YAOI A SLASH!! BYLI JSTE VAROVÁNÍ! Pzn. RUBRIKY SE NACHÁZÍ POD REKLAMAMI!

Kapitola 12. Příchod zla

22. února 2015 v 22:44 | Ady-Chan |  ANBU(dokončeno)

Itachi rychle běžel ke kanceláři hokage.Byli to už dva dny ,co odmítal vylézt z pokoje ,dokud neuslyší jak je Kuramovi a teď si ho Hokage zavolal..
Málem přerazil pár ninjů ,kteří zrovna vyšli z jeho kanceláře.Prudce zastavil přede dveřmi.Prudce oddechoval a snažil se uklidnit, což se mu nakonec alespoň částečne podařilo.Zaklepal a na téměř okamžité vyzvání vešel.
Hokage si ho měřil rentgenovým pohledem.
"Chtěl jste se mnou mluvit hokage-sama?"Zachoval si Itachi profesionální přístup ,ikdyž uvnitř se nepokojně ošíval a vrčel.
"Ano chtěl"Přikývnul hokage a pobídnul ho ,aby si sednul.
"Jde o Kuramu?"Zeptal se Itachi tiše a sklopil pohled.Slyšel hokageho povzdech a následné potvrzení jeho otázky.
"Ano...."
"Jak mu je?"Vypálil ze sebe Itachi otázku.Hokage si vložil hlavu do dlaní a zhluboka vydechnul.
"Jeho stav se nelepší....není to žádná nemoc ,ani nic podobného.Nechtěl jsem ti to říkat ,ale když vidím jak moc ti na něm záleží, tak ti to prozradím...on trpí Itachi.Trpí a já trpím taky protože pro něj nemůžu absolutně nic udělat.Proto tě tady teď prosím, uchovej jako ANBU chladnou hlavu a nevišiluj.Určitě se to po nějaké době spraví ,věř mi.Už můžeš jít.Pokud se jeho stav zlepší budeš 1. kdo to bude vědět ,slibuji"Řekl Minato a pokynul rukou ke dveřím.
Itachi bezeslova vstal a šel.Za dveřmi se však svezl podél stěny na zem a po jeho lících se začaly klouzat slzy.
"Kuramo...prosím neumírej!"Zavzlykal Itachi tiše a vložil si hlavu do dlaní.Po chvíli vstal a šel pryč.Jen se tak procházel po Konoze a na všech místech se viděl s ním.
Cvičiště,Ichiraku,hlavy hokage....
Naonec došel i na místo kde se viděli naposledy.Ve vysoké trávě byla ještě vidět jejich vyležená místa.Itachi si kleknul a dlaní pohladil místo ,kde předtím ležel Kurama.Přitom se m znovu samovolně spustily slzy.
Ležel tam dost dlouho a vzpomínal.Na nikoho jiného než na něj....ANBU liška...nakonec se ukázalo ,že je to Kurama..jeho úhlavní nepřítel a rival...nakonec to dopadlo dobře ,ale za jakou cenu...
Kousl se do rtu a v pěsti sevře trs trávy.Najednou sevšak prudce posadil a začal se rozhlížet.Zdálo se mu to nebo...
Nakonec však jen zakroutil hlavou a promnul si kořen nosu.Beztak se mu to jenom zdálo ,protože má tak moc velký strach o lištičku.Vstal a vydal se domů.
"Seš blbej?!Mohl nás cítit i vidět!Na cos proboha myslel Deidaro!"Zavrčel na svého blonďatého podřízeného zrzek s bezpočtem železných tyčí zaražených v těle.
"Omlouvám se šéfe"Svěsil blonďatý ninja pokorně hlavu.
"Šéfe....to byl ten Uchiha co odmítnul naši organizaci?"Otázal se další muž v černém plášti s rudými mraky ,sedící na stromě.Zrzek kývnul.
"Myslíte že bude překážkou?"Vynořila se ze země dvoubarevná hlava obrostlá listy masožravky.
"Kdyby byl zabijeme ho.Na náš všechny nestačí ani on, ale nezapoměnte na náš hlavní cíl!"Řekl Pein ledově.
"A co je náš hlavní cíl Deidara-sempai?"Ozval se další ,ale protentokrát jemnějíší hlásek.Deidarovi na čele vyskočila žíla a pak se na svého podřízeného rozeřval:
"Kolikrát ti to mám ještě vysvětlovat ty baka?!Náš hlavní cíl je jinchuuriki!"Pein po Deidarovi střeil pohledem a ten stichnul a sklopil oči.
"Přesně tak..Zetsu co jsi zjistil?"Zeptal se Pein rostliného ninji.
"No..moc informací ne,jelikož si je listová hlídá velice dobře"Protáhl Zetsu ,ale pod šéfovým trvdým pohledem se raději dal do řeči.
"Prý je to někdo z klanu Uzumaki.Je to muž a má hodnost jounina" Pein přivřel své fialkové oči.
"Dobrá...zítra poctíme klan Uzumaki menší návštěvou.."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama