YAOI A SLASH!! BYLI JSTE VAROVÁNÍ! Pzn. RUBRIKY SE NACHÁZÍ POD REKLAMAMI!

Kapitola 14. Prasklá pečeť

22. února 2015 v 22:47 | Ady-Chan |  ANBU(dokončeno)

Itachi rychle vystřelil z postele.Posbíal všechny zbraně co stihnul a utíkal k Uzumaki rezidenci.Věděl to!Věděl že ten sen byla vize!Prosím lištičko buď v pořádku!
Už když dobíhal k Uzumaki rezidenci slyšel cinkot a řinčení zbraní.Sprostě zaklel a vběhl do bitevní vřavy ,kde vyhledal hokageho.
"Lorde hokage!Kde je Kurama?!"Vykřikl ,aby ho Minato vůbec slyšel.Čtvrtý hokage odrazil Peinovu tyč a otočil se na něj.
"Je v lese ,ale dávej si pozor Itachi!Nepřibližuj se k němu!"Dál už se Minato nedostal ,jelikož musel odrážet další nepřítelův útok.Itachi utíkal co mu síly stačily.
Uhnul stromu letícímu přímo na něj a skryl se za křovím.Vytřeštil oči.Takže jeho tušení bylo správné....Kurama je opravdu jinchuuriki.Proto po něm Akatsuki šli!
Už to nebyl Kurama jako takový.Obalila ho rudá chakra a narostly mu čtyři ocasy.Až dojde ke všem devíti ,devítiocasý se uvolní z pečeti a zničí listovou vesnici...to nesměl dopustit.Vylezl zpoza keře.Démon se na něj otočil a hrozivě zavrčel.Itachi své kroky volil opatrně.Chtěl ho zastavil ,ale nechtěl ho zranit.Né...jeho ne.Nikdy!
"Kuramo to jsem já..Itachi.Vzpomínáš si na mně?"Zkoušel na něj mluvit.K jeho údivu se démon vyšvihnul na zadní a pomalu k němu kráčel.Itachi ho napodobil.Asi byl příliž zaslepený tím ,že se mu to povedlo, protože byl ochráněn před chakrovým ocasem.Yondaime hokage ho držel za paži a svým kunaiem blokoval ocas z chakry.
"Co blbneš Itachi?"Zavrčel na něj Minato a ocas od sebe odrazil.Démon znovu padnul na všechny čtyři a začal se mu tvořit i pátý ocas, což bylo velice znepokojující.Na mýtince se objevili všichni z Akatsuki i z Uzumaki klanu.
"Kushino!Vem děcka a postavte kolem Konohy bariéru!Pokusím se tu chakru zapečetit!"Zakřičel na Kushinu Minato.
"Jsi blázen Minato?I se mnou by nám to dalo mnoho práce!Sám to nedokážeš!"Vykřikla Kushina a po tvářích jí steklo pár slz.
"Nebudu na to sám!"Oponoval jí Minato a přitom se podíval důvěrným pohledem na Itachiho.Ten skopil pohled a kývnul.Kushina tedy vzala Naruko a Naruto a vydali se honem k vesnici.
Minato pozoroval Akatsuki ,kteří se bezůspěšně snažili devítiocasého dostat.Bohužel už utržili mnohá a někdy smrtelná zranění ,takže jeden po druhém odpadávali až nakonec při vědomí zůstal jen sám Pein s Hidanem,Konan a Kakuzem.Ti se raději stáhli ,ale už toho bylo příliž ,takže démonovi narostl další ,již šestý ocas a jeho tělo obrostla jakási liščí "kostra".Démonovi šel od huby rudý kouř a jeho oči byli přivřené.Jakoby hodnotil své protivníky.
"Itachi nenech aby tě zasáhnul.Ta chakra je velice mocná ,byl bys po chvíli mrtvý.Musíš ho udržet vklidu ,abych mohl umístit pečeť na jeho břicho"Řekl Minato,Itachi kývnul.To nebude zas takový problém.Zhluboka se nadechnul a narovnal se.Kolem něj se začala tvarovat temně rudá chakra do kostry ,kterou nakonec obalily ještě další dvě vrstvy a byl z toho slavný bůh hromu klanu Uchiha.
Itachi vyběhl k démonovi ,který se ho sice pokoušel zastavit ,ale bůh hromu mu bránil, takže ho nakonec Itachiho bůh hromu sevřel tak ,aby se nemohl ani hnout.Minato ukončil skládání pečetí a rozběhl se.Chystal se zasadit pečeť na synovo břicho ,když tu se ozval hrůzostrašný smích a on i Itachi byli odmrštěni dalšími dvěma ocasy.Démon se pomalu ,ale jistě měnil do devítiocasé lišky.
"Ale ne!Jestli pečeť povolí úpně devítiocasý se osvobodí a Kurama zemře!"Pomyslel se s hrůzou Minato.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama