YAOI A SLASH!! BYLI JSTE VAROVÁNÍ! Pzn. RUBRIKY SE NACHÁZÍ POD REKLAMAMI!

Kapitola 13. Akatsuki

22. února 2015 v 22:46 | Ady-Chan |  ANBU(dokončeno)Itachi se neklidně převaloval v posteli.Čelo měl orosené potem.
Najednou prudce vyletěl do sedu, oči vytřeštěné ,bílý jako křída.
"Sakra!"Zaklel a otřel si zpocené čelo.Nebyl příliž pověrčivý ,ale na vize věřil ,proto ho ten sen tak moc vyděsil.Viděl lidi v černých pláštích s rudými mraky.Znal je.Byla to docela známá,zločinecká organizace jménem Akatsuki.Kdysi mu nabídli ,aby se k nim přidal.Odmítnul.
Shodil nohy z postele a šel se napít.Napustil si skleničku a opřel se o zeď.Ještě stále se třásl.Upil a zavřel oči.To co ho na tom snu vyděsilo nebyli přímo Akatsuki ,ale....
Slyšel křik.Bolestný křik.Křik jeho lásky.Bylo to tak skutečné....
Položil skleničku zpět na její místo a šel před jejich dům.Své rozpuštěné havraní vlasy si nechal čechrat větrem.Měl zavřené oči.Potřeboval si vyčistit hlavu.Nakonec se vrátil do pokoje ,ale stejně nemohl usnout.Ten sen mu přišel tak skutečný ,až ho to děsilo a on nechtěl ponechat nic v náhodě.Proto se rozhodl ,že si zítra MUSÍ zajít za hokagem.S tímto zavřel oči a nechal se znovu ukolébat ,tentokrát bezesným spánkem.
MEZITÍM V UZUMAKI REZIDENCI
Kurama bolestivě zasténal a převrátil se na bok.Kushina si nešťastně povzdechla a mokrým ,studený hadříkem mu otřela horké a spocené čelo.Najednou se otevřel posuvné dveře a v nich stál Minato.
"Jak mu je?"Vypustil ze svých bledých rtů otázku.Trápilo to všechny a nejvíc jeho.On přeci zapečetil to monstrum do svého prvorozeného syna!
"Nic moc"Povzdechla si Kushina.
"Ale dobrou zprávou je, že pečeť už povoluje, takže už to nebude trvat moc dlouho"Usmála se vyčerpaně .Minato ji objal a nos zabořil do jejích douhých rudých vlasů.Kushina se ke svému manželovi natiskla a zavřela oči.
Nic nenasvědčovalo tomu ,že se k nim blíží smrtelné nebezpečí.
Minato postřehl ,že mu jeho žena usnula v náručí a tak ji odnesl do jejich ložnice.Najednou si všimnul stínu ,který se mihnul za oknem.Raději se to rozhodl zajít prověřit.Oblékl si svůj plášť a raději si vzal i své kunaie a vyšel před uzumaki rezidenci, před kterou stálo několik postav v rudočerných pláštích.
"Kdo jste a co chcete?"Zavrčel Minato a pevněji sevřel své označené kunaie.
"Kdo jsme ti může být jedno....přišli jsme si pro devítocasého jinchuurikiho"Odpověděl mu ten ,který stál v čele.
"C-Cože?"Nechtěl věřit vlastním uším.
"Slyšel jsi dobře...vydej nám ho dobrovolně a nikomu se nic nestane!"Dodal Deidara s úšklebkem.
"Na mého syna ani nesáhnete je vám to jasné?!"Vyjel po nich Minato okamžitě.
"Jak chceš...Hidane je tvůj"Řekl Pein a jashinista se s výskotem rozvěhl proti svému cíli.Minato zablokoval Hidanovu kosu jedním ze svých kunaiů a zaútočil nazpět.V bojové vřavě si ani nevšimnul ,že se jeden z nepřátelů vpil do země a zmizel mu z dohledu.
Zetsu se zhmotnil v jednom z pokojů nad rudovlasým chlapcem.
"Tak tady jsi"Zasmál se a hodil si ho přes rameno.Nepočítal však s tím ,že se mladíček vymrští jako střela a zasáhne ho přímo do břicha rasenganem.Zetsu vyletěl stěnou ven a nedopatřením srazil Deidaru ,který se právě chystal po Minatovi hodit své vybuchující umění..
Pein byl překvapen ,když se rudovlasý mladík v obláčku kouře změnil o trochu menších blonďatého ,který se div neskácel smíchy k zemi.Minato uskočil k němu a Hidan zase na svou stranu.Vedle Minata a Naruta se objevila ještě Kushina s Naruko.
"Hmmm...tak celá rodinka pohromadě eh"Ušklíbl se Pein a pokynul rukou.Začal boj o devítiocasého jinchuurikiho.
Nikdo však nevěděl ,že Pein nepřišel sám.Vzal si totiž jedno ze svých těl ,kterému přikázal ,aby zatím co oni zabaví nepřítele našel a unesl jinchuurikiho.Druhý z Peinů tak i učinil a přehodil si nemohoucího Kuramu přes rameno.I s ním se pak přemístil nedaleko za vesnici ,přčemž použil své kuchiyose no jutsu pro vyvolání okřídlené bestie.
Avšak sílu devítiocasé lišky hodně podcenil ,proto se lesem brzy ozval křik umírajícího člověka ,který se donesl nejen k uším bojujících ninjů ,ale i k Itachiho.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama