YAOI A SLASH!! BYLI JSTE VAROVÁNÍ! Pzn. RUBRIKY SE NACHÁZÍ POD REKLAMAMI!

Grell x Sebastian (For: Shi) PNP (YAOI!)

23. února 2015 v 19:33 | Ady-Chan |  Od Ady
For: ShiO_o
By: Me(Ady-chan)

Bylo ráno jako každé jiné a docela vysoký černovlasý muž chystal snídani pro svého lorda.Položil ji na stříbrný podnos a nesl jí až do pokoje lorda z rodu Phantomive.Vešel do pokoje a jak čekal jeho "my lord"ještě tvrdě spal.Až do noci spolu probírali různé věci týkající se jeho panství.Tác položil na stůl a roztáhl závěsy.Nepříjemně ostré ranní světlo bodlo mladého lorda Ciela i přes zavřená víčka do očí a on sám se pokusil zakrýt peřinou,ale tu nikde nenahmátnul,protože mu si jeho sluha Sebastian stáhnul z nohou a úhledně složil v rohu postele.Ciel byl tedy nucen otevřít oči a zamžourat do nového dne.
"Dobré ráno můj lorde"Usmál se Sebastian a nabídl mu podnos.Ciel se protáhnul,zívnul,promnul si oči a podnos si vzal.Když se najedl,nechal svého sluhu aby ho oblékl.Pak si zakryl oko páskou a vydal se dolů.Dneska měl zajet do města a projednat s nějakým mužem obchody,které se mu v poslední době hroutili pod rukama a on nechápal proč.A tak pozdravil své ostatní sluhy a služky a nasednul do kočáru.
Když dojeli do města Sebastian Cielovi pomohl z kočáru a poslušně jako pejsek ho následoval spletitými ulicemi města.Muž to byl bohatý,velký obchodník,který se nedal nikdy ošidit,ale byl to milý muž.Ciel Sebastianovi nakázal,aby šel zatím nakoupit a on to tady zatím vyřídí.Sebastian ho sice poslechl,ale doopravdy by ho z očí nikdy nespustil.On totiž nebyl člověk,ne.On byl démon.
Sebastian šel tedy nakoupit a vedl si skvěle.Když vycházel z obchodu bylo mu jasné že to bylo až moc rychlé a obchodníkovi by to přišlo divné a tak se jen tak s nákupem procházel po náměstí když tu mezi davem zahlédl jakýsi červený odlesk.Sebastiana ihned trklo kdo to je ,ale jaksi nepochopil co tu dělá,proto ho následoval.Dotyčný zaběhl do tmavé uličky a Sebastian šel za ním. Ikdyž to byl démon, nebál se ho.Bylo to jen takové třeštidlo,které rádo provokovalo,nic víc.Položil nákup na jedno z popelnic a zadíval se do slepé uličky , na konci které stál docela dlouhovlasý ,rudovlasý,brýlatý démon jménem Grell a upřeně ho pozoroval.
"Co tu chceš Grelle?"Zeptal se Sebastian a Grell se jenom ušklíbnul a pomalu se k němu rozešel.
"Co tady chci?No Sebbi ,abych řekl pravdu…. Jsem tu kvůli tobě"Zašklebil se Grell až moc úchylně a Sebastian jen protočil očima a zakroutil hlavou.Kolikrát už ne něj tohle Grell zkoušel?!Nemohl prostě pochopit,že o něj nestojí?!Ale rudovlasého démona bylo nemožné odradit.
"Grelle….kolikrát jsme tohleto už probírali?"Nakrčil obočí,ale pobaveně se usmíval.Grell se zarazil.
"No….alespoň projednou bys mohl udělat výjimku"A když byl Sebastian nepozorný,roztrhl mu košili.Sebastian sebou překvapeně trhnul.Odkdy je tak rychlý?!
Ani se nenadál a Grell s ním mrsknul o stěnu a Sebastianovi tak vyrazil dech.Grell nečekal až se démonský sluha vzpamatuje a zasedl ho.Sebastian vytřeštil oči,ale nestihl zabránit polibku,který mu Grell vášnivě věnoval.Sebastian byl tak vyděšený,že se zapomínal bránit.Grell byl totiž takové to třeštidlo,které by nemělo být problémem,ale teď viděl že rudovlasého démona jaksi hluboce podcenil.
Grell mu rukou zajel pod oblečení a nejdřív ho jen jemně a lehce hladil,ale posouval se níž a níž….až se dostal pod sluhovy kalhoty a stiskl jeho penis.Sebastian překvapeně heknul a vytřeštil oči.Grell ho začal dráždit a přitom Sebastiana nenechal ani pořádně nadechnout,protože pořád držel jeho rty v zajetí s těmi svými a odmítal se vzdálit.Sebastian se ho snažil odstrčit. ,ale jakoby z něj Grell polibkem vysál všechnu sílu se bránit.Grell zrychloval tempo své dlaně a Sebastian už nestačil z dechem.Až když Grell ucítil lepkavou tekutinu na své ruce,vzdálil svá ústa od těch jeho a dovolil mu se nadechnout.
Sebastian se hluboce nadechl,div že se nerozkašlal.
"G-Grelle!Nech to-!"Zavrčel Sebastian výhružně,ale Grell ho umlčel a jazykem vplul do jeho úst.Postupně démonského sluhu zbavil kalhot a rukou zabloudil k jeho vstupu.Sebastian překvapeně vzdechnul když v sobě ucítil první grellův prst.A pak další….a nakonec i třetí.Rudovlasý démon ho začal roztahovat a přitom narazil na malý hrbolek v jeho útrobách.Sebastian hlasitě zasténal a křečovitě zavřel oči.Po pár minutách to Grell už nevydržel..tolik po něm toužil.Bylo mu jedno jak to cítí Sebastian.Už se němohl ovládnout.
Rozepl si zips na kalhotách a odhalil tak svou chloubu.Opatrně,ze vší něhou do Sebastiana vstoupil a začal se v něm pohybovat.Sebastian byl překvapený jak moc to prožíval i on sám.Myslel si že to bude nechutné,ale přesvědčil se o opaku.Sám se pánví začal přisouval proti údu rudovlasého démona a nohy mu obtočil kolem trupu.Z obou vycházely dosti hlasité steny , jak se postupně blížili k vrcholu.Jako první se udělal Sebastian a Grell ihned po něm.
Grell z něj vystoupil a lehnul si vedle něj.Vypadalo že i jeho tenhle výstup zmohl víc než čekal.Grell se otočil na Sebastiana,který se díval na něj ale z jeho pohledu se nedalo nic vyčíst.Grell věděl že rozzuřený démoní sluha by mohl znamenat jeho smrt,ale nyní se odmítal hnout.Sebastian však udělal něco neočekávaného.Naklonil se nad ním a políbil ho.Grell vykulil oči.Tak tohle nečekal.Když se Sebastian odtáhnul,vstal,oblékl se,popadnul nákup a odešel.Nechal za sebou zmateného Grella v temné uličce,kde se mu splnil tajný sen.
P.S.To je moje 1.yaoi povídka na tomhle blogu,takže buďte prosím shovívaví a neukamenujte mně XD Za pravopsné chyby a hrubky se omlouvám.Nemám BETA READ.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama