YAOI A SLASH!! BYLI JSTE VAROVÁNÍ! Pzn. RUBRIKY SE NACHÁZÍ POD REKLAMAMI!

Bez srdce (Shizuo x Izaya/Durarara!!)

23. února 2015 v 17:38 | Ady-Chan |  Anime Povídky


"IZAYAAAAA!!!!"Ozval se řev a vzduchem proletěl chladící automat.Ten na koho mířil se však jen usmál a vyhnul se.
"Dneska nejsi ve formě Shizu-chan!"Zasmál se a tím druhého muže,oblečeného v číšnickém obleku dokonale naštval.
"Izayo!Ty mě dokonale vytáčíš!Pojď sem a uvidíme s čím odejdeš dneska!"Zaječel blondýn a vytrhl lampu pouličního osvětlení z betonu.V černovláskově ruce se zaleskl malý nožík.
"Pozor!Už jdu Shizu-chaaan!"Zasmál se a rozběhl se.Shizuo se po něm ohnal lampou ,ale Izaya vyskočil,tak vysoko že ho minul.Izaya pak přistál rovnou na lampě a tím Shizuovi znemožnil další manévr.
"Izayo!!!!"Zavrčel Shizuo a pohnul lampou,takže musel Izaya seskočit a uhnout Shizuovu výpadu.
"Ale notááá Shizu-chan....dneska je s tebou nudááá.....nebo se bojíš že bys mi ublížil?"Zmiňovaný zrudnul zlostí a znovu se po černovlasém ohnal lampou.
Ten ji přeskočil a tím se dostal až těsně k němu.Neváhal a seknul ho svým nožíkem.Pro obrněný tank jménem Shizuo to však nebylo nic.Oproti jiným řezným ranám,které mu Izaya v minulosti udělal tohle bylo naprosto nicotné zranění,spíše škrábanec.
Shizuo Heiwajima.Muž chodící vždy v číšnickém obleku a s modrými skly na nose.Jeho nejlepší kámoš je vždy balíček cigaret,o lidské přátele moc nezakopává.Je až nadlidsky silný a většina lidí se ho proto bojí,protože svou sílu nejvíce ukazuje ve svém koníčku....v bitkách s Izayou Oriharou.Tenhle chlápek je posedlý hrami a strategiemi a nadevšechno miluje lidi ve všech podobách.Vždy má na sobě černé triko,stejnobarevné kalhoty a černou bundičku s bílým kožíškem.Vždy u sebe nosí kapesní nožíky a to nejen kvůli Shizuovi.Má vždy o všem přehled a není snad nic co by nevěděl.Dvě naprosto odlišné povahy a jedna záliba..snažit se toho druhého zabít,ikdyž ten kdo vždy všechno vyprovokuje je Izaya.Shizuovi chybí pevné nervy.
V bitce pokračovali dlouho.Až se začalo stmívat a oni měli zlikvidovanou snad půlku města.Sloupy a lampy vytrhané z betonu....nejvíce přišli k úhoně ale automaty.Právě teď byli v jednom opuštěném skladišti.Ikdyž vypadali že mají energie ještě dost,šlo poznat že už oba končí s dechem.


Izaya měl pořád ve tváři svůj typický úsměv a to už tak naštvaného Shizua neskonale vytáčelo.
"Hele..přestaneš se vůbec někdy tlemit dobrovolně,nebo ti mám tu hubu rozbít?!"Vyjel po něm Shizuo už poněkolikáté za ten den.Izaya svůj úsměv jen prořízl.
"Je to má přirozenost,stejně jako tvoje ničení pouličního osvětlení Shizu-chan"Zašklebil se Izaya sladce.
"Izayaaaaaaaa!!!"Zařval Shizuo a rozběhl se proti němu v pěstním útoku.Izaya byl ale rychlejší a dostal se za něj.Nůž mu přiložil k tepně.
"Zdá se,že jsi prohrál Shizu-chan"Zasmál se.Ale Shizuo se nevzdával.Chytil překvapeného Oriharu za bundu a švihl s ním o zem.Aby mu nemohl utéct , chytil ho za nohy.
"O-Oi Shizu-chan..co to děláš?"Zavrčel Izaya překvapeně.
"Právě teď jsi prohrál TY Izayo!"Zasyčel na něj Shizuo a to "ty"velice zdůraznil.
"Ty nemáš srdce!Jsi zrůda Shizu-chan!"Prsknul Izaya svůj protest.Shizuo se zašklebil.Ano říkali mu tak a on si na to zvyknul,není lehké být jiný.
"Že nemám srdce?No..možná na tom něco bude I-za-ya-kun"Rozporcoval jeho jméno a v očích se mu zalesklo.Konečně může toho malýho bastarda zabít.Už mu nikdo nebude lést do života a říkat mu tím protivným Shizu-chan.Napříč slibované smrti se ale Izaya pousmál.
"Ano máš pravdu něco na to bude...Shizu-chan"Než se Shizuo nadál znovu ho Izaya zranil na tom samém místě jako předtím.Shizuo zareagoval rychle a nožík mu z ruky vyrazil a chytil ho za ruku tak silně,až mu ji málem zlomil.(Ale přecijen pár kůstek zapraskalo).Izaya syknul,ale nepřestával se usmívat.
"Tak....ale teď už ho máš..."Vyšlo z jeho rtů.Shizuo překvapeně zamrkal.Ten tón jeho hlasu byl....jiný než na který byl zvyklý.Podíval se na tu ránu a vytřeštil oči.Na jeho hrudi opravdu bylo rudé srdce ze kterého stékaly stružky krve."Izayo...to...proč.."Nebyl schopen jediné smysluplné věty.
"Protože mám rád všechny lidi...mé srdce je velké a ty..monstrum..bez srdce.."Usmál se Izaya a vytrhnul mu ruku ze sevření,které zesláblo.
"... také nějaké potřebuješ a mé je velké dost"Dokončil načatou větu a pousmál se.
Shizuo se na něj podíval nečitelným pohledem.
"Myslel jsem ,že bys mě nejradši zabil"Řekl tiše.Izayu tím rozesmál.
"To ano!Na tom to přeci nic nemění!Navíc to bude větší zábava,když budeš mít srdce a teď mně pusť chci to dokončit"Ale Shizuo ho znovu chytil za nohy,avšak né tak silně , jako předtím.
"Eh?Shizu-chan?"Nechápal Izaya jeho jednání.Možná ho opravdu zabije.
"A cokdyž tě nepustím?"Izaya dostal docela strach.Nejen z toho jak se Shizuo tvářil,ale taky z toho jak mluvil...takhle on nemluvil...nikdy!
"Eto....proč bys mně neměl pustit?"Zamrkal Izaya.
"Možná protože nechci..."Zavrněl najednou Shizuo a než se mladší nadál přitiskl své rty na jeho.Izaya vytřeštil oči.Co to sakra....tohle je sen!Jenom sen!Nechutně sladká noční můra!Líbá ho jeho nepřítel Shizuo Heiwajima!
Po chvíli se Shizuo odtáhnul a zadíval se Izayovi hluboko do očí.


Kde se vzal ,tu se vzal v Izayově ruce další nožík.
"Udělej to znova a seš mrtvej!!!!"Zavrčel Izaya.
"Izaya-kun.."Nic víc Shizuo neřekl.Vyrazil mu nožík z ruky a znovu ho políbil.


Izaya se tentokrát nebránil.Nechal se unést překvapivou měkkostí Shizuových rtů.Nečekal by že budou tak měkké a horké.Prsty mu zabořil do jeho blond vlasů.Překvapivě hebké a poddajné.
"Shizu-chan.."Zašeptal do polibku a přivřel slastně oči.
"Izaya-kun..."Vydechl mu Shizuo v odpovědi a pohladil ho po tváři.
Odtáhl se od něj.
"K tobě je to daleko..půjdeme ke mně"Vyhoupl si ho do náruče a i s ním kráčel k sobě domů.
Kdo ví zda si Izaya přizná,že to nebylo jen zakopnutí na cestě a jestli Shizuo dokáže přežít s jeho věčnými urážkami a popichováním....ale jak to skončí je vlastně jen na nich,takže tímhle moje vyprávění končí.....
Ady-chan
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama