YAOI A SLASH!! BYLI JSTE VAROVÁNÍ! Pzn. RUBRIKY SE NACHÁZÍ POD REKLAMAMI!

Kapitola 18. Veřejný projev

22. února 2015 v 22:54 | Ady-Chan |  ANBU(dokončeno)

Minato seděl ve své kanceláři a podepisoval poslední papíry.Za několik minut měl vystoupit pře celou vesnicí.Proslov si trénoval ,takže v tom nebyl problém ,ale stejně cítil že se něco stane.Jestli to bude dobré ,nebo špatné netušil.
V ruce pevně svíral rodinnou fotku.Tohle je pro tebe Kuramo....
Vstal a přemístil se za pódium ,kde na něj už čekal Itachi a spolu s ním i celý klan Uzumaki.
"Uvidíš ty to zvládneš miláčku"Vzdechla Kushina a objala ho.
"Hodně štěstí tati"Řekli mu Naruto s Naruko.Minato kývnul a pak se podíval na Itachiho v ANBU zbroji.
"Je tady?"Jednoduchá otázka.
"Je"Přitakal Itachi zamračeně.Danzo si zřejmě poslední projev hokageho nechtěl nechat ujít.
"Tak běžte pane hokage ,jsem hned za Vámi"Řekl Itachi.Minato se na něj podíval akývnul.Pak oba vyšli na pódium ,Itachi samozřejmě jako Minatova ochranka.Lidé začali nespokojeně mručet.Šlo znát ,že už si jejich většinu získal Danzo.
"Občané Skryté listové....vím že na mně jako na hokageho většina z vás spoléhá a že jsem asi vaši důvěru v posledních dnech hodně zkamal"Začal Minato a dav se utišil.
"Ano je pravda ,že jsem přijal do rodiny devítiocasou lišku ,ale zamyslete se!Kdybyste byli hokage a na vaši milovanou vesnici by útočilo mostrum ,které se nedá pouhou silou zastavit a vy byste neměli navybranou?Co byste pak udělali se svým dítětem?Zabili ho?Jako jinchuurikiho?!Mnoho z vás má milnou představu o tom ,že jinchuurikiho ovládá démon, tak to ale v žádném případě není!Proto-"Někdo Minatovi skočil do řeči.
"Ale stejně vás to neomlouvá!Jako hokage jste měl eliminovat jakékoliv nebezpečí ,které by vesnici hrozilo a vy si ho ještě vykrmujete!Dáváte mu privilegia jako svému prvorozenému synovi!Jak nám vysvělíte tohle hokage?"Nebyl to nikdo jiný než Danzo.
"Privilegium dostal ,to nepopírám.Ale nevydal jsem ho já ,nýbrž první hokage ,který vydal zákon o tom ,jak moc bude hokageho rodina nadřazená...chcete snad popírat jeho zákon Danzo?"Probodnul ho Minato pohledem.
"To vskutku nechci, jen připomínám ,že už když byla Skrytá listová založena ,hokagem se stal naprostý blázen.Všichni hokage byli blázni ,proto je myslím čas ,aby se této důležité funkce chopil někdo ,kdo by vesnici vedl k výšinám a né táhnul ke dnu!"Zasmál se Danzo.
"Nemyslím si že pan hokage táhne naši vesnici ke dnu.Když si ukousneme moc velké sousto a budeme chtít moc síly pro sebe ,tak se z toho stane válka ninjů!Nezapomínejte kolik dobrých lidí zemřelo při takovýchto nesmyslných válkách!"Zakročil do jejich dohadu najednou Itachi.Danzo se na něj zamračil.
"A vy do toho kecáte co ANBU?"Zavrčel na něj.
"Musím se do toho vložit ,protože je to právě náš hokage ,který se zachoval hrdinsky a celou tu váhu vzal na sebe.A pokud vím ani Kurama ,ani Kyuubi v něm nikdy neohrozili naši vesnici po tom ,co se stali jedním!"Obhájil Itachi Minata.
"Ale,ale...zníte jakobyste spolu měli nějaký vztah"Zašklebil se Danzo a davem to zašumělo.Itachi věděl že je zle ,ale nehodlal nic zatajovat.Kurama nikdy neprovedl nic zlého a dal by za tuhle vesnici život.
"Ano měl jsem s ním vztah a to nejen čistě milenecký!Miloval jsem ho celým srdcem a to jako člověka ,který by za vás všechny položil život!Nikdy nebyl jako liščí démon!A vy to víte Danzo!Všichni víme že to vy jste dal rozkaz k jeho odstranění z cesty ,protože on by se jen tak nedal!Nedovolil by takové špíně jako jste vy ,aby nahradila náš žlutý blesk!"Zavrčel Itachi a dav stihnul.Všichni se po sobě dívali a uvažovali o tom ,co právě Itachi řekl.
Danzo vybuchnul a zaječel:
"To je urážka.Chopte se ho!"
"Zadržte!"Ozvalo se a pódium zahalil oblak kouře z nějž vyšli Akatsuki.
"T-To jsou Akatsuki!"Couvnul Danzo.
"Ano jsme to my ,ale nepřišli jsme se zlými úmysly ,nýbrž na žádost velice čestného chlapce!"Řekl Pein chladně a všichni si sundali své slamáky.
"A kdo to byl?"Zeptal se Minato a přistoupil blíž.Pein se na něj podíval vlídným pohledem a řekl:
"To se brzy dozvíte.Jen jakmile se zbavíme téhle špíny"A ukázal na Danzoua.Ten zrudnul zlostí.
"Na ně!"Přikázal svým ANBU a ROOT jednotkám zaútočit.Sám šel po hokagem ,kterého však chránil Itachi.Vesničané se rozprchli a z bezpečné vzdálenosti sledovali boj.
Bylo to vyrovnané ,ale Danzo přecijen srazil Itachiho k zemi.
"Lasičko!"Vyjekl Minato vyděšeně.Danzo s úšklebkem kopl do Itachiho na zemi a vytáhl svou katanu.
"Zemřeš za svou prořízlou pusu"Usmál se úlisně ,ale jeho katanu zlomil vejpůl označený kunai.
"Co to-"Zvednul Danzo poplašeně hlavu když celé náměstí zahalil obrovský stín.Půlka katany mu vypadla z ruky a on couvnul a krok dozadu.Díval se totiž do obrovského rudého oka.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama