YAOI A SLASH!! BYLI JSTE VAROVÁNÍ! Pzn. RUBRIKY SE NACHÁZÍ POD REKLAMAMI!

Kapitola 11.Klid a mír před bouří

22. února 2015 v 22:42 | Ady-Chan |  ANBU(dokončeno)Kurama seděl v Ichiraku rámen a jedl svůj oběd.Doufal ,že už má to nejhorší za sebou.To že se dali s Itachim dohromady už věděl jak celý klan Uzumaki ,tak celý kaln Uchiha a upřímně řečeno ,někteří se netvářili moc nadšeně, ale Itachi mu řekl ,že se to časem srovná ,protože je tady ještě jeho mladší bráška ,který je výhradně heterosexuál a tak bude v klanu pokračovat on.
Sice mu řekl ,aby byl vklidu ,ale on nemohl.Nějak mu připadalo ,že Itachiho zklamal.Prostě měl ten pocit a nemohl se ho zbavit.Na přemýšlení mu ale nezbyl čas ,protože ucítil pevné objetí kolem krku a pevnou hruď na svých zádech.
"Děje se něco lišáčku?"Zeptal se Itachi starostlivě.Za tu chvíli se naučil rozpoznávat Kuramovi pocity i podle maličkostí.A také si nikdy neodpustil častovat ho roztomilými přezdívkami ,ikdyž lištička určitě vedla.
"Ale ne....nic se neděje Itachi"Povzdechnul si Kurama a zalovil v kapse ,aby mohl prodavači zaplatit.Hodil peníze na stůj a vstal.
"Kam půjdeme?"Zeptal se Kurama s falešným úsměvem.
"No...uvažoval jsem o lese...ukážu ti své tajné místečko..pojď"Usmál se Itachi ,chytil ho za ruku a táhnul ho do lesa.
Nakonec zastavili na nádherném,docela prostorném paloučku.Všude byly květiny a motýlci.Kurama se šťastně usmál a podíval se na Itachiho.
"Je tu krásně"Pochválil jeho dnešní výběr.
"Že ano..."Zasnil se Itachi se zavřenýma očima a na tuhle chvíli Kurama čekal.
"Máš ji!"Vyjekl a žďuchnul Itachiho.Dal se na útěk ,pronásledován smějícím se Itachim.Itachi Kuramovi nadběhnul a svou vahou ho zhodil na zem do kytek.
"A mám tě"Usmál se Itachi.
"A co budeš chtít za odměnu?"Zavrněl Kurama a nosem se otřel o ten Itachiho.
"Polibek"Vydechl Itachi potichu.Kurama se usmál a políbil ho.
Tak tam leželi hodně dlouho ,až se začaly na obloz kouzlit první červánky.
"Už bychom měli jít"Řekl Itachi a pohladil Kuramu po vlasech.Ten kývnul a vstal.Najednou se však chytil za břicho a skácel se zpátky s přidušeným výkřikem.
"Kuramo!"Zhrozil se Itachi a rychle se k němu sklonil.
"Itachi...prosímtě vem mě domů...není to nic vážného věř mi..."Dostal ze sebe Kurama s námahou.
Itachi ho poslechnul a objevil se i s ním v rezidenci Uzumaki klanu ,kde se zrovna večeřelo.Minato vyprskl svou porci na stůl a rychle se přihnal k Itachimu a svému synovi.
"Co se stalo?"Zavrčel na Itachiho zle.
"Já nevím...najednou postě odpadl.Ještě stihl říct ,ať ho vezmu sem ,že to není nic vážného..proč mu jen nevěřím?"Povzdechl si Itachi.Minato nakrčil obočí.
"Bež domů Itachi...budu tě informovat o jeho stavu ,ale už běž!"Itachi hokageho raději poslechnul a vypařil se.Doma se zavřel v pokoji a užíral se strachem o svou lištičku.
MEZITÍM V UZUMAKI REZIDENCI
"Co se děje tati?"Zeptala se Naruko se strachem v hlase.Naruto ji držel za ruku ,ale on sám byl také vyklepaný.
"Běžte do postele...tohle nebude pěkné"Dodal Minato tiše.Sourozenci ho raději polechli.
"Minato?"Šeptla Kushina a též se sklonila ke svému synovi.Minato kývnul hlavou.
"Je to tady..pečeť povolila....ale né úplně.Musíme počkat až se uvolní víc ,aby jsme si mohli obnovit...ale...jeho stav se do té doby nezlepší, možná zhorší"Polknul Minato a smutně se podíval na Kushinu.Ta si přikryla jednou rukou pusu a rozplakala se.Druhou rukou hladila svého prvorozeného syna po spoceném čele.
"Zatracený Kyuubi"Zavrčel naštvaně Minato a bouchnul pěstí do podlahy.Kushina mu dala ruku na rameno a uslzeně se usmála.
"To už je úděl klanu Uzumaki a jinchuurikiho...souhlasil s tím.Nedávej si to za vinu Minato...protože je to moje vina...pojď na té podlaze se mu asi neleží moc dobře"Řekla Kushina.Minato přikývnul a pomohl své ženě s Kuramou do postele.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama