YAOI A SLASH!! BYLI JSTE VAROVÁNÍ! Pzn. RUBRIKY SE NACHÁZÍ POD REKLAMAMI!

Kapitola 19. Návrat (Konec)

22. února 2015 v 22:56 | Ady-Chan |  ANBU(dokončeno)"Kyuubi!"Vydechl Danzo se strachem v hlase.Kyuubi přivřel své rudé oko.
"Ten kluk měl pravdu...opravdu jsi jen špína ,která čeká na očistu"Zavrčel Kyuubi hrozivě.ANBU a ROOT jednotky se stáhli a Akatsuki tak neměli nic na práci, takže se přemístili s hokagemu a Itachimu.
"Jsi na nás sám Danzo vzdej se!"Řekl Pein tvrdě.Danzo se začal smát jako šílenec.
"Pokud tady dneska umřu tebe si vezmu sebou žlutý blesku!"Vystartoval po Minatovi, který stačil jen tak tak uskočit.
"Tak jak?"Zavrčel Kyuubi vduchu.
"Ještě maličkou chviličku!"Ozval se mu v hlavě soustředěný hlas.
"Dobře"Souhlasil Kyuubi a zadíval se na bojující dvojici.
"Už!"Ozvalo se znenadání.Kyuubi začal jednat.Ostatní ninji na bojišti šetrně odsunul svými ocasy a Danzoua chytil do své tlapy ,avšak Danzo se nechtěl nechat jen tak.Použil přemisťovací jutsu a vysmekl se mu.Skočil ne zem ,kde ho ale dostihl volný z Kyuubiho ocasů a vymrštil ho vyskoko do vzduchu, načež ho znova srazil k zemi.Danzo udělal v zemi ohromnou díru.
"Nesmíš ho zabít!Ikdyž by si to zasloužil"Napomenul ho Kurama myšlenkou.
"Jo ,já vím"Odsekl Kyuubi a nechal ho.
Danzo se s obtížemi postavil na nohy.Jeho tělo se začalo léčit.
"Musíme mu zablokovat chakru!"Řekl Itachi zadýchaně.Všichni kývli že rozumněli.
"Však to máme taky celou dobu v plánu!"Zasmál se Kyuubi.
"Vy?"Nechápal Minato.Kyuubi se jen usmál a zvedl hlavu k nebi.Všichni ho napodobili.Mraky se začaly chovat jaksi divně ,až se nakonec roztrhli pod náporem větrné chakry z rasen shurikenu ,který nevytvořil nikdo jiný než Kurama.
"Ublížil jsi mnoha lidem Danzo! Ale nikdy ti neodpostím ,že jsi chtěl ublížit mé rodině a Itachimu!"Zaječel Kurama ,aby ho bylo slyšet a hodil rasen shuriken.
"Pryč!"Vyjekl Pein a Akatsuki pobrali Itachiho a Minata ,neschopné pohybu.Danzoua to zasáhlo plnou silou ,takže v zemi zůstal jen kouřící kráter.Kyuubi chytil padajícího Kuramu a položil ho na zem.Kurama trhaně oddechoval ,protože byl rasen shuriken velce nebezpečnou, silnou a obtížnou technikou.Skoro necítil svou pravou ruku ve které se mu technika tvořila.
Všichni stáli na místech a upřeně se dívali na rudovlasého ninju.Jako první se vzpamatoval Minato ,který se ke svému synovi ihned vrhnul a pevně ho objal.Samozřejmě se po pár sekundách dostavil i zbytek klanu Uzumaki ,kteří se šli přivítat s Kuramou ,který zřejmě vstal z mrtvých.
Itachi stál jako přibitý.Nemohl tomu uvěřit.On je naživu...to přeci není možné...
Jakmile se Kurama dost přivítal se svou rodinou ,podíval se na Itachiho.Ani jeden nic neříkal.Byla to taková němá domluva.Pomalu k sobě přišli ,jakoby zkoumali zda ten druhý není jen přelud.
Itachi přiložil svou dlaň na Kuramovu tvář ,který se k ní okamžitě přitiskl a sám rukama zabloudil k okrajům ANBU masky, kterou Itachimu sundal.Po Itachiho lících stékaly v hojném počtu slzy jako hrachy.
"Neplač Itachi..prosím.Jinak se taky rozpláču"Zašeptal Kurama tiše.Itachi se uslzeně usmál a přitiskl ho k sobě.
"To je jedno...hlavně už mi tohle nikdy nedělej...chtěl jsem se zabít,potože bez tebe už nechci žít"Zašeptal mu Itachi do vlasů.Kurama se taky dojatě rozplakal.
"Ach Itachi..."Vzlyknul a více se na něj natisknul.
Ostatní je sledovali šťastnými pohledy.
"Jak se Kuramovi podařilo nás oblafnout a jak vůbec přesvědčil vás?"Zeptal se Minato najednou Peina.Ten se na něj otočil.
"No..podle toho co nám říkal udělal svého "super klona" který vydrží tak dlouho ,dokud mu nedojde daná chakra ,které mu dal prý opravdu hodně.A jak nás přesvědčil?No především nám dokázal ,že svět není jenom zlo ,takže můžeme upustit od chytání bijuu a můžeme svět chránit jinak"Usmál se Pein.
"Ano?A jak?"Zajímal se Minato.
"Tak že Akatsuki už nebude zločinecou organizací ,ale očistnou organizací ,jako je třeba Konožská ROOT ,až na to že se nebudeme přidávat k žádné vesnici.A slíbil nám ,že nám Konoha bude podávat informace ohledně všech ninjů ,které si vyžádáme a to bez výjimky"Dokončil Pein.
"Aha.."Hlesl Minato a u hlavy se mu vytvořila kapka.
"Ale arigato ,že jste mu pomohli"Řekl Minato po chvíli s vděkem v hlase.Pein kývnul a jako na povel se všichni Akatsuki vypařili v obláčku kouře.
"Tak...to by chtělo oslavu ne?"Zasmál se Naruto a bouchnul Sasukeho do ramene ,což mu samozřejmě oplatil.
"No to je skvělý nápad!Zveme celý klan Uchiha k nám!"Zasmál se Minato a sledoval šťastný výraz svého prvorozeného syna, který právě teď v náručí své lásky přetékal blahem a štěstím.
"Jenom...nevím jak se tam vejdeš ty Kyuubi"Poškrábal se Minato na hlavě a podíval se vzhůru.
"To vůbec není problém.Podívej"Zasmál se Kyuubi a zmenšil se na lidskou výšku.
"Okej...myslím že i ty už neodmyslitelně patříš k rodině"Zasmál se Minato.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama