YAOI A SLASH!! BYLI JSTE VAROVÁNÍ! Pzn. RUBRIKY SE NACHÁZÍ POD REKLAMAMI!

Kapitola 15. Miluji tě!

22. února 2015 v 22:49 | Ady-Chan |  ANBU(dokončeno)

Neviděl nic.Zato slyšel.Zvířecí řev a praskání železa.Mokro...
Donutil se pootevřít oči.Všude kolem byla tma prozážená jen rudým světlem vycházející zepředu.Vzeptřel se na loktech ,ale ihned se svezl zpátky do vody.Byl strašně slabý.
"Konečně se mi to povedlo !Konečně se dostanu na svobodu a už mi v tom nikdo nazabrání!"Slyšel smích hrubého hlasu.Překvapeně vytřeštil oči.No není pravda!Řekněte že to není pravda!
S vypětím všech sil se posadil a zadíval se na klec za kterou zářily dvě rudé oči.Devítiocasý démon narážel do klece a té praskaly mříže.
"T-To nesmíš!Nepustím tě ven!"Zašeptal Kurama vysíleně ,ale zněl vážně a ostře.
"Ty už o tom nerozhoduješ kluku!Má chakra je už skoro kompleně venku a až bude opravdu celá převezmu si tvé tělo a přeměním ho na své!A ty zemřeš!Bez lásky,bez rodiny ,bez přátel!Bez čehokoli na čem ti záleželo!A zničím tu tvou prokletou vesnici!"Zavyl démon rozjařeně a znovu narazil do mříží ,které zasténaly a celé se prohly.
"Ne!Nenechám tě!Stále tě drží pečeť!"Oponoval liščímu démonovi Kurama ,kterému se nějak podařilo vstát.
"Už nademnou nemáš žádnou moc kluku...zato já nad tebou ano...podvol se"Přivřel Kyuubi své krvavě rudé oči.Kuramovi břichem projela bodavá bolest ,nečež jeho tričko zmizelo ,pečeť se vpila sama do sebe a její černý obsah se vylil na vodní hladinu ,kterou též zbarvil do černa.
Kurama zakřičel bolestí a chytil se za hlavu ,která mu třeštila ,jako by měla každou chvíli puknout.Jeho oči začínaly pozvolna rudnout ,než se i panenka protáhla a jeho mysl obsadila cizí.Kurama vstal a vrávoravým krokem ,při kerém se kýval ze strany na stranu se vydal k mřížím.
"Ano...přesně tak kluku.Sejmi tu pečeť a osvoboď mně"Zasmál se Kyuubi ,který si zálibně prohlížel rudovlasého ninju kolébajícího se k pečeti.Měl silnou vůli to se mu muselo nechat ,ale on ji přecijen prolomil.Přišlo to vítezství na které tak dlouho čekal.
"Ano..."Vydechl když se Kurama dotknul svými prsty okraje pečetě.
"...udělej to"
"Kuramooooooo!"Ozval se zničeho nic a Kurama sebou trhnul a své prsty oddálil od pečetě.
"Co to kruci....."Zavřeštěl Kyuubi naštvaně.Byl tak blízko!
Kurama zatřepal hlavou a jeho oči alespoň částečně zmodraly.
"Itachi.."Zašeptal a svezl se na vodní hladinu.
"Prosím pomoz mi"S tímto tichým přáním se jeho oči zavřely a on upadl do temného bezvědomí.

V REALITĚ
Itachi šeptal Kuramovo jméno ,zatím co se stavěl na vratké nohy.Z úst mu stékaly pramínky krve ,jak dostal chakrovým ocasem přímo do žaludku.Zvedl svůj pohled s aktivovaným sharinganem k démonovi.Který už se velice podobal devítiocasé lišce.Najednou se to však stalo.Démon se zmenšil a asi dva ocasy mu zmizely.Pak se ozval Itachimu v hlavě chraplavý hlas.Vytřeštil oči.Kuramo....
Na nic nedbal a rozběhl se přímo k démonovi ,kterého povalil svým tělem na zem a pevně ho objal.Nevnímal vyděšené pohledy ostatních ninjů, jen zavřel oči a pomyslel na jedinou věc.
"Kuramo...miluji tě"Mítinu prozářilo prudké světlo ,které bylo doprovázeno staršlivým zvířecím řevem.Když vše utichlo a záře zmizela ,po Akatsuki jakoby se slehla zem.Minato se pomalu postavil a chytnul se za zřejmě naněkolikrát zlomenou ruku.Belhavým krokem se vydal do míst ,kde předtím stál devítiocasý démon a nyní se tam nacházel velký kouřící kráter.Minato se uvolněně pousmál ,když přes dým uviděl obrysy dvou postav těsně u sebe.Jeho štěstí se však vypařilo jako pára nad hrncem ,když se dým rozplynul.Pod oběma ninji byla obrovská kaluž temně rudé krve.Minato rychle seběhl do kráteru a zatřásl s nimi.Nic.Žádná odezva.Minatovi tváře zkrápěly slzy.
"Prosím neumírejte!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama