YAOI A SLASH!! BYLI JSTE VAROVÁNÍ! Pzn. RUBRIKY SE NACHÁZÍ POD REKLAMAMI!

Kapitola 17. Nový hokage?!

22. února 2015 v 22:52 | Ady-Chan |  ANBU(dokončeno)


Itachi s nikým nemluvil už celý týden.Byl pořád zalezlý ve svém pokoji a vyčítal si ,že ho nedokázal zachránit.Kdyby jen býval silnější, ale teď byl nadobro pryč a on neměl smysl žít.Vstal a šel ke skříni ,ze které vytáhl svou katanu.Její ostří se nádherně lesklo ,ale on v něm nechtěl hledat lesk, chtěl v něm najít cestu pryč z tohohle pekla.
Zatnul zuby a přiložil si ostří k zápěstí.Snažil se z hlavy vytěsnit všechny myšlenky.Nebál se smrti ,ale něco mu prostě zakazovalo ,aby to udělal.
Najednou se ozvalo klepání.Itachi odložil katanu.
"No?"
"Onee-san to jsem já Sasuke.Vím že jsi zaneprázdněný ,ale volá si tě hokage.Měl bys tam zajít"S tímto Sasuke odešel od dveří jeho pokoje.Už dávno pochopil ,že se bratr změnil ,tak moc ,že bude lepší na něj vůbe nemluvit ,aby neudělal nějakou hloupost.
Itachi pohlédl na svou ANBU zbroj.Možná to odezní..jen musí zpřetrhat staré vazby.Oblékl si ANBU zbroj a nasadil si masku lasičky.Přemístil se do hokageho kanceláře.
Minato byl značně pobledlý a měl obrovské kruhy pod očima, což dávalo najevo ,že už dlouhou doby klidně nespal.Itachi na tom byl podobně ,ale Minato jako hokage musel pracovat dál a né se utápět v žalu ,takže se to projevilo tím ,že se začal utápět v saké.
"Volal jste mě pane hokage?"Zeptal se tiše.Minato se na něj podíval.
"Ano...prosim posaď se Itachi ,chci si s tebou promluvit"Itachi se posadil naproti hokagemu a ten začal mluvit.
"Vím že tě to tíží ,to nás všechny.Jak jistě vidíš jsem na dně a to mi moc nepřdá na tom ,že chtějí lidé nového hokageho"Itachi sebou trhnul.
"Nového hokageho?"Zašeptal překvapeně.
"Ano...Danzou měl od té doby co se zbavil Kuramy již hodně veřejnýh vystoupení a zdá se ,že většinu lidí přesvědčil ,že ten kdo stvořil takovou bestii by neměl být hlavou dědiny.A lidé ho ze strachu následují...nerad to přiznávám ,ale nejsem ve stavu ,abych se mu mohl efektivně bránit ,proto se přikláním k možnosti ,že opravdu ustoupím.Navíc má Danzo pod palcem i ANBU s ROOT a proto jsi tady Itachi.Vím že pokud odstoupím pokusí se mně Danzo zabít.Nechci aby si dělal ochranku mně ,ale mé rodině"Dokončil Minato a přihnul si z láhve saké.Itachi mu chytil láhev a hodil ji do koše.
"Co to děláš Itachi?"Nechápal Minato.
"Nesmíte se vzdát bez boje hokage-sama! Kurama by chtěl ,abyste bojoval! Vím to! Cítím to tady"A Itachi si přiložil ruku na srdce.Hokage se na něj překvapeně podíval a jeho tvář se rozjasnila.
"Máš naprostou pravdu Itachi.Ještě pořád hokage jsem! Nevzdám se bez boje už jen kvůli Kuramově památce!"Zvedl se Minato ze židle.Itachi se pod maskou křivě usmál.Ano...bez boje není vítězství.
"Zařídím Vám veřejné prohlášení.Je to naše poslední šance hokage-sama"Řekl Itachi a postavil se.
"Ano...arigato Itachi.Arigato že za mnou jako jeden z mála stále stojíš"Poděkoval mu Minato a poynul mu rukou.Itachi se vypařil v obláčku páry.
MEZITÍM NĚKDE V LESÍCH
"Jsme tady"Pronesl Kurama ,ikdyž vedle něj nikdo nebyl.
"Ano jsme.Teď jen doufat ,že budou souhlasit"Ozval se mu v hlavě hrubý hlas Kyuubiho.Kurama se ušklíbnul a prošel silnou bariérou skrývající obrovské sídlo.
"Jdeme na to"Zašeptal Kurama a vydal se dál.Nepozorovaně se dostal ,až do zasedací místnosti ,kde byla mezitím porada zbytku Akatsuki.Odkašlal si ,aby na sebe upozornil.Všichni se na něj s trhnutím otočili a vyvalili oči.
"Devítiocasý jinchuuriki!"Vyjekl Pein vyděšeně.
"Klid ,nepřišel jsem nikoho z vás zabít ,ikdyž bych mohl.Chci vám předložit svůj návrh"Řekl Kurama klidně a nechal Kyuubiho chakru lehce poletovat okolím ,což Akatsuki vyděsilo ještě více.
"Dobře poslouchám"Řekl Pein už vyrovnaný hlasem.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama