YAOI A SLASH!! BYLI JSTE VAROVÁNÍ! Pzn. RUBRIKY SE NACHÁZÍ POD REKLAMAMI!

Kap. 8.

23. února 2015 v 19:01 | Ady-Chan |  Shaman King


K ránu dorazili do města a jak Zeke slíbil ,tak udělal.Nechal Shiru poletovat po obchodech a sám si sedl na patník kašny a čekal.Čekání si krátil pozorováním lidí.Toho bezcitného plemene...
Zamračil se.Zničit je.Ano zničit je všechny.
"Jsem zpáátky!"Ozvalo se najednou a před ním se zjevila Shira.Zeke se zatvářil nejdřív zděšeně ,kde se tam vzala ,ale pak znovu na své tváři vykouzlil úsměv.
"A co jsi koupila?"Zeptal se mile.Shira se zakřenila a zakroutila hlavou.
"Nejdřív počkej a zavři oči"Řekla s potlačovaným smíchem.Zeke nechápavě zamrkal ,ale nakonec udělal co po něm Shira chtěla.Ucítil jen jak u Shira nadzvedává vlasy a něco mu věší kolem krku.
"Tak můžeš"Otevřel oči a prohlédl si nádherný přívěšek s černou růží ,který mu visel kolem krku.

"Páni...je krásný"Usmál se a podíval se na Shiru ,která se lehce začervenala.
"To je poděkování"Objasnila.
"Za co?"Pozvedl Zeke obočí.
"Za záchranu a ochranu"Usmála se Shira.
"Víš co?Počkej tady"Řekl Zeke a v tu chvíli byl pryč.Shira si sedla na místo ,kde předtím seděl Zeke a též pozorovala dění kolem.Ani se nenadála a Zeke se objevil před ní.
"Když ty mi dáváš dárek za něco tak nicotného ,měl bych ti to oplatit"Usmál se na ni Zeke a podal jí krabičku.Shira se na něj šokovaně podívala.On jí to oplatil jen úsměvem a pokynutím hlavy.Shira otevřela krabičku a z ní na ni vykoukli dvě naušnice podobné jako měl Hao.Shira překvapeně otevřela pusu.Nikdy mu přeci neřekla ,že se jí jeho naušnice líbí ,tak jak-
"Viděl jsem ,že pokukuješ po těch mých tak jsem ti koupil podobné, líbí?"Usmál se Zeke.Shira zrudla a rychle pokývala hlavou.
"A zase mám u tebe dluh!Víš co ?Pojď se mnou.Půjdeme spolu"Než stačil Zeke cokoliv namítnout, Shira ho chytila za ruku a táhla do obchodu.
Nákupy skončily ,asi někdy kolem odpoledne a oba byli vybaveni novým oblečením a všelijakými dalšími věcmi.Tak šli ulicemi města a ani jeden nic neříkal.Najednou však Shira prudce zastavila a chytila ho za ruku.
"Hao podívej!Mají tu přírodní park!Pojďme se tam podívat!"Žadonila Shira.Zeke si povzdechnul a kývnul.To už ho Shira táhla k velké černé bráně.
"Moc od toho neočekávám ,přecijen je to park vytvořený lidmi"Odfrkl si Zeke tiše s opovržením v hlase.Shira se na něj lehce zamračila ,ale hned na to se usmála.
"Nebuď takový pesimista dopředu.Hodnoť až uvidíš a pojď už ty šneku!"A Shira začala utíkat.Zeke za ní nejprve zaraženě koukal ,ale pak pokrčil rameny a vyběhl za ní.
Začala honička po celém parku, přičemž se dostali až někam daleko od lidských cest.Zeke doběhl Shiru u jednoho jezírka kde se zastavila a koukala se do vody.Zeke se začal soustředit na okolí a byl překvapen.
Cítil zde tolik pozitivní přírodní energie...to snad ani není možné!Je tohle opravdu park vytvořený lidmi?!
Hao se rozhlédl.Kolem nich postávala ,nebo polehávala různá lesní zvířata.Nebála se jich, ale i přesto šlo poznat ,že jsou divoká a že do jejich života člověk skoro vůbec nezasahuje.
Zeka ze zamyšlení probrala až sprška ledové vody, kterou na něj ze srandy stříkla Shira ,čímž si ale podepsala ortel smrti ve vodní válce ,jelikož Zeke přivolal ducha ohně ,který svou podstatu změnil z ohně na vodu.Akariku se též zjevil ve své vodní podobě ,jako delfín ,aby měla Shira alespoň trochu šanci.
Smáli se a po chvíli kolem nich začala zcela nerušeně pobíhat lesní zvířata ,která se chtěla též zůčastnit zábavy.Ani si neuvědomili ,jak ten čas letí a najednou tu bylo stmívání.
Shira se Zekem leželi na břehu a nechali se sušit posledními paprsky slunce.Shira poohledem často prodlévala na uvolněném Zekovi ,který se tvářil tak mírumilovně jako již dlouho ne.A pak jí to napadlo....možná že právě takhle by mohla Zekovi dokázat ,že většině lidem na přírodě opravdu záleží...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama