YAOI A SLASH!! BYLI JSTE VAROVÁNÍ! Pzn. RUBRIKY SE NACHÁZÍ POD REKLAMAMI!

3.Kapitola

22. února 2015 v 22:17 | Ady-Chan |  Revenge, Love and Hatred

Madara seděl na zemi v tureckém sedu a zamračeně četl jeden ze starých svitků, co si "vypůjčil" u Hashiramy v budově hokage.Byly to informace o rodu Uzumaki.
Takže měl pravdu...znal ten klan,sice né moc důvěrně ,ale teď viděl ,jaká byla by byla chyba "nevypůjčit" si ty svitky.Moc tohoto né moc známého klanu byla ohromná.K jejich největším přednostem patřila regenerace.
Sám pro sebe se pousmál.Asi si bude muset udělat vycházku a nenuceně se stavit u Mito.S touto myšlenkou vstal ze země a odešel z Uchiha rezidence.Kdyby nebyl tak zabraný do svých myšlenek ,asi by s všimnul dvou stínů, co proklouzly do domu.Nebyl to nikdo jiný ,než Izuna spolu s Tobiramou.Udržovali svůj vztah v tajnosti.Kdyby se na to přišlo ,bylo by to možná bráno dokonce jako vlastizrada.Navíc by to Hashiramu a Madaru zřejmě znechutilo, takže by z klanového přátelství mohla být znovu válka.
. . .
Mito seděla tiše naproti Madarovi ,který se zničehonic objevil u jejího domu a chtěl ji vidět.Nebyla zbabělec ,proto jeho prosbu vyslyšela.
"Proč jsi vlastně tady?"Zeptala se s kamenným výrazem ,nechtěla na sobě nechat cokoliv znát.
"No...přišel jsem se zeptat jak vám to s Hashiramou klape?"Pozvedl Madara obočí.
"No...docela to jde"Řekla Mito.
"Zdáte se mi překvapená ,stalo se něco?"Usmál se Madara.
"N-Ne nestalo, jen jsem nečekala váš zájem"Pokrčila Mito rameny.
"Ach tak, promiňte mi ten zájem...mohu se vás ještě na něco zeptat?"
"Ale jis-"Mito se zadrhl hlas a její tělo se zachvělo.Madara si toho všimnul ,ale nedal na sobě nic znát..
"Omlouvám se ,ale asi byste už měl odejít"Změlila rychle názor.Madara se jen pousmál a vstal.S úsměvěm na tváři opravdu odešel.
Mito rychle vstala.Málem se jí podlomila kolena.Ihned u ní byla služka.
"Co se děje paní?"Strachovala se.
"Pečeť povolila...ach a v tu nejhorší chvíli, doufám že si jeho chakry nevšimnul.
"K-Kdy tedy uspořádáme obnovení pečeti?"Podívala se na ni služka se strachem v očích.
"Co nejdříve to půjde....doprovoď mě prosím do pokoje.....doufám ,že to tu potvoru udrží co nejdéle...."
Mito ani nevěděla že se prořekla.Madara si totiž zcela nerušeně odpočíval na střeše a svým výborným sluchem vše slyšel.Na tváři mu hrál škleb.Takže se mu to nezdálo....ten rudý záblesk jak v očích ,tak v chakře.Tuze ho lákala představa mít v moci někoho tak silného, jenže naproti tomu si až moc vážil Hashiramy.Musí to vymyslet nějak jinak....
Najednou mu svitlo ,div že se nerozchechtal.
Ano!Geniální nápad! Poblahopřál si vduchu a zvedl se ze střechy ,použil přemisťovací jutsu a objevil se u sebe v pokoji.Začal se přehrabovat ve svých svitcích.Na chvíli se přestal soustředit na to co měl pod rukama a tehdy uslyšel tlumené steny ,které jistojistě patřily jeho bratrovi.Překvapeně se sebral a vyšel na chodbu ,kde stanul před dveřmi bratrova pokoje ,ze kterého vzdechy vycházely.Madara našpicoval uši a uslyšel další tlumené vzdechy, které již jeho malému bratříčkovi nepatřily.Pozvedl obočí.
Žeby se Izuna konečně rozhoupal a našel si ženskou?Jen se pousmál, zavrtěl hlavou a otočil se na patě ,že odejde ,když tu se k němu dostala trocha chakry ,které nepatřila jeho bratrovi ,ale přesto ji znal.Zůstal strnule stát a vlasy na hlavě se mu zježily.
"To přeci není možné!!!"Vyjekl tiše a znovu přiskočil ke dveřím.Přitiskl k nim ucho.
Opravdu! Není blázen! Zato Izuna asi ano.Krev v něm začínala vřít ,pak se ale uklidnil a usmál se.Každý má tajemnství a on právě odhalil to Izunovo, pokud se mu někdy vzepře ,nebo přijde na něco na co by neměl ,může ho tímhle faktem uzemnit.Promnul si ruce a natěšeně odkráčel.Jistě je to jeho bratr ,ale to neznamená že ho nemůže zradit.Byl rád připravený.Vždycky.
Teď bylo potřeba začít s přípravami na tu velkou událost ,které se nemohl dočkat.S takovou mocí bude moct vše......a on chtěl jediné.Vítězství klanu Uchiha a jeho naprosou nadřazenost,taková už byla povaha Uchihů.....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama