YAOI A SLASH!! BYLI JSTE VAROVÁNÍ! Pzn. RUBRIKY SE NACHÁZÍ POD REKLAMAMI!

Kap. 3.

23. února 2015 v 18:54 | Ady-Chan |  Shaman King

Black rose - kapitola 3.
Když se Shira probudila,vůbec se necítila odpočatá,spíše naopak.Byla unavená snad ještě více než když šla včera spát.Vyhrabala se na nohy a zalila růži.Pak se podívala na hodiny a zničeně se pousmála.
"Asi bych se mohla jít podívat za mámou"Řekla a vydala se z domu pryč.Šla městem a chtělo se jí zvracet.Tolik aut a tolik smradlavých výparů...už Zekovi částečně rozuměla proč chtěl lidstvo vyhladit,ale ona stále stála pevně za svým.Lidé přírodu neničí,tedy...alespoň né všichni.
Přešla ulici a vtrhla do malého skromně zařízeného květinářství,kde pracovala její máma.
"Ahoj mami!"Pozdravila ji s úsměvem a krátkovlasá, světlovlasá žena se na ni otočila.
"Ahoj Shiro!Jdeš jako na zavolanou!Potřebuju zalít kytky,ale zákazníci mě od pultu nepustí...byla bys tak hodná?"Shira radostně kývla.Milovala celou přírodu.Byla obrovsky šťastná když pro matičku Zemi mohla něco udělat,ať už to bylo vyvolávat deště ,nebo jen zalévat kytky.Poslušně zalila celou prodejnu a pak se znovu vrátila k matce.
"Hotovo!"Prohlásila s úsměvem a pohladila jednu povadlejší kytku po květu.Ta se okamžitě vzpamatovala a oevřela dokořán svůj žlutý květ.Žena se jen pousmála a nechápavě zavrtěla hlavou.Ona sama šamankou nebyla,to jen Shiřin otec se kterým se potkala náhodou,když zavítal do jejího květinářství a s prohlášením "krásná květina pro krásnou ženu"jí daroval překrásnou rudou růži.V ten den spolu začali chodit.To že je Akira šaman se Sayuri dozvěděla až když s ním po šesti měsících po jejich prvním setkání čekala Shiru.
Vždy obdivovala jeho schopnost rozumět přírodě a teď ji po něm zdědila i Shira.
"Tak co mami?Jak se máš?"Zeptala se Shira a znovu se usmála.
"Jde to.Lidé se o kytky začínají zajímat"Zasmála se Sayuri a Shiru píchlo u srdce.Kdyby tohle tak mohl slyšet Zeke....vduchu se okřikla.Proč pořád myslí na už dávno mrtvou osobu?!!
"To je dobře"Zamumlala Shira a odebrala se ke dveřím.Matku ještě pozdravila a odešla.Šla na památnou horu a tam si sedla pod mohutnou třešni u které byl Amadimarův náhrobek.Amadimaru byl strážný duch Yoha a právě s ním tehdy porazil Zeka.Shira si povzdechla a vložila hlavu do dlaní....už zase na něj myslí.
"Hej!Hej Shiro!"Ozvalo se volání a Shira vzhlédla.Běžel k ní Yoh s Amadimarem v patách.Udýchaně u ní zastavili.
"Ahoj Yoh....co se děje?Anna vác zase prohání?"Povytáhla Shira obočí.Yoh utrápeně kývnul a kecnul na zadek stejně jako Amidamaru chvíli po něm.
Shira sen zakroutila hlavou a povzdecha si.Nemohla Annu pochopit,že je tak prohání.Vždyť turnaj šamanů ještě byl ještě v nedohlednu....
"Yoh!!!!!!Amidamaruuu!!!Já vám dám se flákat!Další dva kiláky navíc!"Ozval se řev a Yoh s Amidamarem byli ihned na nohou a pokračovali ve zběsilém běhu,nechtěli totiž aby jim toho Anna napařila ještě víc.Shira taky vstala.Ani si neuvědomila jak tu byla dlouho..vždyť za chvíli bude tma.Měla bych se vrátit domů...pomyslela si ale najednou se ozval její žaludek.Tak jo,zamítá se.Doma je prázdná lednice.Odfrkla si a vydala se do restaurace.Domů se vrátila až když byla tma.Ulehla do postele a s pohledem věnovaným černé růži na jejím parapetu zavřela víčka a usnula.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama