YAOI A SLASH!! BYLI JSTE VAROVÁNÍ! Pzn. RUBRIKY SE NACHÁZÍ POD REKLAMAMI!

5. Kapitola

22. února 2015 v 22:20 | Ady-Chan |  Revenge, Love and Hatred

Madara seděl nehnutě v koruně stromu a hleděl na několik osob, co právě dokončovali přípravy na obnovení jinchuurikiho pečetě.Tomu chtěl zabránit.Pokud pečeť praskne a uvolní se ,bude mít tu čest s největší nenávistí.Chtěl ji dostat pod kontrolu, s ní by mohl vše.
Všichni ninjové se otočili k měnšímu houští, ze kterého vyšla Mito v doprovodu své služebné a jednoho ANBU.Spíše klopýtala ,než šla.Držela se za břicho a skrz prsty jí prosakovala krev.Už bylo na čase.Madara s úsměvem sledoval ,jak se pečetící tým dává do práce.Pěčeť se musela nejdřív plně uvolnit ,aby ji znovu mohli obnovit v plné síle a to byla jeho šance.Stačilo jen využít nestřeženého okamžiku a zabít je.Pak už nebude nikdo kdo by mohl pečeť tak narychlo zavřít.
Madara si připravil kunaie s výbušnými lístky.Hodil.Nečekaný výbuch se pro většinu ninjů stal osudným překvapením.Mezi zbytkem nastal zmatek.Nikdo ani nepomyslel na Mito, která se v ukrutných bolestech zhroutila k zemi.Její tělo sebou začalo nekontrolovatelně cukat v přívalech bolesti.Bylo slyšet i zřetelné prasknutí pár kostí.Pak její tělo pohltila rudá chakra ,která se začala zvětšovat a nabývat tvaru.Když se chakra rozplynula Madara ho uviděl.Absolutní nenávist.Devítiocasý bijuu, Kyuubi no Yoko.
"Konečně….jsem svobodný"Zavrčel Kyuubi mohutným hlasem.
"Ne nejsi"Ozval se Madara.Kyuubi se otočil ke stromu ,na kterém byl.
"Jak se opovažuješ člověče?!"
"To já jsem umožnil ,abys nebyl znovu zapečetěn.Máš ke mně dluh Kyuubi"Řekl Madara pevným hlasem.Nebál se.Jen sledoval to majestátné zvíře ,kterému v očích plál vztek a nenávist.
"Nenechám se už svazovat!"Kyuubi jedinou ranou svého ocasu zničil ten strom.Madara uskočil na zem.
"Pak jsem si tohle neplánoval zbytečně"Ušklíbnul se Madara a složil pár pečetí rukou.V očích mu vzplál sharingan.
"Zabiju tě ty červe!"Zaryčel Kyuubi a ohnal se po něm svými drápy.Madara se vyhnul a obratně vyběhnul Kyuubimu na hřbet.
"Mám s tebou velké plány devítiocasý.Jsi jen hrubá síla ,která je nutná pro uskutečnění mého plánu…"Zašeptal Madara a umístil pečeť Kyuubimu na krk.Pak odskočil a vyvolal svého boha hromu, který Kyuubiho chytnul a povalil na zem.Kyuubi sebou zmítal ,ale pečeť jeho chakru vsávala do sebe.Kyuubi něco zavrčel a jeho tělo sebou přestalo cukat.Pak se k Madarovu úžasu rozzářilo, až musel přivřít oči.Když záře pominula a prach se rozplynul Kyuubi nikde nebyl.Místo něj na zemi leželo něco malého a rudovlasého.Madara k "tomu" opatrně přišel ,sehnul se a odhrnul mu dlouhé prameny z krku a tváře.Překvapeně se pousmál, když uviděl pečeť na jeho krku.Nečekal ,že se démoni umí změnit do lidské podoby.Tím lépe pro něj.Žádné pečetění do svitku se konat nebude ,může ho mít klidně doma ,jako domácího mazlíčka.Tahle vidina ho pobavila.Přehodil si ho přes rameno.Vytáhl katanu.Zkontroloval všechna těla.Kromě Mito nikdo nepřežil a ta byla v těžkém bezvědomí.Madara si povzdechnul a odešel pryč.
Když přišel do Uchiha rezidence ,namířil si to do tajných podzemních prostor pod ní.Chvíli sice trvalo, než tam nanosil všechny ty řetězy a podobně ,ale Kyuubi se neprobral.Tak ho Madara přivázal ke zdi a podlaze ,jako psa.Zkontroloval ,zda nemá devítiocasý nějaké zranění ,ale vypadalo to, že ne.Tak se Madara otočil na patě a rozhodl se ,že zajde za Hashiramou ,jestli už našli Mito.
A opravdu našli.Objevili ji ANBU hlídky a ona nyní ležela v nemocnici , zatímco Hashirama si lámal hlavu s tím ,kdo to mohl udělat.Nešlo mu to do hlavy.Stopy ukazovaly na to ,že na místě bylo něco velkého.Přivolání nebo něco jiného?Nikdo nemohl posoudit.
Madara zaklepal a Hashirama ho nechal vstoupit.
"Vypadáš ztrápeně příteli ,stalo se něco?"Zeptal se Madara.
"Ano děje.ANBU jednotky našli několik těl.Byla tam i Mito, ta to jediná přežila…"Hashirama se odmlčel.
"Tak krátce jsem hokagem a už musím řešit atentáty a podobné věci"V tu chvíli bylo Madarovi Hashiramy upřímně líto.Položil mu ruku na rameno.
"Vyřeší se to uvidíš…"Povzbuzoval ho.
"Snad máš pravdu příteli"Pokýval Hashirama hlavou.Madara po pár minutách odešel.Musí se připravit na nadcházející období…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama