YAOI A SLASH!! BYLI JSTE VAROVÁNÍ! Pzn. RUBRIKY SE NACHÁZÍ POD REKLAMAMI!

6. Kapitola

22. února 2015 v 22:21 | Ady-Chan |  Revenge, Love and HatredKyuubi zle zamrčel a pootevřel oči.Netrvalo mu dlouho ,aby si přivykl na šero tady dole.Přecijen byl dlouho vězněm v temnotách.Znovu oči zavřel.Cítil se tak podivně malátný a těžký….
Najednou ho silně bodlo v hlavě až sebou cuknul a tehdy zjistil že to nebyl jen sen a on už není v Mito.
"Co to sakra-"Zacukal rukama v okovech a s hrůzou si uvědomil ,že už není liška, ale člověk.
"Bože…tohle je tak potupné!Má síla….je spoutána…že by….ten proklatý Uchiha! Až ho příště potkám tak-"
"No?Co uděláš Kyuubi? Máš možnost to udělat"Kyuubi sebou cuknul.Je tady?? Jakto že ho nevycítil?!To je až tak směšně slabý?!!
"Pusť mě Uchiho a já ti to mile rád předvedu!"Zaprskal.Místností se rozezněl Madarův smích.
"Máš mě za blázna? Teď když tě konečně vlastním ,tě mám pustit?"Pobaveně sledoval jeho zamračenou tvář.
"Tady jde nakrásno vidět ,jací jste vy Uchihové…nejde vám o nic jiného než o naprostou nadvládu nad celým světem ninjů"Zavrčel Kyuubi.
"A právě toto je důvod proč tě nepustit Kyuubi….jistě přinejhorším bych tě mohl ovládnout sharinganem ,ale tohle bude mnohem větší zábava"Madarovi rty se zkroutily do úšklebku a on vstal z malé dřevěné židličky co si tam předtím přinesl.
"Takhle jen ztrácíš čas….ty víš že dobrovolně ti nikdy nic nedaruju…ani kuře zadarmo nehrabe!To si zapamatuj ty nulo!" Zasyčel Kyuubi ,ale to už se skoro kousnul do jazyka jak ho Madara chytil za čelist.
"Opatrně s tím štěkáním…nemuselo by to pro tebe dobře skončit.."
"Trhni si! Já jsem král bijuu!Nepodvolím se ti jen tak!"Zavrčel Kyuubi tlumeně a vzdorovitě se na něj zadíval.
"Tak to bude opravdu zábava…jak jsem si myslel"Ušklíbnul se Madara a Kyuubi vytřeštil oči ,když ucítil jak se mu Madarův jazyk probojoval do úst.Po chvíli se vzpamatoval a kousnul ho do jazyka ,což se neminulo účinkem a Madara se odtáhnul.Hřbetem ruky si utřel pramínek krve co mu stékal z koutku rtu a ušklíbnul se.
"Nic míň jsem od tebe nečekal devítiocasý…ale uvidíš…už brzo se mi podvolíš z vlastní vůle.."Zamumlal zálibně a palcem přejel po Kyuubiho dolním rtu ,kde se usadila malá kapička Madarovy krve.Kyuubi ho ostražitě sledoval ,avšak Madara se jenom otočil a zmizel ve stínech.
Madara se objevil ve svém pokoji.Zálibně se usmíval.Kyuubiho vzdor se mu líbil, tohle přesně čekal…a ten polibek…bylo úsměvné sledovat ,jak to démona v první chvíli zaskočilo.Ikdyž byl nyní jenom v lidské formě… zřejmě téměř bezbranný,stejně se bránil a štěkal.To byla jeho povaha a to se mu na něm tak moc líbilo.
"Však počkej budeš můj…jak duše tak i tělo.."
MEZITÍM V NEMOCNICI
Mito otevřela oči dokořán a poplašeně se posadila.Břichem jí přitom projela bodavá bolest ,až se skácela znovu na lužko.
"Nehýbejte se hime…ještě nejste zcela v pořádku"Ozval se tichý hlásek medic kunoichi, která právě převlékala vedlejší postel.
"Co se stalo?"
"To opravdu nevím ,ale když Vás sem přinesli mysleli jsme si že to nezvládnete, ale jste silná žena hime…zvládla jste to…pokud dovolíte odejdu…kdybyste cokoliv potřebovala stačí zavolat"Usmála se na ni a odešla.Mito se uvelebila v pokrývkách a koukala na strop.
Selhala…ta stvůra je zpátky na svobodě ,ale…jaktože tedy vesnice ještě stojí?Co se stalo?Kdo byl ten ,co je napadl?
Ani na jednu ze svých otázek neznala odpověď ,ale chtěla je znát.
Dveře se rozletěli a do nemocničního pokoje vletěl jako velký uragán Hashirama.
"Jsi…jsi v pořádku Mito? Tolik jsem se o tebe bál…díky bohu…"Vydal ze sebe ve spěchu a pokleknul před nemocničním lůžkem.
"Jsem tak rád..že jsi v pořádku…"
"Děkuji Vám že jste o mě měl starost Hokage-sama….můžete mi prosím říct co se stalo? Nic moc si nevybavuji…"Usmála se na něj jemně.Hashirama vstal z podlahy a posadil se na právě ustlané lůžko.
"Našli vás ANBU hlídky v lese.Kolem vás bylo spoustu mrtvých medic ninjů…zajímalo by mně co jste tam dělala Mito-hime" Podíval se na ni Hashirama zvídavě.
"Náš klan má speciální medic techniky…ti ninjové tu byli za mnou kvůli nim..někdo nás napadl na zpáteční cestě do Konohy"Řekla tiše.
"Prošetřuje se to….ale útočníka jsme zatím nenašli…nezanechal za sebou žádné stopy, musel být zkušený…myslím že teď vás budou hlídat mé nejlepší ANBU jednotky a pokud vám to nevadí..budu se zdržovat ve vaší přítomnosti i já"
"Ne..jistěže nevadí…budu ráda"Šeptla Mito a podívala se z okna.Hashirama se šťastně usmál.Konečně se mu povedlo k ní dostat blíž!
Avšak Mito byla ponořená do vlastních myšlenek.Hashirama se nedozvěděl co se tam té noci skutečně stalo a jaké nebezpečí teď hrozí celé Konoze, dokud nenajdou útočníka.
MEZITÍM TOBIRAMA A IZUNA V LESE
"Já to nechápu….co těm dvoum zase přelítlo přes nos?"Vztekal se Izuna.Tobirama se zasmál a objal ho ,přičemž mu volnou rukou začal vybírat jehličí z vlasů.
"To nevím ,ale….taky mi to přijde divné…Hashirama se teď chová divně…né že by mu dřív na postu hokageho nezáleželo ,ale teď….pomalu si na mně neudělá čas…"Protáhl Tobirama.
"To samé u mě…..ale divnější mi připadá že se Madara už tolik nevěnuje Hashiramovi jako obvykle….však víš…chodily spolu třeba trénovat ,nebo tak…a teď?Ale…nepopírám že to má své výhody….pro nás dva"Natiskl se více na Tobiramu za sebou.
"To ano…čím více času tráví sami sebou…tím více času máme my dva pro sebe"Usmál se Tobirama a jemně ho políbil.Izuna mu polibek okamžitě opětoval a usmál se.
"To jepravda, ale stejně by mně zajímalo co je tak zaměstnává.."Zamyslel se.
"Dneska už to nech být…chci se zabývat jenom tebou…"Tobirama ho znovu políbil.
"Tak dobře….ale pak to vyřešíme jo?"Udělal na něj Izuna psí očka.
"Ty můj malej špióne…tak dobře..ale dneska už o tom nechci ani slyšet"
"Arigato Tobiramo"Usmál se dlouhovlásek šťastně a nechal se povalit do trávy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama