YAOI A SLASH!! BYLI JSTE VAROVÁNÍ! Pzn. RUBRIKY SE NACHÁZÍ POD REKLAMAMI!

Kap. 5.

23. února 2015 v 18:57 | Ady-Chan |  Shaman King


Hvězda osudu zavelela a šamani se rozhodli znovu jít do Doubie villige , kde byl naposledy turnaj přerušen.Už žádná vyřazovací kola..pokračuje se tam kde se skončilo,ale cesta bude stejně zrádná jako minule.
Shira byla celý den u Anny doma a pomáhala jim s věcmi,protože jich sama moc neměla a nebude jí to trvat tak dlouho jako jim.Trvalo jim to snad celý den,protože se domů rozhodla jít až když bylo vše hotovo a to bylo až k večeru.
Byla celá natěšená..kdo by také nebyl že?Více než 4 roky se nic nedělo a najednou to tady bylo....král duchů se zotavil a turnaj by prohlášen za obnovený.Cesta byla stejná,ale něco bylo zle.Shira měla velice zlé tušení,proto se domů raději rozběhla.Avšak čekala ji hrůzostrašná podívaná....jakoby se opakovala scéna před více než 7 lety...celý dům byl v plamenech.
Shira jen ohromeně stála,neschopna pohybu.Jen zírala do sílících plamenů ohně.Pak se ale vzpamatovala...její věci!!
Přivolala Akarikua a požádala ho o vodní sílu ochrany.Akariku jí ve spěchu vyhověl a z jelena se změnil do podoby bílého delfína.
Shira se rozběhla do hořících stěn.Rychle pobrala těch pár věcí a utekla z domu,kde se svalila unaveně do trávy.Kouzlo ochrany již vyprchávalo,avšak najednou jakoby do Shiry udeřil blesk...ta růže!!Parapet!S hrůzou se vyšvihla do sedu a pak vyskočila na nohy.Okno bylo zavřené a za ním byly znát obrysy ohlé růže.To ne!Vykřikla Shira vduchu a znovu vpadla do domu.Jen tak tak stačila uskočit před padajícím trámem.Pak se natáhla pro růži.Vzala ji ,ale málem se opálila,květináček byl skoro roztavený.Ale notak!
Přemohla se a vyběhla i s růží ven z domu právě včas.Celý se totiž sesunul k zemi.Shira se rozkašlala a její víčka propustila slzy bolesti.Nemohla se ani pořádně nadechnout!Schoulila se do klubíčka a snažila se popadnout dech.To se jí ale nedařilo a po pár minutách nedostatku kyslíku stratila vědomí.Akariku se zhrozil a zformoval se do své normální panteří formy,kde mohl ovládat všechny živly ,ale také léčit.
Chtěl se proměnit i na svou lidskou podobu,ale to by ho nesměla překvapit postava,která se vynořila z růže.Akariku se nakrčil do bojové pozice a hrozivě zavrčel.
Postava se na něj podívala a usmála se.
"Nechci ji zabít...je ošklivě popálená a oheň není tvou silnou stránkou duchu přírody...proto mně prosím nech jí oplatit laskavost"Akariku si příchozího změřil zkoumavým pohledem,ale nakonec mu to odsouhlasil.Avšak nespouštěl z něj oči.
Osoba se sehla pro Shiru a pohledem zhodnotila její vážné popáleniny.
"Duchu ohně..."Stačilo jen tohle dvousloví,aby se u něj objevil jeho ochranný duch.Akariku něco zle zavrčel ,ale nic neudělal.Neznámý natáhl nad Shiru ruce a začal něco mumlat..popáleniny se samy od sebe začaly samy zacelovat,až po nich nezbylo ani památky.
"Tenhle dům nevzplál náhodou a ty to víš duchu přírody....ten žhář si myslel že je uvnitř...nevzdá se jen tak jejího života,zde zůstat nemůžeme..prosím důvěřuj mi a pojď se mnou"Řekl neznámý.Akariku chvíli přemýšlel ,ale nakonec svolil a kývl na souhlas.Neznámý se usmál,zvedl Shiru do náruče a nechal svého ducha ohně aby jí vzal všechny věci co stihla zachránit.Sám si s ní a Akarikuem vylezl na jeho hřbet.Ochranný duch se vznesl do vzduchu a započal svůj let neznámo kam.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama