YAOI A SLASH!! BYLI JSTE VAROVÁNÍ! Pzn. RUBRIKY SE NACHÁZÍ POD REKLAMAMI!

Kap. 1.

23. února 2015 v 18:50 | Ady-Chan |  Shaman King

Mladá tmavě hnědovlasá dívka se procházela nedaleko Doubie Villige.Tohle místo měla ráda,uklidňovalo ji být tady ,ikdyž se přímo tady před více než rokem odehrála slavná bitva mezi klanem Asakurů.Bojovali proti sobě dva bratři,dvojčata.Zeke Asakura známý jako Hao a Yoh Asakura.Bylo mnoho verzí jak boj probíhal ale jen jedna pravdivá jak skončil...Yoh porazil svého bratra a ten zmizel neznámo kam,možná že i zemřel,to nikdo neví...
Moc se tom nemluví ale Hao se chtěl stát králem šamanů pro dobrou věc..chtěl ochránit přírodu kterou lidé bezohledně ničí,ale šel špatnou cestou.Vybral si špatný způsob jak si prosadit svou a doplatil na to.
Dívka si povzdechla a podívala se na oblohu.Byla modrá a na ní se prohánělo mnoho bílých beránků.Jaký asi byl?Proč si vybral tak, jak si vybral?Byl tak bezcitný jak se říká?
Dívka zavrtěla hlavou a její ofina jí přepadla do obličeje.Odhrnula si ji z očí.Nad čím to zase přemýšlí?!Je dávno pozdě!
Ale nedalo jí to a znovu se zamyslela jak to mohlo všechno dopadnout kdyby Zeke poznal i světlou stránku lidských bytostí,ano ničí přírodu ale kdyby to tak nemělo být příroda by se začala bránit.Kdyby tu nebyli lidé ,příroda by zdivočela a nic by s ní nezmohli ani mocní šamani jakým Zeke určitě byl.Věděla to,protože byla také šamanem a měla k přírodě blíž než kdokoliv jiný.Jejím strážným duchem byl bůh přírody jménem Akariku.Nezjevoval se jako obyčejný strážný duch ,ale byl stále v jejím nitru připraven jí poskynout sílu všech čtyř živlů.Oheň,voda,země a vítr,ale nad posledním živlem,živlem duchovního světa neměla žádnou kontrolu.
Už se začalo stmívat a tak vstala a vydala se zpět do Doubie Villige,avšak najednou se zastavila a její zrak utkvěl na černé růži,která jen tak vyrůstala ze země.
Byla slabá,její životní energie byla velice nízká.Proto se mladá šamanka rozhodla jí vzít s sebou z Doubie villige pryč.K sobě domů,do světa lidí.
Pomalu ,aby ji nepoškodila ji vytrhla ze země a nesla si ji sebou až domů,kde si zabalila věci a pod rouškou noci se vykradla z Doubie villige.K ránu už byla ve světě lidí kde byl její domov.Vybalila si věci a černou růži zasadila do květináčku a zalila.Růže se začala probouzet k životu.Šamanka se usmála.Dokáže to.Dokáže ji zachránit.
RÁNO
Zazvonil budík a šamanka procitla.Něco zaklela a protáhla se.Měla ztuhlé svaly a celé tělo jí bolelo.To protože usnula na židli když pozorovala svou černou svěřenkyni.Růže se narovnala ale odmítala otevřít svůj květ.To bylo šamance krajně divné,ale nechala to být s tím,že růže zřejmě potřebuje na uzdravení více času.
Ale když se růže odmítala probudit celý týden začala být šamanka zoufalá.Nevěděla proč,ale cítila jakoby byla s růží spjatá už celé věky.Byla skleslá když viděla že je růže stále jakási povadlá ikdyž jí zásobovala vodou.Ani po měsíci se stav nezlepšil a šamanka propadala zoufalství,což už její ochranný duch odmítal snášet a tak se u ní zjevil ve své živé formě.
Ve formě bílého jelena.
Šamanka k němu zvedla zoufalý pohled,kterým ho posila o pomoc.Pokud se umějí zvířecí ochranní duchové mračit ,byl tedy Akariku příkladem,protože jeho pohled byl zamračený.Nejdřív růži očichal ale ihned od ní odskočil a vyděšeně se na svou šamanku podíval.Byla celá bledá.
"Není to jen tak obyčejná kytka Shiro….Měl bych ji zničit,ale tebe ní poutá velice silné pouto proto nemohu.Dej jí trochu svého furioku a uvidíš co se stane.Tvé sny se stanou skutečností" Řekl Akariku a zmizel.Shira se zadívala na růži.Pokud jí to pomůže, je schopná obětovat celé své furioku ,aby jí pomohla.Tím si byla Shira na 100% jistá.Položila ruce na květináč a hlínou začala proudit její furioku až ke kytce.Ta jako zázrakem procitnula a úplně se narovnala.Pak rozevřela svůj černý květ.Shira cítila že její furioku opouští její tělo až nezvykle rychle,jakoby jí něco vsávalo do sebe,ale neřešila to.Tak moc toužila tomu malému kvítku pomoci…
Nejdříve jí začaly ochabovat paže a slabost se rozlévala do celého těla.Vypotřebovala až příliž furioku a začala ztrácet vědomí.Dříve než odpadla však Shira ucítila něčí teplé dlaně na svých a pohlédla do hlubokých černých očí ve kterých se ztratila a pak nic,jen tma….
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama