YAOI A SLASH!! BYLI JSTE VAROVÁNÍ! Pzn. RUBRIKY SE NACHÁZÍ POD REKLAMAMI!

Kapitola 1.

22. února 2015 v 21:46 | Ady-Chan |  Ztracen v čase


" Tak to bychom měli…..přespíme tu a zítra ráno se vydáme zpátky do Konohy, co vy na to? "Podrbal se šedovlasý ninja ve svých ,na jednu stranu nakloněných vlasech. Jeho tři žáci stojící před ním si oddychli. Sensei je hnal do květinové vesnice téměř bez přestávek, jakoby zapomněl že oni jsou teprve genniny ,ikdyž už se téměř stali chunniny na zkoušce chunninu, která ale byla přerušena a následována poničením vesnice a smrtí třetího hokage. Pak už se k pokračování zkoušek nikdo neměl.
" Uvidíme se potom…"Usmál se Kakashi pod svou maskou a zmizel v obláčku kouře. Jeho žáci zůstali sami.
" Co budeme dělat? "Zeptala se Sakura natěšeně a přitom se koukala na Sasukeho, který byl samozřejmě k jejím pohledům naprosto chladný.
" Dělejte si co chcete…."Pokrčil Uchiha rameny a taky se vypařil. Na místě tedy zůstala je Sakura a Naruto.
" Co kdybychom někam zašli Sakura-chan? "Usmál se na ni Naruto mile, ale tenhle úsměv mu Sakura oplatila jen pěstí do hlavy.
" S tebou ne ty pako!" Vyjekla a též se vypařila.Naruto si mnouc rostoucí bouli na svém čele povzdechnul.
" Ach jo….Sakura-chan je pořád zakoukaná do Sasukeho a s Kakashim - sensei se nedá mluvit, když si čte pořád tu svou perverzní knížku, tak co mám dělat?" Postěžoval si nahlas, jakokdyby mu mohl někdo poradit. Bohužel se tak nestalo a Naruto sklíčeně vykročil do úzkých uliček květinové vesnice.
Jen tak se procházel a díval se na stánky, když tu přišel ten pocit. Dech se mu v hrdle zastavil, nohy mu zdřevěněly…měl pocit jakoby….někde někdo….ho sledoval…
Poplašeně se rozhlédnul, ale nikoho podezřelého neviděl. Tak jen zakroutil hlavou a vydal se k menšímu hotýlku kde jim sensei pronajal pokoje.
Lehnul si na postel a pozoroval strop. Co to bylo za pocit? Nevěděl. Prostě jen zavřel oči a usnul. Vzbudil se překvapivě další den okolo jedné hodiny ranní. Venku byl ještě tma. Přesto Naruto vstal a šel se porozhlédnout po hotýlku. Jaké bylo překvapení když narazil na Kakashiho-sensei, který vypadal na takovou časnou ranní hodiny celkem čile a znovu si četl Icha-Icha.
" Ale copak Naruto? Co tak brzy vzhůru?" Zvedl Kakashi překvapeně oči od řádků v knize když poznal Narutovu chakru.
" Ale to nic sensei…jsem už prospaný..kdy vyrážíme?" Zeptal se Naruto.
" No…na snídani se ještě zdržíme…vaří tu skvěle" Mlasknul Kakashi a dál si Naruta nevšímal. Ten si povzdechnul a vyšel ven. Začínalo svítat. Zakručelo mu v břiše. Naruto se jen ušklíbnul a zašel zpět do hotýlku. Budou muset nachystat alespoň dvojitou porci ,protože tenhle ninja má hlad jako Kyuubi dattebayo!
Po snídani tedy vyrazili zpět do Konohy. Skákali po větvích stromů a Narutovi připadalo, že je něco špatně. Pořád ten pocit, že musí něco udělat…ale co??
Břichem mu najednou projela bodavá bolest, až bolestně syknul a poroučel se na zem. Alespoň zvládl normálně doskočit. Zbytek týmu se zastavil a následoval ho na zem.
" Děje se něco Naruto?" Optal se nechápavě a trošku starostlivě Kakashi.
" Ne …nic se neděje,jen-" Naruto byl přerušen Uchihou.
" Počkejte….cítíte tu chakru?" Ostatní se také začaly soustředit a opravdu! Ta chakra byla obrovská a mocná…
Naruta znovu přepadl ten pocit….někde blízko…někdo…
Vydal se proto dál po lesní pěšině a zbytek ho nechápavě následoval. Chakra byla stále zřetelnější, ale přesto se jí Naruto neděsil…připadala mu tak známá…
Odhrnul pár větviček keře a pohlédl na postavu opřenou o strom. Byl to muž, tedy alespoň si to Naruto myslel, protože přes záplavu dlouhých blond vlasů té osobě nebylo vidět do tváře.
" Je zraněný.." Pronesla Sakura vyděšeně.
" Ano je….pojďte pomozte mi s ním…" Přikývnul Kakashi a všichni přešli k neznámému blíže. Dýchal mělce a téměř trhaně, jeho tmavé oblečení prosakovalo krví.
" Ale sensei…vůbec ho neznáme…jak můžeme vědět jestli to není náš nepřítel?" Zeptala se nechápavě Sakura. Kakashi se na ni jen podíval s povzdechnul si. Vědět to nemůžou ,ale přesto ten pocit ,že je to tak dobře…že je to jejich přítel…
Kakashi vytáhl z batohu obvazy a nechal Sakuru, aby vyléčila ty nejhorší zranění, pak mu je obvázal a vzal ho do náruče. Pokynul týmu k pokračování cesty, nikdo nic nenamítal a Naruto přemýšlel….ten muž mu přijde známý…kdo je to? Tohle trápilo jeho mysl celou cestu až do večera, kdy se utábořili a dál s věnovali cizincovým zraněním, ale nenapadlo je se mu podívat do tváře, na to byl ještě čas….
První hlídku měl Sasuke, po něm Kakashi a naposled Naruto. Sakura tu noc hlídku neměla, protože byla příliš vyčerpaná léčením ran.
Naruto seděl a koukal do plamenů ohně, ale přecijen mu oči párkrát ujely k neznámému, který teď dýchal mnohem zřetelněji a pravidelně. Naruto zavrtěl hlavou nad svými myšlenkami a vstal. Přišel ke zraněnému a začal blíž zkoumat jeho věci. Našel u něj jen oblečení a pár označených kunaiů…je to ninja? Ptal se Naruto vduchu, ale prozatím si nechtěl odpovídat. Však on mu to poví sám až se probudí…o to se postará….
Další den brzy z rána se vydali dál. Neznámý se zatím neprobouzel, takže mohli jen doufat že se jeho stav do té doby, než dojdou do Konohy nezhorší.
A tak šli několik dní než se před nimi neobjevily brány Konohy, jejich vesnice. Ale ze všeho nejdřív se vydali do nemocnice, aby zde mohli odložit raněného, kterého s sebou nesli. Pak se vydali podat hlášení o misi k páté hokage. Ta byla s průběhem mise spokojena, ale zaujal ji ten mladík, kterého přinesli, tak se nabídla že ho prohlédne osobně a dala týmu 7 volno. Naruto šel do Ichiraku, Sakura zůstala v nemocnici a Sasuke se vypařil bůh-ví kam, Kakashi se usadil na hlavách hokage a dál si četl svou Icha-Icha.
Avšak netrvalo to ani dvě hodiny a oni byli spěšně svoláni do kanceláře hokage. Čekali tam asi další půl hodinu, protože Tsunade někde naháněla Kakashiho, kterého nemohli najít ani ANBU jednotky.
Konečně ho vtáhla do dveří a sama si sedla za stůl. Její výraz byl kamenný a starostlivý, jak tomu nasvědčovala malá vráska a nakrčení nosu. To nevěstilo nic dobrého.
" Děje se něco baa-chan?" Zeptal se nechápavě Naruto. Tsunade to oslovení přešla a povzdechla si.
" Ten váš nalezenec mi dělá starosti…pojďte se mnou…" Vstala ze židle a vydala se pryč. Tým 7 ji následoval. Šli do nemocnice, kde už na ně čekala Shizune.
" Tak?"
" Pořád nic hokage-sama…je to jakoby…jakoby nám bránila nějaká podivná bariéra…." Pokrčila Shizune rameny a hokage nakrčila obočí.
" B-Bariéra? O čem to mluvíte hokage?" Zeptal se nechápavě Kakashi.
" Předvedu" Povzdechla si Tsunade a v jejích rukou zaplála zelená chakra léčení. Sklonila se k mladíkovi, ale v tu chvíli jí chakra z rukou zmizela.
" Vsává chakru do sebe, možná nevědomě ale ano….kdo to je Kakashi?"
" To nemáme ponětí hokage-sama…našli jsme ho v lese už takhle zřízeného navíc měl jsem takový pocit ,že…"
" H-Hokage-sama!" Vyjekla Shizune poplašeně a Tsunade se rychle otočila a vyvalila oči. Z jeho zranění vycházel mírný opar a přímo před jejich očima se rány hojily.
" Je to ninja?" Vypadlo z Tsunade tiše.
" To není jisté ale našli jsme u něho tohle.." Podal jí Kakashi označené kunaie.
" Není to-" Vyvalila Tsunade oči nad tím zjištěním a podívala se na Kakashiho, který přikývnul.
" Až se probudí chci vědět co je zač! Prozatím ho dejte hlídat! Přijdu ho potom zkontrolovat..a s tebou mám ještě řeč Kakashi…zbytek máte volno!" Rozpustila je Tsunade přísně a zbytek týmu sedm kromě Kakashiho ji poslechl.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama