YAOI A SLASH!! BYLI JSTE VAROVÁNÍ! Pzn. RUBRIKY SE NACHÁZÍ POD REKLAMAMI!

Kap. 7.

23. února 2015 v 19:00 | Ady-Chan |  Shaman King

BLACK ROSE 7
Shira seděla na skalním výběžku a pozorovala plameny.U nohou jí ležel Akariku ve své panteří formě a spal.Shiře se též klížily oči ,ale její myšlenky jí nedovolovaly usnout.
Byli na cestě již tři dny a už potkali několik bývalých zekeho přívrženců.Většina z nich se k němu ze strachu přidala a ti kteří v sobě našli odvahu říci ne....pokoj jejich popelu.
Shira se Zekeho místy bála ,ale když s ní byl osamotě...to bylo něco jiného.Smál se tím svým nevinný smíchem.Ten kdo by ho viděl poprvé by si jistě nemyslel, že je to masový vrah.
I ona když ho viděla poprvé...byla úplně unešená jeho smíchem a usměvavou tváří.To ji donutilo myslet si ,že ho dokáže změnit, ale teď už si tím nebyla tak jistá.Bála se jeho moci.
Povzdechla si a vstala ze země.Akariku se vzbudil a nechápavě se po Shiře podíval.Když se ujistil ,že to není nic důležitého ,položil si hlavu na přední packy a znovu usnul.Shira se protáhla a zamířila o kus dál ,do míst kde přespával Zeke.Nepřekvapilo ji, když ho uviděla jak sedí na skalním výběžku a kouká do tmavých dálek.
Shira opatrně přišla blíž a přísahala by, že má Zeke oči i vzadu ,protože se na ni otočil ,ikdyž nevydala jediný zvuk.
"Nemůžeš spát?"Pozvedl Zeke obočí.Shira kývla.Zeke se usmál a pohodil hlavou.Shira znovu kývla a přisedla si k němu.Zadívali se na hvězdy ,avšak Shira se po chvíli podívala i na dlouhovlasého šamana.
Z jeho tváře se nedalo nic vyčíst.Usmíval se jako vždy a svůj pohled upíral někam tam za obzor.
Najednou fouknul vítr ,až se Shira zatřásla.Ani né pět sekund na to se nechtěně tiskla k Zekovi a jeho plášť měla přehozený přes ramena.Začervenala se.
"T-To nebylo nutné Zeku"Zašeptala.Hao se usmál a podíval se na ni.
"Nechci abys mi tu umrzla"Odvětil a svou ruku jí položil kolem ramen.Shira se zadívala do země.Styděla se ve stínu tak mocného šamana.
"Copak?"Zasmál se Zeke mile.
"Ale nic"Odsekla Shira.Zeke přivřel oči a znovu se podíval na obzor ,který se už zalil krvavou červení.
Shira se též zadívala na východ slunce a spolu s novými slunečními paprsky ji zalila i nová naděje a s ní i nápad.
"Hao ,tak mně napadlo..."Začala Shira a Hao se na ní podíval.Pozvedl obočí.Chtěl vědět co má na srdci.
"Máme obrovský náskok v porovnání s Yohem a ostatními no....z toho požáru jsem si moc věcí nezachránila....jestli bych tě mohla poprosit ,abychom se alespoň den zdrželi v příštím městě ,abych si mohla pár věcí nakoupit a navíc oba potřebujeme odpočinek"Podívala se na něj s lesklýma očima.
Hao se rozesmál a kývnul.
"Co je tu k smíchu?"Nechápala Shira.
"Umíš úžasný psí oči!"Objasnil Zeke se smíchem.Shira se neudržela a taky se rozesmála.Bylo jí dobře.Teď a v tuhle chvíli.....už neztratí naději...dokáže to a zítřek bude den s velkým D.
Zítra se uvidí ,zda se Zeke dokáže s její pomocí změnit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama