikdyž jenom jako draka a brášku.
NĚKDY V NOCI
Oriona vzbudilo dunění a výkřiky lidí.Rychle vystartoval ze seníku ve kterém spolu s ostatními draky přespával a nestačil se divit.Téměř celá vesnice byla v plamenech.Nebyl čas se zabývat tím kdo,jak a proč.Teď musel najít Škyťáka.
"Bráško!Bráško!"Uslyšel jeho volání.Obrátil hlavu na kopec na kterém stál Škyťák a mával na něj.Co nejrychleji se tam vydal.Škyťák se mu vyhoupnul do sedla a oba se vznesli do vzduchu.Snažili se najít příčinu onoho požáru.Najednou byl Orion téměř sražen k zemi ,jak kolem něho prolétlo cosi strašně mohutného.Vydali se za tím ,ale a svou veikost to bylo stašně rychlé ,takže se jim to mezi skalami ztratilo z dohledu.Škyťák zavelel k návratu.Ohně ve vesnici už byly uhašeny a celé vesnice se sešla na poradu ,na které nesměl nikdo chybět ,dokonce i někteří draci tam postávali.(Ve svých dračích podobách)
"Tak kdo to byl?"Otázal se Kliďas ,otec Škyťáka hromovým hlasem.
"Nikdo neví"Prohlásil Tlamoun.
"Asi to byl drak"Všichni se otočili na Škyťáka.
"Drak?"Povytáhl Kliďas obočí.
"Jo ,ale žádný kterého známe.Myslím že to byl nový druh"Povzdechnul si Škyťák.
"Jeden?"Otázal se Kliďas.Škyťák kývnul.
"Dobrá ,je mi to sice líto ,ale musíme ho zlikvidovat ,Škyťáku vem si pár nejlepších letců a leťte prohlédnout okolí.Škyťák souhlasil a vzal si napomoc své vrstevníky.Astrid,Rybynohu,dvojčata Rafana a Ťafanu a Snoplivce.Takže Orion letěl se všemi svými sestrami.No jo někdy bylo obtížné žít mezi samými dračicemi, pak se divte ,že o lásce smýšlel jako ony.
Rozdělili se.Každý si leťel prolédnout své území.Domluvili se že se slétnou nejpozději do hodiny tady ve vesnici.
O HODINU POZDĚJI
"Tak jo ,nikdo nic?To je pech"Odplivnul si Snoplivec.
"Hele lidi neviděli jste Škyťáka?"Všichni se nechápavě otočili na Astrid ,které se nervózně rozhlížela.A pak to všem docvaklo.Nebyl tam!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama