YAOI A SLASH!! BYLI JSTE VAROVÁNÍ! Pzn. RUBRIKY SE NACHÁZÍ POD REKLAMAMI!

Kap. 9.

23. února 2015 v 19:02 | Ady-Chan |  Shaman King
BLACK ROSE KAP.9


Shira se Zekem se jen tak procházeli městem.Oba dva ponořeni hluboko ve svých myšlenkách.Zeke stále přemýšlel nad včerejškem, stejně tak jako Shira.Oba ze zamyšlení probudili hlasité výkřiky.Podívali se po sobě a vydali se za tím zvukem.Došli ke konci cesty ,za kterou se rozprostírala zelená plocha posetá mnoha už stoletými stromy.Všude kolem stáli lidé ,kteří nesli několik obřích tabulí s nápisy jako: "Stoletý park je náš a my ho nedáme!"
Zeke se nechápavě podíval na Shiru ,protože nechápal co se tu děje.
"Vídíš to Zeku?To jsou protestanté, chtějí zachránit tenhle park!Měli bychom se přidat!"Drcla do něj Shira znenadání.Zeke jen povytáhl obočí a nakonec jen pokrčil rameny.Shira ho tedy táhla do čela průvodu ,kde za zábranami stálo pár mužů v drahých oblecích ,které chránili bodygardové.Lidé po nich křičeli a házeli různé věci ,ale vypadalo to že si z toho nic moc nedělají.
Shira se zastavila a pak se otočila na Zeka.
"Teď toho myslím moc nezmůžeme, přijdeme sem v noci a trochu jim zhatíme plány"Mrkla na něj a Zeke s úsměvem přikývnul.Rád ničil trapitele přírody.
Po několika dlouhých hodinách ,kdy se lidé svými protesty snažili řezbu stromů zastavit ,je nakonec bodygardové rozehnali.
"Pojď za mnou Zeku..chtěla bych se na něco zeptat"Řekla Shira a šla směrem k jedné už postarší ženě.Zeke ji bezeslova následoval.
"Dobrý den ,paní..mohu se zeptat co pro Vás ten park znamená ,když se ho snažíte tak moc chránit?"Babička se na ni otočila a usmála se.
"To víš děvenko..všichni tenhle park milujeme ,je to jediný zdroj přírody v našem lese a teď nám ho ti chuligáni chtějí zničit...a také se k němu váže jeden legendární bůh, který chránil naše město po dlouhé roky ,ale teď..."Babička se odmlčela a povzdechla si.Shira pokývala hlavou a dala babičce ruku na rameno.
"Nebojte se, však my s tím něco uděláme"A přes rameno mrkla na Zeka.Ten se usmál a pokýval hlavou.
"Jsi moc hodná ,ale..."Chtěla jí babička oponovat ,ale Shira ji přerušila.
"Nebojte babičko...sbohem!"A i se Zekem odcházeli pryč.
KRÁTCE PO STMÍVÁNÍ
Shira se Zekem se vkradli do parku, kde už stáli stroje připraveny zítra srovnat park se zemí.
"Jdeme na to?"Zeptala se Shira s úšklebkem ,který jí Zeke vrátil.Oba přivolali své duchy strážné a začali s přestavbou.Nasmáli se u toho hodně a když byli se svým dílem spokojeni ,rozhodli se zajít do zdejšího nočního klubu ,to oslavit.
Nakonec se to ukázalo ,jako dobrá volba ,protože Zeke se stal nočním bohem parketu.
Jeho sólo skončilo a celý klub mu tleskal.Zeke se udýchaně uklonil a šel k baru ,odkud se na něj usmívala Shira.
"Páni Zeku....nevěděla jsem ,že jsi až takový lhář"Drcla do něj.Zeke se rozesmál.
"No možná jsem se trochu podcenil...už vypadáš unaveně...pojď už půjdeme"Vzal ji za ruku a vyvedl ji z klubu ven.Cestou procházeli kolem obchodů.Shira se zastavila u květinářství a zvědavě nakoukla přes sklo.Hao se též zastavil a díval se na ni.Najednou Shira posmutněla.Vzpoměla si totiž na svou mámu.Jedinou rodinu ,která jí zbyla.Hao si toho pochopitelně všimnul a přišel k ní.
"Děje se něco?"Zeptal se tiše.Shira jen zavrtěla hlavou a prudkým mrkáním se pokusila zahnat slzy, což se jí povedlo.Otočila se na Zeka.
"Už můžeme jít"Usmála se falešně a vykročila ,na což Zeke reagoval tak ,že ji chytil za ruku a přivinul ji k sobě.
"Vyslechnul jsem si tvůj příběh ,tak mi prosím nelži.Podívej se mi do očí a znovu mi řekni ,že se nic neděje"Shira se mu opravdu podívala do očí s tím ,že mu to dotvrdí, ale jakmile to udělala ,nemohla.Jeho oči byly plné skryté něhy.Ani jeden nic neříkal ,jen se navzájem utápěli ve svých očích.A pak to přišlo.Polibek jemný a lehký jako motýlí křídla.Celé květinářství jakoby v tu ránu ožilo.Všechny květiny rozevřely své květy a otočili se na Shiru se Zekem ,jako na slunce.A oni opravdu zářili.Jen matně ,ale přesto....takhle se ve světě šamanů projevují šamani ,kteří jsou si souzeni....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama